Opinie o Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moto-Med Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moto-Med Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moto-Med Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moto-Med Sp. z o.o. w Kielce

Ojeny Nowy wpis

Nie polecam. Brak możliwości rozwoju umiejętności zawodowych, (usunięte przez administratora) . Jeśli ktoś chce tam pracować to niech poszuka czegoś innego.

Magda Nowy wpis
@Ojeny

To nie prawda.Świadczą chociażby o tym zdjęcia i posty na Facebooku firmy Moto-Med.Pani Prezes wysłała mnie również na szkolenie.Wiele dyplomów ze szkoleń zorganizowanych przez Panią Prezes jest w posiadaniu lekarzy i asystentek.A jeden z naszych kolegów dzięki niej został Inspektorem Ochrony Radiologicznej.

Paulina Nowy wpis
@Ojeny

To jest zwykły hejt nadający się do zgłoszenia. Przyszłam pracować do Moto-Medu,bo wiedziałam od osób tu pracujących,że będę mogła rozwijać moje umiejętności zawodowe.I to się potwierdziło.Sprzęt,materiały,szkolenia.Cieszę się,że tu pracuję. Polecam każdemu.

Doktor Nowy wpis
@Ojeny

Moja opinia – a znam tę firmę bardzo dobrze – jak najbardziej pozytywna. Solidny, stabilny pracodawca, działający na regionalnym rynku medycznym od wielu lat. Firma dotrzymuje zawartych umów, terminowo regulując swoje zobowiązania. Pakiety szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego – jak najbardziej na plus. Wielu renomowanych kieleckich lekarzy pracuje w tej firmie od lat, stale podnosząc swoje kompetencje. Podobnie personel pomocniczy, znam ludzi zatrudnionych tutaj od ponad 30 lat!

Ka-ha-o

Ja, dla odmiany, bardzo polecam tę przychodnię. Czułam się zaopiekowana i od razu zdrowsza. Nie czułam się jak przychodząca do pracy (choć nie narzekałam na pensję i naukę), ale po prostu jak studentka, którą wtedy byłam (na praktykach, więc obserwowałam całą pracę od wewnątrz). Miałam okazję poznać i polubić obie Panie Dyrektor. Nie były to czasy niepokoju. Chętnie bym tam została do dalszej pracy, ale niestety był już pracownik na interesującym mnie stanowisku. Serdecznie wspominam zespół medyczny, który bardzo mi pomógł i pokierował w odpowiednią stronę.

Martyna

Nie polecam. Nie traktują potencjalnych pracowników poważnie. Niby potrzebują kogoś do pracy, rozmawiają już o potencjalnej umowie, zapraszają na okres próbny, po czym stwierdzają, że pracownik, na którego miejsce kogoś szukają jednak zmienił zdanie i nie odchodzi z pracy i nie potrzebują nikogo. Czy tak się postępuje? No bądźmy poważni. I to zmiana decyzji następuje nawet w ciągu jednego dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moto-Med Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moto-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moto-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moto-Med Sp. z o.o.
  • Zagnańska 84B
    25-528 Kielce
  • NIP: 9591986195 REGON: 366888223 KRS: 0000670088

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moto-Med Sp. z o.o.