Opinie o Invest Union S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Invest Union S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Invest Union S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest Union S.A. w Poznań

Jerzy

4 października 2022 roku o godzinie 10 w sali nr.1.13 w Sądzie Rejonowym w Poznań Grundwald -Jeżyce odbędzie rozprawa przeciwko gupie Mareczka. VIII Wydział Karny ul. Kamiennogórska 26. Zapraszamy poszkodowanych.

RM
@Jerzy

Ja dałem pełnomocnictwo kancelarii do prowadzenia tej sprawy w moim przypadku. Na początku stycznia mecenas wystosował pismo, żeby go dołączyli jako mojego pełnomocnika. Do tej pory nie ma żadnego odezwu. Dlatego też ode mnie nikogo nie było. I wcale sprawa nie jest mi obojętna. Z tego co wiem kolejna rozprawa w październiku.

Jak na obecną chwilę ma się sytuacja firmy? Z tego co tu czytam to sprawy toczą się na drodze sądowej, a w sieci nie ma za wiele informacji. Chodzi mi o zatrudnianie nowych ludzi. Ktoś wie gdzie ewentualnie szukać aktualnych ogłoszeń? Są na tą chwilę jakieś rekrutacje?

GOSC

DALEJ SIE OGLASZAJA Swiss Poland Banking Corporation S.A.Osoba kontaktowa:Marek MarciniakUlica:Pl. Andersa 7Kod pocztowy:61-694Miejscowość:PoznańWojewództwo:wielkopolskieTelefon:+48 789114291 Umarzalne pożyczki unijne Id oferty: 208999 Dodana: 19.01.2023 Ważna do: 03.03.2023 Odwiedzin: 383 Województwo:wielkopolskieMiejscowość:Poznań Współpracujemy z funduszami unijnymi, z bankiem oraz z kancelarią prawną oferując pożyczki na cele inwestycyjne dla j.d.g., spółek osobowych i kapitałowych: 1. Kwota finansowania do 50.000.000 EUR 2. Okres finansowania do 20 lat 3. Możliwość karencji w spłacie rat kapitałowych do 2 lat, raty kapitałowe płatne kwartalnie tak jak i odsetki 4. RRSO do 2% 5. Umorzenie 50% wartości po połowie okresu trwania pożyczki przy prawidłowym jej wykorzystaniu zgodnie z umową 6. Zabezpieczenie weksel in blanco, art. 777 KPC 7. Raty kwartalne 10. Pobieramy prowizję uzależnioną od kwoty pożyczki 11. Pożyczki są udzielane wyłącznie w oparciu o wniosek o udzielenie pożyczki Firma oferuje specjalne pożyczki dla własnych akcjonariuszy Wszelkie usługi w tym przede wszystkim pożyczki inwestycyjne są udzielane bez żadnych kosztów z oprocentowaniem do 1% p.a. z zabezpieczeniem wyłącznie weksel in blanco. W trakcie trwanie pożyczki można zaciągać inne pożyczki lub usługi z naszej oferty. Żeby móc otrzymać taką pożyczkę trzeba być akcjonariuszem naszej spółki. Wystarczy nabyć pakiet 1000 akcji za kwotę 20.000 PLN. Wypłata dywidendy (rekomendowana przez radę nadzorczą) nastąpi w lipcu 2023 w kwocie minimum 30 PLN na akcję. Łącznie, zatem przy zakupie 1000 Akcji otrzymuje się zysk 10.000 PLN. Zainteresowanych prosimy o przesłanie adresu e-mail, na który będziemy mogli wysłać wniosek o udzielenie pożyczki czy też projekt umowy pożyczki.zgłoś naruszenie Obserwuj ofertę Dane kontakto

@GOSC

Możesz napisać o co tu tak właściwie chodzi? Na co w tym ogłoszeniu trzeba uważać? Bo nie bardzo rozumiem co ma ono wspólnego z pracą w firmie skoro jest to portal z opiniami pracowników

Piećka Nowy wpis
@GOSC

Czy ktoś skutecznie otrzymał taką pożyczkę od tej Spółki SPBC z Poznania?

Mark Nowy wpis
@GOSC

Tak to prawda , właśnie w zeszłym tygodniu przyznali mi 30mln Na decyzję czekalem 2.wa dni Już mi wysłali podpisaną Umowę Brokierską . Mam wpłacić tylko 15tys i do 10dni otrzymam pieniądze ???? Oprocentowanie 0,75%w skali roku Czas 20lat , 2.a lata karencji w spłacie kapitału . Po 10.u latach umożą 30%pozyczki ????????????

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Invest Union S.A.?

@Jerzy

W jakim sensie poszkodowanych? Możesz dokładnie napisać kto mógłby się zgłosić na tę rozprawę? I co chcecie tą rozprawą osiągnąć?

Rora
@Jerzy

I czy jakieś wieści po rozprawie ?

Wiktoria
@Rora

czy zapadł jakis wyrok ? bo pisac tutaj ze cos jest w sadzie mozna wiele, a jakis link do wyroku jesli to prawda?

@Wiktoria

Dzisiaj byłem na rozprawie ,był nawet Mareczek. Wreszcie oskarżony się wstawił. Miało być 8 świadków niestety ,tylko byłem ja i jeszcze jedna osoba poszkodowana. Reszta ma olew .Dużo gadania jak to chcą żeby Mareczek za swoje (usunięte przez administratora) był ukarany , a jak trzeba się wstawić na rozprawę ,to macie olew. Ponieważ Śąd opiera się na dokumentach ,jestem przekonany ,że Mareczek ze swoją grupą zostanie skazany. Ja mam na niego mocne papiery i nieodpuszczę jemu. 26-maja byłem w Braniewie na rozprawie przeciwko Mareczkowi zeznawaĺem jako świadek. Jestem przekonany ,że tam szybciej sprawa się zakończy i pójdzie w pasiaki. Sędzia bardzo był zdenerwowany ,że się nie wstawił na rozprawę i nieusprawidliwił swojej nieobecności. Zapewne zostanie doprowadzony do Śadu.

Teresa
@Jerzy

Ty jesteś jakimś jego byłym pracownikiem? Pytam, bo do tej pory nie mogę uzyskać dokładnych informacji, co tam się dzieje. Czy w ogóle jeszcze ktoś tam pracuje?

RM
@Jerzy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Invest Union S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Santo

Na biznes oferty właśnie zniknęły oferty Zgłaszałem to . Na grubo lecieli 4 oferty na kupno akcji i pożyczki z małym procentem. (usunięte przez administratora)

klient
@Santo

dalej sa oferty (usunięte przez administratora) publikowane pezez portal zorfanizowana (usunięte przez administratora) potwierdzila to Kancelaria ze Szwajcarii na ktora sie powolija a ina nic nie ma wspolnego zglaszajcie UWAGA

Swiss banking corporation s.a

Teresa

Jesteś pewien, że chodzi o tę firmę? A nie podobną z nazwy? Ja nie mogę znaleźć takich ogłoszeń, dlatego jeśli możesz, to wskaż dokładnie, kogo poszukują. Tylko czemu w takim razie mają status firmy tymczasowo zamkniętej?

klient
@Santo

DALEJ PUBLIKUJA NA BIZNESOFERTA.PL POMIMO ZGLOSZEN od lat popieraja (usunięte przez administratora)

Mecenas88

A kolejne firmy pana Mareczka dalej usiłują naciągnąć naiwnych tym razem pod znakomitym szwajcarskim szyldem

Santo

Witam co tam się dzieje z tą firmą. Swiss też do tego należy. Wirtualne biura. Brak stron. Internetowych Na maila nic nie odpisują. Jak może firma działać tak długo i noc się z tym nie robi.

@Santo

Jaki swiss? Dziwi mnie, że jesteśmy na profilu konkretnej firmy (działającej wg. KRS), a komentujący tutaj wymieniają jakieś inne nazwy firm w kontekście tej. Co to ma do rzeczy? Osobiście zajrzałam tu, żeby sprawdzić, czy IU szuka kandydatów na doradców i dziwi mnie ten chaos.

@Santo

Sprawa jest w prokuraturze i w sądzie. Dużo tu opinii o działalności Marka Popiolkiewicza itd.

@Katarzyna

Te Swiss banking czy jakoś tak to kolejny wytwór tych (usunięte przez administratora)

Rufus 64

Jest to obelżywe kłamstwo. Informacje szkodzące firmie Swiss Poland Banking Corporation. Ciekawe jest to, że spółka rozpoczęła sprzedaż usług z początkiem 2022 roku a wpis dotyczy 17 grudnia 2021 rok. Oszczerstwo wyssane z palca, na dodatek ta firma Restauracje Staropolskie nigdy nie była klientem Swiss Poland Banking Corporation S.A. Nie wiem czemu ma na celu taki wpis - chyba tylko po to, żeby zohydzić naszą spółkę przyszłym klientom, których od początku roku obsłużyliśmy, przy pozyskiwaniu pożyczek, ponad 100. Jesteśmy członkiem Swiss Chamber Poland oraz European Chamber of Commerce. Zdecydowanie należy wykreślić ten szkalujący wpis.

@Rufus 64

A czy w ogóle kogokolwiek zatrudniacie, bo to forum jest na każdy temat tylko nie na ten, co powinno, czyli praca. Weszłam zobaczyć, czy jest jakiś nabór na doradcę finansowego, a tu organy ścigania, umawiania się na procesy i inne cuda...

beri
@Rufus 64

proszę o kontakt w sprawie pożyczki duo29@onet.eu Rafał Koziarski

Jak szefostwo w Invest Union S.A.? Spoko traktują ludzi?

ŁŻ

Widze, że kolejny się podszywa pod (usunięte przez administratora) zwanych Invest Union S.A. Teraz Mareczek podszywa się pod kancelarie w szwajcari i się ogłasza na portalach biznesowych. Mechanizm wyłudzeń ten sam.(usunięte przez administratora)

@ŁŻ

tez zglaszalem to ogloszenie z jednego z portali, gdzie oferuja finansowanie minimum 100000 euro i oczywiscie za prowizje dla kancelarii ktora istnieje jedynie fikcyjnie, bo wydawalo mi sie ze to sprawka Mareczka do policji w poznaniu, ktora rzekomo sie zajmuje ta sprawa, choc zero odezwu od 2 miesiecy. Nie wiem co za patologia w tym kraju.1.5 miesiaca temu skladalem zeznania w tej sprawie i dalej nic. Gosc wyludza pieniadze od lat i co w tej sprawie robi prokuratura? Nie wspomne juz o tym ze nasze pieniadze tez przeciez sie nie rozplynely a namierzenie ich nie powinno byc trudne dla specjalistow z policji i prokuratury. Nic. Zalosne. Do tej pory powinien siedziec juz dawno ze swoimi ziomkami. moj meil rufik.84@o2.pl jakby ktos cos wiedzial

Podzielam zdanie.

Darek
@ŁŻ

Witam jaki mechanizm stosuje ten Pan? Odezwała się do mnie kancelaria z Zurichu w osobie Pana Marka Schwarz. Możliwe że to ta sama osoba?

@Darek

Toż ten cały Schwarz to podejrzewam ta sama osoba. I ta cała fikcyjna kancelaria. Te adresu w różnych krajach co są na stronie podane są z (usunięte przez administratora) wyjęte! Proszę w google sprawdzić że 100% udziałów w niej ma Wielkopolskie Towarzystwo Akcyjne SA, gdzie 100%udzialow ma Marek Popiolkiewicz. Przypadek? Nie sądzę. Nie wiem tylko co robi prokuratura i sądy? Czemu ci (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie siedzą w (usunięte przez administratora) i czemu nie zostali zobligowani do zwrotu pieniędzy? Tu pozostaje w tym przypadku chyba tylko samemu wymierzyć sprawiedliwość frajerom.

TX
@Rm

Ja posiadam cwaniaka dane miejsca zamieszkania i pozostałe dane i chyba go odwiedze.

@TX

Tu pisali już różni ludzie, znawcy, (usunięte przez administratora) wspólnicy tego chodzącego tr..a, kancelarie co niby wiedziały jak odzyskać kasę itp. Prokuratura i policja też niby mają dowody, oszukanych, przestępstwa i grupę zorganizowana i słabo coś się zadzialo w tym temacie-a kasy jak nie było tak i nie ma. Faktycznie pozostaje udać się do Popiolkiewicza osobiście i zmotywować do zwrotu należności. Jeżeli jeszcze do wakacji nie będzie przesłana przez tego cwela kasa to go szukamy i ,, motywujemy,, a przynajmniej u nas ze swoją rzekomą dywidenda wisi jakieś 550 tys zl. Nie interesuje mnie skąd je wyczaruje- może i z ,,kakaowego oka,, wyciągnąć. Będzie odwiedzony w najmniej oczekiwanym momencie. I lepiej dla niego żeby miał odpowiednią ilość papieru przy sobie. pisz na meila rufik.84@o2.pl.

@TX

I co odwiedziłeś?

dogg
@rm

zna ktoś firmę swiss poland banking? chyba powiązana z tym panem z forum??

UWAGA NOWA FIRMA!!!!

(usunięte przez administratora) prosze o zapoznanie sie z linkiem,zalozyl nowa firmę na fikcyjne dane.

@UWAGA NOWA FIRMA!!!!

Jak to możliwe ?

Zdzisława

Szanowni Państwo Tak jak już wszyscy poszkodowani klienci w poznańskiej aferze Mareczek i spółka żonka oraz SB-ek otrzymali z Prokuratury Poznan skierowany do Sadu przeciwko w/w AKT OSKARŻENIA. Jeżeli nie naprawia szkód wyrządzonych maja bezwzględnego pierdzenia w pasiaki 8 lat. Przeciwko tym którzy urządzili sobie z tego procederu dobry zarobek (kancelarie, firmy windykacyjne) również będziemy występować o zwroty nienależnie pobranych opłat. Mam nadzieje ze dobrze się bawiliście naszym kosztem. Teraz dołączycie do szacownego grona WIELKIEJ TRÓJKI POZNAŃSKIEJ - a 3 osoby to już grupa zorganizowana UWAGA TA K-U-R-W-A Mareczek i spółka nawet po zakończonym śledztwie zdążyli już oszukać następnych nowych klientów. Chcesz wiedzieć więcej pisz: 3oszukanychinvestunion@wp.pl MY NIE DALIŚMY SIĘ ZASTRASZYĆ

anna

wreszcie pieniądze odzyskane, dałam się naciągnąć na te piramidę finansową aż na 76 tysiecy. Sprawa trafila na droge prawną i dopiero wtedy je odzyskalam :) uwazajcie na nich

Proszę o kontakt na meila rufik.84@o2.pl

Rora

Proszę o kontakt

Michał leszczyński

mi już pomógł pan wojtek :) polecam

Olga
@anna

A dlaczego aż tyle zainwestowałeś??? Czym Cię przekonali?

@Michał leszczyński

Witam wyśle mi Pan namiary na tego p. Wojtka na meila rufik.84@o2.pl

@anna

ile łącznie zajęło Ci odzyskanie tych pieniędzy?

UWAGA NOWA FIRMA!!!!

(usunięte przez administratora) link do nowej firmy, nie wiem jak to możliwe ze KRS w Poznaniu pozwala wpisywac fikcyjne dane ludzi,ktorzy zasiadaja w zarzadach oraz spolkach-ktos powinen sie tym zajac. jak to mozliwe ze zostalo (usunięte przez administratora) tyle firm na przelomie kilku lat oraz osob prywatnych ze ten czlowiek nadal dziala?zaklada nowe firmy i dalej udziela pozyczek ktorych nikt nie widzial?

@UWAGA NOWA FIRMA!!!!

Do KRS zgłaszałem jeszcze w 2017 roku żeby sprawdzili CapitalFina uwczesna i Mareczka. Żadnego odezwu. Za tę przekręty to już dożywocie by miał w normalnym kraju. Ale to polska przecież. Tylko ręce i nogi połamać tej (usunięte przez administratora) Mareczkowki- innego sposobu nie ma.

Jerzy

Dzień dobry Informuję wszystkich ,którzy zostali poszkodowani przez Popiołkiewicza ,że jestem w kontakcie z redakcją Alarm chcemy pokazać (usunięte przez administratora) Popiołkiewicza i bezradność Prokuratury w Poznaniu. Nasza spółka WoodPanels też została poszkodowana. Wszyscy którzy zostaliście (usunięte przez administratora) a gotowi jesteście wziąć udział w programie proszę o kontakt ze mną pod adresem email: biuro@ekobiopol.eu lub tel.570148218. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Poznań Grunwald Sygn. akt PR 2 Ds. 2302.2019.8 , jako pierwsi wnieśliśmy wniosek o ściganie Popiołkiewicza

Rm

Czy ktoś coś wie w naszej sprawie? Czy (usunięte przez administratora) zostali zatrzymani czy dalej robią co chcą?

TL
@Rm

Na pewno zatrzymani. Śpij spokojnie :)

Mariusz
@TL

A mogę wiedzieć o co konkretnie chodzi? Bo widzę że to jakaś poważniejsza sprawa... ;o

@TL

Mnie jakoś ten cyrk nie bawi

Mariusz

Napisz proszę raz jeszcze, tym razem bez używania wulgaryzmów, bo inaczej nie da się tego odczytać :D

@TL

Kurczę, nic nie wiem. Za co mieliby zostać zatrzymani? Jakieś przekręty, nie płacili czy co? Napiszesz coś więcej?

@Jarosław

Tak za przekręty. A właściwie to wszystko to jeden wielki (usunięte przez administratora). A czy zważywszy na nieudolność organów ścigania zostali zatrzymani, to wątpię.

TL
@Rm

Podobnych spraw w Polsce jest przynajmniej 10 dziennie i jeśli nie straciłeś naprawdę sporej kasy albo nie jesteś kimś wysoko postawionym to możesz być pewnym że w takich sprawach jedyne co dostaniesz to nauczkę ze na świecie nie istnieją łatwe pieniądze i magiczne inwestycje. Umowy sa tak skonstruowane ze wystarczy pewnie zgłosić upadłość i nie mozna ich tknąć. Nie ma co tracicić czasu bo i tak nic nikt tu nie zdziała a życie ucieka na jakieś użalanie się po fakcie. Szkoda nerwów nprawde

Adrian
@Rm

Jak zostało złożone doniesienie, że są winni kasę, to na pewno zostaną przynajmniej przesłuchani. A co dalej to już chyba tylko sprawa sądowa, nie? Ktoś w ogóle próbował odzyskać pieniądze przez sąd?

@Rm

A kto i za co konkretnie miałby zostać zatrzymany? Chyba nie mówisz o kierownictwie? Nie wiem co takiego zadziało się w firmie, ale warto byłoby poznać trochę więcej konkretów.

@TL

To nie jest użalanie się. A jeżeli uważasz że (usunięte przez administratora) powinni być bezkarni to twoja sprawa. Tu już nawet nie chodzi tylko o kasę. Łeb powinno się (usunięte przez administratora) takim jak ta (usunięte przez administratora) Popiolkiewicz. Teraz pytanie: dlaczego uważasz że nie można ich tknąć? A co są nieśmiertelni czy co? Upadłość może i można ogłosić tylko tutaj akurat to są przestępstwa i za to powinien odpowiadać w pierwszej kolejności. A ten fakt nie zwalnia go z obowiązku zwrotu pieniędzy i naprawienia strat wynikających z popełnionych przestępstw.

@Adrian

W tym przypadku sprawa zajmuje się prokuratura i po przeprowadzeniu śledztwa oni powinni skierować sprawę do sądu

KR

Witam, osoby poszkodowane w celu odzyskania należności zapraszam do kontaktu tel. 571398852

W

Osoby poszkodowane proszę o kontakt. Prowadzimy postępowanie karne w tej sprawie. Tel.500-467-204.

A kim Państwo są?

@Rm

To zadzwoń i się dowiedz. Chyba że jesteś z (usunięte przez administratora)firmy i od Mareczka

@ŁŻ

Chyba Ty. Akurat wczoraj dzwonilem i sie nie dodzwonilem. Skladalem w pazdzierniku zeznania, dostalem numer do policjantki z ktora mialem sie kontaktowac i od 3 miesiecy zadnego odezwu, A napisalem bo jak ktos podaje numer sam to slabo to wiarygodne, zwlaszcza ze naganiaczy tu tez pelno pytajacych co chwile o atmosfere, warunki pracy w spolce i inne pierdoly jakby (usunięte przez administratora) wpisow nie widzialy od 2 lat. Jezeli postepowanie karne ktos prowadzi to raczej policja, prokuratura a jesli tak to powinno byc napisane kto. Kolejna rzecz skoro prokuratura w Poznaniu tak intensywnie dziala to co zrobila do tej pory, bo nie slyszalem zeby ten (usunięte przez administratora) Popiolkiewicz siedzial juz a powinien od 2 lat conajmniej! (usunięte przez administratora) zlodziejskie eldorado w tym kraju. Juz dawno temu dziadowi powinni łeb upier...ć.

MT
@W

Dzwoniłem To kancelaria z Wrocławia. Wejdę raczej we współpracę, bo maja duża wiedzę i profesjonalnie podchodzą do tematu.

@rm

To jakaś firma Fritz Group niby windykacja z tego numeru co podała wyżej. Chyba jakiś przekręt dosyć sporo negatywnych opini mają. Ale cóż dzwonić można.

@ŁŻ

No jezeli to to Fritz Group to to ostry wałek. Czy wiadomo cos czy w prokuraturze w Poznaniu toczy sie postepowanie przeciwko tym oszustom, czy cos sie dzieje bo to juz nawet smieszne przestaje byc. Dopisac sie do nikogo nie mozna, zadnej odpowiedzi od dawna... A skoro tyle czasu mija to chyba ten (usunięte przez administratora) Popiolkiewicz powinien byc juz dawno w areszcie zwlaszcza ze poszkodowanych jest sporo. Ktos cos wie?

Zdzisława
@W

Uwaga (usunięte przez administratora) przez Popiolkiewicza Na naszym nieszczęściu próbują żerować firmy windykacyjne i kancelarie. Jestem po rozmowie z ta firma i to co napisze to was zszokuje. Otóż ta firma przekazała mi informacje (usunięte przez administratora) spłacił ich klientom kwotę 300 tys. zł. Są to oczywiście kwoty pochodzące z przestępstwa następnych oszukanych osób: - klienta z BRANIEWA -oraz klienta z CZĘSTOCHOWY W dniu wczorajszym firma podobno zamknęła przyjmowanie spraw na Popiołkiewicz. Sprawę zgłoszono do Prokuratury. Jak coś macie piszcie na adres 3oszukanychinvestunion@wp.pl To już jest (usunięte przez administratora) szczyt bezczelności co się tu dzieje .

@Zdzisława

Ja nie wiem gdzie w tym kraju prawo ,gdzie prokuratura. Sieroty mając poszkodowanych, dowody nie potrafią zatrzymać oszusta! Zostaja tylko osobiste porachunki w tym przypadku, bo jeżeli prawie 3 lata nic się nie zadziało ze strony organów ścigania i sprawiedliwości to nie ma na co liczyć.

@Rm

A co się stało? Wiele osób nie otrzymało swojego wynagrodzenia czy jest jakiś inny problem?

@Jarosław

A kim Pan jest?

@W

O co chodzi? Zauważyłem kilka podobnych wpisów, nawet ktoś pisał o zatrzymaniu. Czego dotyczy postępowanie, dowiem się czegoś więcej?

Zdzislawa

Szanowni Państwo Po rozmowie z prokuratura która intensywnie prowadzi sprawę przeciwko oszustwom Pana Marka Popiolkiewicz w dalszym ciągu wpływają nowe sprawy gdzie Mareczek wraz ze swoimi podwładnymi oszukają naiwnych . Ludzie czytajcie te opinie bo sami sobie robicie krzywdę . Proszę pisać na maila 3oszukanychinvestunion@wp.pl Mail był podany wcześniej. Mam bezpośrednio kontakt z prokuratura z policja prowadząca śledztwo . Dajcie w końcu sobie pomoc i złapać oszusta . Czekam na maile

Rm

Czyli dalej prokuratura nic nie zrobiła w sprawie (usunięte przez administratora) Mareczka? To już nawet śmieszne nie jest!

Darek
@Rm

Nie wiem jakie mają układy gość (usunięte przez administratora) i okrada ludzi z pieniędzy a tu nic. Chyba nie ma nawet jednej osoby zadowolonej z jego pomocy. Skoro prokuratura nic nie robi gość aktywnie (usunięte przez administratora) kolejne osoby jako Schwarz&Meyer bo za dyrektora się podaje tej kancelarii to może czas na telewizje? Jak zaczną szukać to prokuratura ruszy. Mam jego smsy i maile wszystkie dane podszywa się pod człowieka o danych Marek Schwarz. Ma ktoś numer sprawy jaki nadała prokuratura?

@Darek

Prokuratura jest tylko od tego żeby była, nie robią nic i nic nie potrafią! 3 lata gdzie są poszkodowani, dowody i żeby nie zamknąć (usunięte przez administratora) do tej pory? Śmiech na sali... A jego to już pozostaje w takim wypadku osobiście odwiedzić i wyegzekwować należności. Innej opcji nie widzę.

@Rm

Jeżeli chcesz spotkania z Mareczkiem odezwij się do Mnie na nr 798834094. Ja dziś odwiedziłem Mareczka, w domku był wraz z żonką i miał lekkie zaskoczenie bo nie spodziewał się Mojej wizyty chętnie wybiorę się ponownie jeżeli nie odda pieniędzy które wyłudził. Możemy wybrać się wspólnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Union S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Invest Union S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Union S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Union S.A.?

Invest Union S.A.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Janiny Omańkowskiej 58
    60-465 Poznań