Opinie o Elektrociepłownia Zielona Góra S.A. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektrociepłownia Zielona Góra S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrociepłownia Zielona Góra S.A. w Zielona Góra

niedoszły pracownik Nowy wpis

Miałem rozmowę o prace na stanowisku operator obchodowy, przeszedłem ją pozytywnie, jednak przechodząc o zarobki podczas rozmowy, a po zaoferowaniu przez nich ostatecznej oferty to jest jakiś żart, minimalna plus dodatki mając ponad 6 lat doświadczenia w pokrewnym zawodzie z uprawnieniami to jest żart.

Jaką umowę oferuje Elektrociepłownia Zielona Góra S.A. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Monter.

Anon Nowy wpis

Na 3 miesiące okres próbny następnie na rok i na rok i na rok....

Dominika Nowy wpis
@Anon

czyli do ustawowych 33 miesięcy i już przechodzi się na stałe? A ile osób aktualnie na takich umowach tu jest i jaki staż już mają za sobą? Czy coś ekstra przysługuje po kilku latach pracy?

Główny Specjalista

Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba na stanowisku specjalisty ds. AKPiA i ELektrycznych? Ciągle pojawia się oferta i znika, chyba świadczy to o tym, że albo nie ma chętnych albo szybko rezygnują.

Tomasz
@Główny Specjalista

Może po prostu nie znaleźli jeszcze odpowiedniej osoby? tez jestem ciekawy ile płacą? Chce wysłać CV i szukam info o warunkach. Jakbyś się coś pierwszy dowiedział to pisz.

Główny Specjalista
@Tomasz

Wątpie, żeby nie było odpowiednich osób. Podejrzewam, że jak ludzie usłyszeli jakie pieniądze proponują to zrezygnowali. Nie było tam dużych wymagań.

Tomasz
@Główny Specjalista

Powiesz jakie? Oczywiście o ile to nie tajemnica firmowa. Bo jak najniższą krajową to ja też spasuje.

@Tomasz

W granicy 5k BRT plus socjal

Dominika
@@glowny specjalista

O to nawet ładnie. ;) A możesz rozwinąć temat tego całego socjalu?

@Dominika

Nie wiem czy 5 k brt dla specjalisty to dużo, to jest w granicach 3500 netto. Trzynastka, wczasy pod gruszą, dzień wolny z okazji dnia energetyka, chyba też nagroda z okazji dnia energetyka i dodatek za prąd

@@glowny specjalista

No 3500 to jakieś kokosy nie są. Ale to jest stawka na start? Można potem liczyć na jakiś awans czy to odpada?

@Karolina

W praktyce taką stawkę jaką sobie ustawi ktoś na początku to będzie miał ją dluuugo. Zawsze w takich firmach jest gadka o braku pieniędzy. Ewentualnie dostaniesz 100-200 zł brt do stawki i Schluss. Jeśli chodzi o awanse to jest możliwość rozwoju w ramach wolnych wakatów jak ktoś odejdzie na emeryturę czy się zwolni

Irena
@@glowny specjalista

Mnie mocno zainteresowałeś tym dodatkiem za prąd. Nie muszę mówić chyba czemu, w tym roku już drugie info przyszło do mnie pocztą o podwyżce. Jakie to są kwoty dodatku (czy kwota) w Twoim przypadku?

@Irena

Kiedyś była zniżka na 3000 kWh rocznie, teraz nie wiem czy jest ryczałt trochę się pozmieniało, ale jest to fajny dodatek.

Anon Nowy wpis
@@glowny specjalista

Nie ma zniżki na prąd nie chcą oddać ...

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrociepłownia Zielona Góra S.A. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrociepłownia Zielona Góra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.
  • Zjednoczenia 103
    65-120 Zielona Góra

Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.