Opinie o S & A Service Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S & A Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie S & A Service Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S & A Service Sp. z o.o. w Wrocław

perfumetka

Nie polecam pracy w tym miejscu, zarówno na stanowisku pracownika sprzątającego, jak również ochraniania tego obiektu. Pensja to najniższa krajowa, z której jeszcze kierownicy potrafią zabierać pieniądze, za ich zdaniem źle wykonaną usługę, tak, że na rękę wychodzi o połowę mniej, niż powinna wynosić wypłata. Dodatkowo kierownicy zmian biegają nieustannie za pracownikami z alkomatami i badają ich na obecność alkoholu, chociaż nie mają do tego uprawnień, ani przeszkolenia w tym zakresie, bo od badania kogoś na obecność alkoholu jest policja, a nie człowiek, który sam dostaje ślinotoku na widok oraz zapach wódki, ponadto przełożeni podglądają pracowników przez system monitoringu "on-line", z domu, ze złamaniem prawa, robią pracownikom zdjęcia bez ich wiedzy i zgody, bo nic mi o tym nie wiadomo, żeby były podpisywane jakieś klauzule, na których byłyby wyrażane zgody, na robienie zdjęć, czy filmowanie- uzyskany materiał foto-video, nie jest wykorzystywany w celach związanych z rekrutacją i zatrudnieniem, tylko w celach komentowania czyjegoś ubioru, wyglądu, kto co je, słowem przełożeni traktują kamery jak telewizor. Mnie samą przez przeszło rok na ekranie komputera, bez mojej wiedzy oraz zgody, "z domu", podglądał oraz robił zdjęcia(prt scrn z kamery), niejaki Bartosz, który później komentował mój ubiór, zawartość dekoltu, czy też to ile razy chodzę do toalety i gdyby nie przypadek, to nie dowiedziałabym się o tym, ale skoro już wiem, to nie będę tolerować łamania prawa oraz norm społecznych przez tego pana i wszczęłam odpowiednie kroki, zmierzające do jego ukarania, ponadto ten człowiek grzebał w moich rzeczach, znajdujących się u mnie w szufladzie, a także zdobył podstępem mój numer telefonu, nie pytając mnie również o zgodę-jest to wstyd, ponieważ człowiek powinien się zająć swoją rodziną oraz żoną, a nie podglądać inne kobiety i to korzystając ze służbowego dostępu do kamer. Z plusów pracy w tej firmie, to miła atmosfera między pracownikami.

perfume paris
@perfumetka

W zakładzie brakuje ludzi do pracy nawet dopuszczani są do pracy osoby pod wpływem alkoholu sam nieraz widziałem pewnie zostanie to usunięte bo boją się o opinie. Obecni pracuje tam najgorszy kier.Artur był zwolniony kiedyś za (usunięte przez administratora) i handel spirytusem w pracy ale ubłagał prezesa że jest samotnym ojcem.Teraz chodzi po zakładzie pracy i szczuje pracownika na pracownika. Dobrze że stracili rejon fabrycznej bo chodniki zaniedbane i zielence

Były z nocki
@Piotr

Stracili A myślisz że przy Chemeko który miał grubsza kopertę przy przetargu lepiej teraz wyglądają ja jestem byłem pracownikiem z przystanków z nocki i coś na ten temat wiem bo cały czas jeżdżę i obserwuje swoje przystanki były przystanki i łapie się za głowę a nie straszyli ekosystemem i zabierali premię

Aaa Nowy wpis

Firma niby "profesjonalna" a wyzyskuje pracowników, pracują oni (może nie wszyscy) za niespełna 12 zł za godzinę na rękę gdzie najniższą krajową to trochę ponad 17!zł., niektórym obiecano umowy o pracę, dano im dokumenty do podpisania a umowy hak nie ma tak nie ma. Niektórzy z nich muszą nawet przez pół kilometra jak nie więcej dźwigać wiadra z wodą. Nie mogą doprosić się o podstawowe rzeczy niezbędne do pracy, są szantażowani przez pracownika firmy S&A (kobietę). Nakłada się na pracowników więcej obowiązków niż jest to możliwe do wykonania w ciągu przydzielonego czasu pracy. Poprostu wyzysk. Co ciekawe, czyżby były między tą formą a Gmina Wrocław jakieś znajomości? Bo na stronie są tylko miejskie spółki i chyba tylko jedna prywatną. Chyba to jest najgorsza firma, kthrą powinna zająć się Inspekcja Pracy, NIK, czy nawet prokuratura.

perfuma paryska Nowy wpis

Trzymają odpady niebezpieczne na terenie zakładu nie utylizując ich( zwożą z rejonów). Pracownicy są narażeni na kontakt z niebezpiecznymi substancjami. Wiem, bo ochraniałam siedzibę ich firmy. Trzymali dziwnie wyglądające hałdy na podwórzu, a szlaufami wylewali jakieś śmierdzące pomyje, aż oczy piekły. Robert M. rozpylal Roundup w ilościach hurtowych bez użycia środków ochrony siebie i narażał innych na wdychanie tego. Swego czasu na tę firmę naslalam SANEPID, w piśmie do którego poruszyłam ten problem, chociaż zastanawiam się, czy ta firma nadal praktykuje podobne zachowania i czy przypadkiem nie jest to sprawa dla Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska. Pozdrawiam nie serdecznie.

perfumetka

@perfumetka

Co to za firma, wsyd.Wpisy z 2018 r, czyli pozostałym jest bardzo dobrze, gratuluję.!

perfume paris Nowy wpis
@perfumetka

O jakich kontrolach można mówić ze strony Eko systemu skoro powiadamiają kier.rejonu gdzie będą kontrole. Druga sprawa jest zakaz używania dmuchaw a i tak używane są na wyspie słodowej rano ok.godz 5 .00

Były z nocki Nowy wpis
@Piotr

Gdy jeździliśmy po przystankach na fabrycznej też zaczęli nam zabraniać ale i tak po cichu używaliśmy bo jak można ogarnąć tak ogromną ilość przystanków z pazurkami czyli z tymi grabiami. Bartek gołdan miał głupie uwagi że my późno przyjeżdżamy mieliśmy w (usunięte przez administratora)tych przystanków i inni mieli połowę mniej i mniej roboty a on ciągle pierdzielił że my za długo robimy i robimy je dokładnie jak można robić dokładnie gdy ma się tak dużą ilość przystanków i szybko kto się będzie zarzygał za taką kasę. Teraz robię w dużym magazynie i nikt mi na ręce nie patrzy robię solidnie i wiem jak robię jest dużo obiboków i ich tolerują tutaj występ a serwis prawdziwych obiboków tolerowali a tych co robili stracili ekosystemami i zabierali premię. Ja byłem porządnym pracownikiem a ze mnie zrobiono kozła ofiarnego.

Firma S & A Service Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko ELEKTRYK - szafy sterownicze - Praca w NIEMCZECH 63863 Eschau-Hobbach. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

@Piotr

Jak niby na legalu osoby pod wpływem? Oni serio widzą, że pijani są czy po prostu restrykcyjnie się tego nie sprawdza? :o

@Hanna

Widzą nawet jeden rąk się napił że nadzór ruchu mój dzwonił do firmy i co z tego za dwa dni pracował dalej

Jonh snow
@Piotr

mój znajomy pracował w tej firmie i opowiadał mi o ekscesach alko w tej firmie czy nie orientujesz się czy pracuję dalej niejaki rumpel

@Jonh snow

A co, znasz ciekawe historie z nim w roli głównej? ;)

Były z nocki
@Piotr

Wiecie, czy S & A Service Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

ageon Targarian

czy nadal są przyjęcia na stanowisko praca w zieleni

Były Pracownik

Pobrali dworce wszystkie w Dolnośląskim do sprzątania w tym Dworzec Główny we Wrocławiu, Budynki TBSY wraz z terenem zewnętrznym i nigdy nie mają ludzi do pracy. Tak mało płacą, że nawet nie dadzą człowiekowi zaliczki na życie za przepracowane dni

Maly

Firma niby taka ok. Pazerni na kasę rejonów gminy pobrali i nie mogą wyrobić się z robota wszędzie zaczęte i nie skaczone . Nawet doszło do tego że gmina chciała nakładać karę ale się upiekło jak ma się znajomości w administracji na ul galeria i w eko systemie to tak mogą robić .

Firma zmusza ludzi do pracy po11godz. Brakuje ludzi a ciągle biorą nowe rejony.Zaczynaja koszenia i żywopłoty i nie kończą. Są tak pazerni na kasę że nawet wzięli dworce do sprzatania

@Piotr

Nie mylisz przypadkiem pazerności z pracowitością? ;p A jak dokładnie te 11 h pracy wygląda, skoro twierdzisz, że tak zmuszają? :(

Ageon TargaRian
@Piotr

Piotr niewiesz przypadkiem czy są przyjęcia

@Ageon TargaRian

No a tu nie wisi przypadkiem oferta na operatora we Wrocławiu? A widząc jego zdanie to się nie obawiasz tak właściwie?

Ageon TargaRian
@Hanna

nie obawiam się znajomy tam pracował i nie narzekał pytam bo potrzebuje szybko pracy

ageon Targarian

czy ktoś wie czy są wolne miejsca do pracy

@ageon Targarian

Na swojej stronce www w zakładce praca mają info, że szukają kierowcy B lub B i C i osoby do sprzątania. Może skontaktujesz się bezpośrednio odnośnie szczegółów?

Maly

Firma dno zwolnili ludzi a teraz dzwonią żeby przyszli do pracy. Nawet zatrudnili znowu Grzegorza (rumpla) który był zwolniony za picie w pracy . Omijać firmę szerokim lukiem

Ilona
@Maly

Ale za co tutaj zwalniają pracowników? Właśnie za jakieś przewinienia czy jak?

@Ilona

Witam, są teraz przetargi , jak przegrywa firma to i także nie ma stanowisk pracy.Taka polityka, Pracodawcy jeśli wygrywają to przyjmują do pracy. Z PFRON - u mają lepiej, bo muszą znaleźć dla nich pracę w innym obiekcie, ponieważ mają płacone za etat, gorzej z zleconymi bo idą na ostrzał, Z dnia na dzień są bez pracy! Pozdrawiam.Irena.

@Ilona

Zwalniają choćby za widzimisię. A kierowcy to mają przechlapane ja zarysuja auto to zabierają pieniądze i jeszcze pieniądze biorą z autocasco (usunięte przez administratora) sprawa powinna zainteresować się policja

@Piotr

Ale ta ich finansowa odpowiedzialność za auta jest gdzieś opisana w jakiejś umowie?

Maly

Firma jak szuka oszczędności to powinna zacząć od góry a nie tylko od pracowników. Tam jest tylko 2 porządnych kier. Pan Robert i Pan Krzysiek bo nie ma co mówić o kawał (usunięte przez administratora) Arturze.M. nie ma pojęcia o swojej pracy no chyba że włażenie szefostwu w (usunięte przez administratora) to jest jego praca.

@Maly

A ilu wszystkich w sumie jest? I naprawdę powinni też okrajać z pieniędzy tych dwóch porządnych?

Negatywne opinie usuwają wyzyskiwacze brak poszanowania dla pracownika. Obecnie są zwolnienia z pracy. Zatrudniając się do pracy w zieleni wysyłają do sprzątania klatek schodowych i piwnic (usunięte przez administratora)

Iren
@Piotr

Witam, to jest okres przegrywanie przetargów, mimo że, lecą po najniższych kosztach! Przegrywa także pracownik. Ma Pan odpowiedź. Pracuje się na minimalnej, to właśnie klatki schodowe, piwnice itp..Nie tracąc pracownika przerzucają z kąta na kąt.W tej chwili to klęska urodzaju.! Tak jest w każdej firmie sprzątającej.W corpo przeważnie z Ukrainy. Pozdrawiam.

@Iren

Najgorsze teraz, że jak z Ukrainy to niestety wydaje się być wręcz nietaktowne... :/ A o jakich dokładnie przetargach mowa?

@Iren

Witam, każda firma ma umowę z przedsiębiorcami dla których pracujemy.W przypadku w tym, klatki schodowe, czy inne to jest przetarg między innymi firmami, ten wygrywa kto po najmniejszych kosztach żąda za umowę a my wykonujemy na ich rzecz, a płaci ten kto nasz zatrudnił i z kim mamy umowę zlecenie.Przetargi są roczne ,lub więcej . Traci się umowę przetargu lub przedłużają. Pracodawca musi główkować jak traci przetarg gdzie umieścić swoich pracowników, dlatego lata się po obiektach.W corpo jak Amazon czy Magnice pracują przeważnie z Polakami.z Ukrainy, Białorusi czy Rosji. Co tu jest nietaktowne, ?.Brak rąk do pracy to corpo ściąga ich do pracy w Polsce. Współczuć jednym i drugim. nie oni wywołali wojnę, tylko maszyneria putinowska, mordując cywilów, giną żołnierze w walce, rozkaz to rozkaz.! Chyba jasno wyjaśniłam, wszystkie problemy.

Maly

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) . Najgorszy to Artur zwolniony za (usunięte przez administratora) i handel spirytusem w pracy dalej pracuje i szczuje pracownika na pracownika

Wroclaw

Witam nie polecam tej firmy bada (usunięte przez administratora) w sezonie pracuje się pi 10 godz i 12 też nie dają wody do picia dopiero dają od sierpnia tłumacza się że jeszcze nie kupili kierownik Artur chodzi i ludzi butuje przeciwko sobie (usunięte przez administratora) na nadgodzinach ni płacą ani 50. Ani setek zmoszaja do pracy w soboty przeważnie 3 to minimum kierowców aut za odra panie czy iny incydent z autem robią kary zabierają pieniądze nie szanują pracownika biuro tylko pospiesza i ciągle mamo i pretesie praca w święta Bożego Narodzenia od 2 w nocy zaczynaliśmy i po 12 albo i więcej jeździliśmy a jak ktoś się butowal to straszyli ze nie wypłaca premii choć zawsze była ona ucieta za taką pracę w święta nie było płacone ekstra na pracę wigilię czy rowy rok nie polecam tej firmy bada (usunięte przez administratora) kierownik Bartek ucina kasę jak mu pasuje a Kierownik Artur i Robert biegają z alkomatem żeby tylko uciąć wypłatę ludzi (usunięte przez administratora) na opryskach że odkażają klatki od coro wirusa miasto płaciło im 20 tys a oni woda pryskali tylko do zdiecja że była robiona a jak ktoś wymowienie składa to już wie że 1000zl ma mniej brak premii i jeszcze coś dodadzą sobie nie pracujcie tam to są oszusty

Irena

Witam, każdy tak robi, takie są firmy.Pozdrawiam.

Ragnar

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko sprzątania i po ilu dniach rozpoczyna się prace

@Ragnar

Witam, według potrzeb od razu do roboty na minimalną.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do S&A SERVICE USŁUGI PORZĄDKOWE SPRZĄTANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH odbywa się w siedzibie firmy?

Irena

Witam, żadnych rozmów tylko do roboty.!

Dupka

To wszystko prawda (usunięte przez administratora) każą pracować w święta a sami siedzą w domach za nadgodziny jak ci zapłacą z najniższej krajowej to święto lasu premię zabierają za całokształt

Obserwator

Nie polecam kto to widział by w święta Bożego Narodzenia pracować To. Jest kpina Markety zamknięte Ale s&a service pracuje Oczywiście nie wszyscy czyli biuro Bo tylko oni mają rodziny To jest porażka by zwykły pracownik który zapiernicza po 12g w zimie i w lecie Chociaż te święta spędził. Czas z rodziną Praca TYLKO DLA KAWALERÓW Gratuluję podejścia do pracowników ŻENADA

Zostaw merytoryczną opinię o S & A Service Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w S & A Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S & A Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S & A Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

S & A Service Sp. z o.o.

S & A Service Sp. z o.o.