Opinie o TFGPL Sp. z o.o. w Łazy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TFGPL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TFGPL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TFGPL Sp. z o.o. w Łazy

Buractwo

Nie polecam tej firmy nikomu kto poszukuje stabilnego zatrudnienia i spokojnej atmosfery pracy. Obiecują złote góry a jedyne co dostajesz to wypowiedzenie ;) Na rozmowie jasno były powiedziane warunki współpracy- 3 miesiące zlecenie potem umowa o pracę. Po 3 miesiącach współpracy przedłużyli mi umowę na kolejny miesiąc zlecenia. Przy końcu umowy mówili że wszystko super i na następny dzień dostanę skierowania na badania i na 200% przedłużą mi umowę. Następnego dnia za to dostałam wypowiedzenie. Miło. Firma całkowicie nie szanuje pracownika. Nigdy nie wiesz kiedy zostaniesz zwolniony. Cały czas każą iść na przymusowe wolne bo nie ma pracy. ABSOLUTNIE NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY. No chyba, że ktoś lubi jak traktują Cię poniżej godności i nie jesteś pewien czy na następny dzień dalej będziesz miał pracę ;)

uważny Nowy wpis
@Buractwo

A może poprostu nie nadawałeś się do tej pracy?. Może masz przerośnięte ego, a umiejętności zero? Pełno takich jak Ty, pretensje od rana, a kreatywności zero.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w TFGPL Sp. z o.o.?

Pozdro Nowy wpis

Haha zapewne taka, aby firma jak najmniejszy koszt poniosła za pracownika. Jednym słowem nie polecam , jeśli masz szacunek do własnej osoby :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TFGPL Sp. z o.o.?

HAHA Nowy wpis

Atmosfera jest tragiczna, każdy obgaduje każdego. Kierownik tylko czeka aż popełnisz jakiś mały błąd żeby zrobić Ci awanturę że źle coś nakleiłeś zamiast po protu powiedzieć. Ogólnie podczas pracy tam każdego dnia przeklinałam los, że muszę wstać i tam jechać. Nie polecam.

Ilona

Powiedzcie jakie działania podjęło TFGPL w związku z pandemią? Czy wprowadzili jakieś obostrzenia mające na celu ochronę pracowników, bądź też zdecydowali się na redukcję etatów?

Aplikowałeś do firmy TFGPL Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Była pracownica ????

Co by tu pisać, firma nie warta dobrego pracownika. Umowy śmieciowe, aby przypadkiem za dużo za pracownika nie zapłacić ???? jak dobrze żyjesz z kierownikiem to spoko, zaczniesz mieć swoje zdanie - niestety już wtedy nie jest fajnie, ze względu na to, że stanowisko obejmuje osoba, która nigdy nie miała nic wspólnego kiedykolwiek ze stanowiskiem kierowniczym i nie wie chyba jak współpracować z ludźmi, którzy nie sa stworzeni do podlizywania się :) jednym słowem radze unikać tego pracodawce.

Zostaw merytoryczną opinię o TFGPL Sp. z o.o. - Łazy

• Jak się pracuje w TFGPL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TFGPL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TFGPL Sp. z o.o.
  • Przyszłości 21