Mistal Accessories sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mistal Accessories sp. z o. o.

MEA Nowy wpis

Dzień dobry, ja się chciałam zapytać o wynagrodzenie proponowane w ogłoszeniu tj. 4200-5000 brutto, mianowicie czy przy zarobkach 5000 brutto dodawana jest do tego premia za frekwencję? czy może przy zatrudnieniu od razu jest mowa, że pracownik zostaje zatrudniony za 4200 + premia frekwencyjna, co daje dajmy na to 5000 brutto? Bardzo proszę od odpowiedź @Pracodawca

Nowy wpis

@MEA

Szanowna Pani, Widełki w ogłoszeniach o pracę oznaczają minimalne i maksymalne proponowane wynagrodzenie miesięczne na danym stanowisku. W ogłoszeniu, o które Pani pyta jasno określone jest, że minimalna kwota, jaką pracownik może uzyskać to 4242,00 zł brutto, a maksymalna 5000,00 zł brutto, nie ma tam mowy o premii frekwencyjnej. Ewentualne dodatki lub system premiowania ustalany jest z pracownikiem indywidualnie. Pozdrawiamy.

?!?!?!?

Po dwóch dniach człowiek zostaje wykopany z pracy, bo Panie z Ukrainy nie chcą współpracować z Polkami ! Twierdzą i mowią przełożonym, że na nie krzyczymy, że się ich nie słuchamy ( GDZIE TAKA SYTUACJA NAWET NIE MIAŁA MIEJSCA !!) i że nie chcą sie denerwować ! Brygadzista tak samo pod wpływem wyżej wymienionych Pań stwierdził że On również nie chce współpracować. Jak człowiek się Go spytał co jest tego powodem to odpowiedział, że nie ma czasu na rozmowę ! TO NIE BYŁ BRAK CZASU NA ROZMOWĘ, TYLKO BRAK ODPOWIEDZI NA ZADANE PYTANIE !! Krótko mówiąc nie było szans i możliwości na normalną rozmowę, bo w kilka sekund pracownik był zbyty przez przełożonego !

Xxxxx
@?!?!?!?

A tak na marginesie to one powinny słuchać się nas a nie my ich, bo one są u nas a nie odwrotnie. No ale każdy wie jak jest i dlaczego tak jest...

@?!?!?!?

Dokładamy wszelkich starań, aby w dniach próby ocenić kompetencje osób ubiegających się o wykonywanie powierzonych zadań. We wspomnianych dniach, kiedy Panie opisujecie swoje spostrzeżenia były kolejne osoby, które zostały ocenione pozytywnie i pracują do dzisiaj. Osoby, które uzyskały pozytywną opinię są Polkami, a pozytywnie zostały zaopiniowane przez pracownice z Ukrainy. Osobiście w Naszej firmie nie rozróżniamy ludzi według pochodzenia, przynależności etnicznej, religijnej i tym podobnych. Szanujemy wszystkich ludzi i niejako zostaliśmy przymuszeni potrzebą odpowiedzi na komentarz, aby opisywać powyżej jakiej narodowości kto kogo ocenia i kto z kim pracuje. Osoby czytające Nasze odpowiedzi zapewniamy, że żadna przynależność narodowa nie działa na korzyść, lub niekorzyść- wszyscy mają równe szanse. Wspomniane wyżej Panie posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy w Polsce, posiadają kwalifikacje w zarządzaniu czasem własnej pracy, oraz delegowaniu i ocenianiu pracy osób w swoim zespole. Jedna z Pań posiada doświadczenie w pracy w lakierni podobnej do Naszej. Jeżeli poszukujecie Państwo pracy w firmie, w której szanuje się pracowników serdecznie zapraszamy!

@Xxxxx

Zapraszamy do pracy osoby tolerancyjne i pozytywnie nastawione do ludzi i życia. Naszym celem jest stworzyć przyjazny Zespół pracujący w miłej atmosferze.

JK Nowy wpis
@Xxxxx

Przyszłaś do nowej (usunięte przez administratora) , przepracowałaś raptem dwa dni z podróżą i wymagasz ,żeby słuchały ciebie pracownice ,które mają naprawdę duże doświadczenie na produkcji tylko dlatego ,że są z Ukrainy ? Z takim podejściem to nigdzie długo nie popracujesz . W każdej firmie nowicjusz jest przyuczany przez pracownika z doświadczeniem ,to po pierwsze ,a po drugie to stwierdzenia że one mają słuchać nas nawet nie chce mi się komentować . ..każdy pracownik produkcji bez względu na pochodzenie ma słuchać przede wszystkim przełożonego !

Xxxxx Nowy wpis
@Mistal Accessories sp. z o. o.

Nie chodzi o pochodzenie ,bo każdy ma prawo zarabiać na chleb,tylko o bezczelne zachowanie tych Pań. Osobiście byłam świadkiem gdzie jedna z Pań stwierdziła,że ona nie uczy się j.polskiego bo po prostu nie chce. Przepraszam ,ale jeśli ta Pani ma w jakikolwiek sposób zarządzać zespołem to nauka języka jest podstawą a nie rozmawiać na migi i później są niedomówienia. Jeśli kierownik uważa, że dba o dobrą atmosferę w pracy ,to jest zwykłym hipoktytą. Każdy dobrze wie dlaczego tak bronicie pracowników z Ukrainy, jeśli o coś chodzi to chodzi o pieniądze...Dobra atmosfera...żart po prostu.

Czy Mistal Accessories sp. z o. o. organizuje staże dla studentów?

Przedstawiciel handlowy ma podstawę rozumiem? Bo na stronie napisali w ogłoszeniu, że jest umowa o pracę, to chyba nie da się inaczej? Może ktoś mi to rozjaśni. Fajnie byłoby też poznać stawkę oczywiście.

Dzień dobry, Wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę dodane są na portalu OLX, dodatkowo można także wysyłać swoje CV i aplikować mailowo pod adresem mistal@mistal-ogrodzenia.pl. Jeżeli chodzi o kwestię wynagrodzeń- proponowana kwota podana jest zawsze w ogłoszeniu o pracę, a pozostałe warunki ustalane są na rozmowie rekrutacyjnej z kierownikiem odpowiedniego działu.

Firma Mistal Accessories sp. z o. o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ruuud

Witam Gdzie można składać swoje CV ? Trzeba bezpośrednio w firmie czy jest możliwość przez internet ?

@Ruuud

Dzień dobry, CV można składać zarówno osobiście jak i wysyłając na adres mailowy: mistal@mistal-ogrodzenia.pl.

Kacper

Witam, jak pracodawca podchodzi do osób wykfalifikowanych posiadających odpowiednie uprawnienia, wiedzę oraz staż pracy? Czy firma daje możliwości awansu dla takich osób?

xXx
@Kacper

Powiem, tak. Osoba wykwalifikowana, nie ma szans na szybką możliwość awansu. Pracuje tam już kilka lat i jedyny awans to brygadzisty z magazynu na kierownika. I w sumie tyle. A tak to wszystko stoi w miejscu

@xXx

Słabo trochę. To jak potrzebują kogoś na wyższe stanowisko to bardziej rekrutują z zewnątrz niż szukają z osób już pracujących?

Kubi

Na portalu z ogłoszeniami zobaczyłem że jet oferta dla magazyniera. Wszytko ok bo są i płatne nadgodziny i szkolenia. Tylko czemu zlecenie? Nie ma możliwości zatrudnienia się na umowie o pracę? Czy zlecenie tylko na początku żeby sprawdzić pracownika?

@Kubi

Dzień dobry, umowa zlecenie jest zawierana z nowym zleceniobiorcą na okres jednego miesiąca, wtedy też zlecamy tej osobie do wykonania konkretne czynności celem zaznajomienia się z miejscem pracy, czy poznaniem asortymentu firmy, nie wykonuje się w tym okresie pełnego zakresu obowiązków na danym stanowisku. Po przeminięciu okresu zawartego w umowie zlecenie, dana osoba otrzymuje umowę o pracę z wyznaczonym pełnym zakresem obowiązków stanowiskowych.

Prawda z Nieprawdą
@Mistal Accessories sp. z o. o.

Panie @Pracodawca czytam tą informację i zaczynam się śmiać... Prawdą jest, że na pierwszy okres próbny dostaje się umowę zlecenie (3 miesiące) jednak później głosi Pan/Pani nieprawdę. Wiele osób pracujących wcześniej miało sytuacje, że po okresie próbnym dostawali znowu umowę... zlecenie. Kierownik działu twierdził, że umowa zlecenie to jest to samo co umowa o pracę. I na następne okresy wielu ludzi dostawało umowy zlecenie. Proszę doprecyzować prawdę...

Stachu

@Pracodawca dlaczego bardzo negatywne komentarze przedstawiające prawde i żenujące realia firmy oraz samego szefa sa usuwane? Boicie się ze przyszli niedoszli pracownicy dowiedza sie wiecej niz powinni? Moze sami napiszcie prawdziwy komentarz w ktorym w koncu obnazycie swojego szefa. Pomowmy o jego nieudolnych pomysłach, o braku poszanowania dla pracownikow i ich wkładu w dobry byt firmy, o zwolnieniach z dnia na dzien z powodu zbliżającego sie wieku emerytalnego(usunięte przez administratora) Chcialbym od was porzadnej odpowiedzi na to, nie jakies duperele byle odpisac, aczkolwiek i tak ten komentarz jak reszta podobnych zostanie usuniety :) oby zobaczylo go jak najwiecej osob

@Stachu

Podałbyś przykłady tych pomysłów, które nie do końca są dobre? Czyli jak zwiększają ilość obowiązków, to nie idą za tym ani żadne awanse ani lepsze wynagrodzenie? Czy w takim razie to nie powoduje, że pracownik musi robić po godzinach pracy? Jeżeli tak, to powiesz czy przynajmniej nadgodziny wypłacają?

Odpowiedź

Jesli chodzi o zwiekszanie ilosci obowiązków to po prostu chodzi o to, ze ludzie np. Zwykly pracownik biurowy zajmuje sie roznymi rzeczami za szefowa(usunięte przez administratora). Kolejny przyklad to dokladanie obowiazkow brygadzistom lub innym "wyzszym stanowiskom" obowiazkow ktorymi powinna sie zajac inna odrębna osoba przez co nie maja czasu na swoja robote. Robi sie wtedy bardzo duzo pracy, bardzo duzo stresu lub nerwow bardzo malo czasu a wynagrodzenie stoi w miejscu. Tu jest wlasnie ten punkt braku doceniania i szacunku bo jeszcze mozna za to uslyszec pretensje! Z racji tego, ze czasami taka osoba nie ma czasu na swoje obowiazki pojawiaja sie nadgodziny, ktore sa wyplacane zgodnie z ustaleniem

@Stachu

1.) Usuwamy komentarze obraźliwe, wulgarne, ksenofobiczne i jawne kłamstwa. Regulamin GO WORK na to pozwala, co więcej GO WORK udziela na wniosek Policji i Prokuratury dane wpisujących komentarze w przypadku kiedy dochodzi do podejrzenia popełnienia przestępstwa. Warto pamiętać że w INTERNECIE anonimowość ma swoje granice. 2.) Przyszli pracownicy oczekują uzyskania rzetelnych informacji, w związku z tym podejmujemy wysiłki, aby odnosić się do merytorycznych zagadnień. 3.) Komentarz zawiera kłamstwo opisujące zwolnienie z dnia na dzień z powodu wieku emerytalnego. Takiej sytuacji nie było. W tym miejscu pozwolę sobie na uwagę że czasem ludzie mylą takie pojęcia jak: zakończona umowa o pracę a wypowiedziana umowa o pracę. Naturalną koleją rzeczy jest, że część pracowników po okresie próbnym: Otrzymuje kolejną umowę; nie otrzymuje kolejnej umowy, na decyzje składa się wiele czynników po stronie oczekiwań pracownika jak i pracodawcy. Nauczeni doświadczeniem kilkunastu lat staramy się tak kształtować dobór kadry aby byli trwałą częścią zespołu na wiele lat. Bardzo często tego wspólnie dokonujemy. 4.) Zarobki w Firmie dynamicznie rosną, jest jasny system wynagrodzenia, w którym doceniamy posiadane uprawnienia, frekwencję w pracy oraz zaangażowanie. Wiele osób pracując przez kilka lat awansowało z pracy magazyniera na takie stanowiska jak: -Kierownik ds Logistyki i Zaopatrzenia -Kierownik ds Technicznych -Export Manager Pracownicy biurowi także awansują i tak Kierownikiem Biura Obsługi Klienta jest osoba zaczynająca pracę w biurze obsługi klienta od pracy pracownika biurowego jako stażysta skierowany z urzędu pracy. Zastępcą kierownika działu sprzedaży międzynarodowej jest również osoba zaczynająca pracę jako pracownik biurowy, rozpoczynając pracę bez wcześniejszego doświadczenia w pracy biurowej. Pracownicy produkcji także mają otwartą ścieżkę kariery, aktualnie pracownik produkcji z kilkuletnim doświadczeniem przejmuje obowiązki w zarządzaniu procesem produkcji. Pracownicy mają oczywiście wybór, jeśli ktoś chce poznawać nowe technologie ma taką szansę, woli pozostać przy przydzielonych obowiązkach też to szanujemy i cenimy. Powyższe podejście pomogło nam stworzyć fantastyczny zespół ludzi którzy się lubią, szanują oraz sobie pomagają w osiąganiu celów. Bardzo w tym miejscu pragnę Wam wszystkim obecnym jak i byłym pracownikom podziękować za wkład w rozwój i stabilność MISTAL ACCESSORIES.

@Odpowiedź

Dynamiczny rozwój firmy oraz przebudowa systemu funkcjonowania z Firmy Handlowej w Firmę Produkcyjno Handlową daje mnóstwo wyzwań oraz szans rozwoju. Jak już opisaliśmy w poprzednim komentarzu stawiamy na rozwój pracowników oraz chętnie ich awansujemy. Warto mieć na uwadze takie czynniki jak: sezonowość, koniunktura gospodarki, wymuszone przestoje gospodarki, absencja pracowników, przygotowania do targów, wdrażanie nowych produktów i.t.p Na bieżąco wyciągamy wnioski i analizujemy sytuację, następnie tworzymy nowe stanowiska pracy celem podziału obowiązków. Przykłady takich działań wnikliwy czytelnik poprzedniego komentarza zapewne dostrzeże. Co do nadgodzin w pracy biurowej, takie zjawisko nie występuje. Praca odbywa się od godziny 8 do 16. Co istotne pracownicy biurowi, magazynu oraz produkcji kiedy mają taką potrzebę zgłaszając to swemu przełożonemu mają możliwość w trakcie dnia pracy w ramach przepustki załatwić pilne sprawy, przykładowo urzędowe. Tak powstały niedobór godzin pracownicy odrabiają w dogodnym dla siebie czasie, np przychodząc wcześniej na stanowisko pracy.

@Odpowiedź

No to tyle dobrego, że te nadgodziny są wypłacane. A w skali miesiąca jesteś w stanie napisać ile tych nadgodzin przypada? No i skoro wspominasz już o wynagrodzeniu, to możesz napisać ile płaca na stanowisku brygadzisty i specjalistycznych stanowiskach?

Witam mam pytanie gdzie można składać CV lub dokumenty dotyczące ofert pracy firmy mistal i czy oferta pracy na dziale konfekcji jest aktualna?

@Michał

Dzień dobry, CV można składać bezpośrednio w siedzibie firmy (w biurze obsługi klienta), oraz odpowiadając na ogłoszenia na platformie OLX, gdzie stale aktualizujemy swoje oferty pracy. Zgłoszenia do pracy na dziale konfekcji można nadal wysyłać.

@pracodawca
@Mistal Accessories sp. z o. o.

Fajnie że nie przez podfirme.Bo chcę złożyć CV.Rozumiem , praca na jedną zmianę.Pozdrawiam.

@@pracodawca

Na ten moment oferujemy pracę wyłącznie w systemie jednozmianowym. Dziękujemy za zainteresowanie prowadzoną w naszej firmie rekrutacją i zachęcamy do złożenia CV!

Sylwia
@Mistal Accessories sp. z o. o.

A jakie konkretnie godziny obowiązują? Czy składając cv w siedzibie firmy ma się większe szanse na przyjęcie? Ile maksymalnie czasu trzeba czekać na feedback od momentu złożenia papierów?

@Sylwia

Dzień dobry, obowiązujące godziny pracy to 8:00-16:00. Zachęcamy do składania CV zarówno odpowiadając na ogłoszenia internetowe, jak i w siedzibie firmy, nie weryfikujemy sposobu dostarczenia :) Jeżeli chodzi o odpowiedź zwrotną staramy się ją dawać jak najszybciej, wszystko zależy od tego jak długi jest proces rekrutacji i ilu zgłasza się kandydatów na konkretne stanowisko.

Czy pracownicy w Mistal Accessories sp. z o. o. dogadują się między sobą?

Witam, pytanie do pracowników,jakie są zarobki w firmie?

Na jakie benefity można liczyć w Mistal Accessories sp. z o. o.?

Dzień dobry, w MISTAL ACCESSORIES SP. Z O.O. pracownicy mogą liczyć na szeroki system premiowania, na który składają się: dodatek stażowy, comiesięczna premia frekwencyjna (przyznawana pracownikowi ze 100% miesięczną frekwencją), comiesięczna premia za posiadanie uprawnienia UDT na wózki widłowe, comiesięczna premia za odzyskane kartony i drewniane palety.

Jacek

Czyli szef nie umie zmotywować ludzi do pracy w odpowiedni sposób? Rozumiem że nie ma premii świątecznych ale takie zwykłe czasem dają? Dobre wyniki są w jakiś sposób nagradzane? Jak nie kasą to chociaż dodatkowymi benefitami? Bo tu jednak sporo było tych premii wymieniane

Koszarz Umysłów

Witam Wszystkich, Czas napisać samą prawdę i lekko skorygować niektóre opinie ludzi... Zacznę od atmosfery i pracy w zakładzie. Ogólna otoczka jest na mini plus, każdy z każdym rozmawia i nie widziałem większych zgrzytów, które przerwały by ciągłość pracy. Jednak, że jest osoba na którą w zakładzie należałoby uważać. Zacznę od specjalisty ds. konfekcji. Przed zmianą stanowiska był naprawdę pomocnym i zaangażowanym kolegą z pracy, ale po tym jak "awansował" Potrafi donosić nawet nie mając podstaw do tego. A to pogada, a to pokręci się i w sumie wygląda to tak jakby miał więcej do powiedzenia jak brygadzista. Potrafi wtrącać się w sprawy, które jego nie dotyczą. A jak nie ma go obecnego na hali to jest istny spokój i praca idzie jak burza. Sztuczny przyjaciel, który potrafi obrócić słowa przeciwko Tobie. Damian brygadzista magazynu to człowiek o złotym sercu, zawsze gdy potrzebujesz pomocy, nigdy ci jej nie odmówi. Czasem ma gorsze dni, ale mając tyle obowiązków to sam bym był kłębkiem nerwów, co czasami irytowało mnie. Zawsze walczy o dobro swoich pracowników i dzięki niemu można się wiele nauczyć. O innych sekcjach nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie miałem z nimi dużego kontaktu, chodź ostatnio powstała wojna pomiędzy magazynem a handlowcami. Ci drudzy myślą, że są nieomylni i cały czas gnębią pracowników magaz. Co jest niedorzeczne, bo kiedyś taka sytuacja była i widzę, że znów wróciła. Jeszcze rzucane zlecenia typu Pilne Dziś to jakaś kpina, bo jedna osoba potrafi ich wysłać aż 10! Czas przejść do sedna sprawy, czyli praca w zakładzie. Godziny pracy 8-16 jak najbardziej na tak! Dzięki takiemu ramowi czasowemu można jeszcze spokojnie spędzić czas z rodziną. Idąc dalej, ale niestety bardziej krytycznie temat zarobków, który jest na dramatycznie niskim poziomie... Po ostatniej inwentaryzacji pracownicy mieli obiecane premię świąteczne, których nie otrzymali. Osoba, która zatrudni się w tym zakładzie pracy powinna kilka razy sprawdzać swoje fiszki lub rachunki, bo nie zawsze wynagrodzenie się zgadzało. Jednemu pracownikowi, który kiedyś pracował zabrakło prawie 1000 zł!!! Nie mam pojęcia jak ta historia się zakończyła, ale uważam że zakład powinien już od dawna zatrudnić księgową z prawdziwego zdarzenia!! Przechodząc dalej, to temat umów. W momencie zatrudnienia pracownik otrzymuje umowę zlecenie za najniższą krajową. Co może być zrozumiałe, ze względu na okres próbny. Potem jednak, dalej starają się ciągnąć tą umowę zlecenie (chodź po 3 miesiącach obiecana była umowa o pracę) i pensja nie rosła, jedynie dochodzą dodatki w postaci premii, które są groszowymi sprawami. Po tym, jak jeden z pracowników zagroził, że odchodzi okazało się, że można znaleźć umowę o pracę. Kierownik zakładu, zapowiedział że wyrówna niektórym osobą tylko pensję do najniższej krajowej. Po zapytaniu się go czy nie powinien wyrównać wszystkim, odpowiedział: Że nie ma takiego obowiązku. Niestety Panie Kierowniku jest! :-) Ale, nie mogę powiedzieć złego słowa o Kierowniku magazynu Sebastianie. Młody człowiek, który uczy się być dobrym kierownikiem, co powoli idzie do przodu. Oby tak dalej, bo masz dobre serce, ale słuchasz nieodpowiednich doradców, więcej posłuchaj swoich podwładnych na magazynie czy Damiana i zobaczysz, że będziecie mieli świetny Team, wprowadzone nakazy i zakazy są beznadziejne i utrudniają pracę. Niezaktualizowane lokalizacje przez Pana z logistyki K.S, i o nim trochę napiszę. Jeżeli kierownictwo to czyta, to proszę was weźcie człowieka ogarnijcie!!! Przez okres zimy hala jest nieogrzewana (temp w ok. 10 st) to nie ma prawa bytu. Wielu pracowników częściej trafiało na l4, przez takie decyzje. Jak włączaliśmy ogrzewanie, to kierownik od razu wyłączał. Na szczęście po buncie (ja to tak nazwę) udało się załatwić kamizelki i ciepłe posiłki. Podsumowując, firma Mistal Accesories rozwija się w szybkim tempie, ale zarobki stoją w miejscu. Prezesostwo musi przemyśleć wiele spraw i wziąć się za zrobienie dla swoich pracowników godnych warunków pracy i zarobków. Miejsce, to jest idealne na początki swojej przygody z zarobkową pracą, ale nie dla Doświadczonych pracowników co znają swoje prawa. Walczcie o swoje i nie dajcie się moi koledzy z magazynu! Ahoj

@Koszarz Umysłów

Serdecznie dziękujemy za tą opinię- konstruktywna krytyka jest zawsze warta uwagi i wyciągnięcia wniosków, ale również zobowiązuje do odpowiedzi. W naszej firmie staramy się utrzymywać wzajemne pozytywne relacje, nieuniknione są jednak sytuacje, w których dochodzi do pewnych niedomówień między pracownikami, jak to bywa w każdym dużym zakładzie pracy. Cieszymy się z docenienia pracowników naszej firmy, ich pracy i wkładu w rozwój firmy. Nawiązując do sytuacji zarobków, bądź form zatrudniania- są to wewnętrze sprawy firmy, które nie mogą być i nie będą wyjaśniane na forum. Każda osoba aplikująca na stanowisko pracy w naszej firmie zostaje dokładnie poinformowana o warunkach zatrudnienia. Staramy się, aby rozwój MISTAL ACCESSORIES był widoczny. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i śledzenia informacji o aktualnych rekrutacjach prowadzonych w naszej firmie.

Jest aktualnie rekrutacja na stanowisko magazyniera, jak z atmosferą na dziale?

Krzyżyk i kółko?
@Zainteresowany

Sama atmosfera na magazynie na plus, w zależności z kim się rozmawia. Po zmianie kierownictwa zmieniło się na lepsze. Jeżeli szukasz pracy w godzinach 8-16, jak najbardziej praca dla ciebie.

@Krzyżyk i kółko?

Bardzo dziękujemy za opinię odnośnie naszej firmy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i śledzenia informacji o aktualnych rekrutacjach prowadzonych w naszej firmie.

xyz

Nie polecam pracy w tej firmie, bardzo duże wymagania nie przekładające się na wypłatę. Szef totalnie nie docenia poświęcenia i dobrej pracy pracowników. Wystarczy spojrzeć na rotacje pracowników, o czymś to świadczy

@xyz

Dzień dobry, w nawiązaniu do pierwszej części wypowiedzi- każdy z naszych pracowników obejmuje wyznaczone stanowisko, za które jest odpowiedzialny. W związku z tym stworzyliśmy w firmie wiele działów, między innymi: dział przyjęć, pakowania, konfekcjonowania, dział biurowy i produkcyjny. Każda z zatrudnionych osób wykonuje obowiązki adekwatne do obejmowanego stanowiska pracy. Wdrożony jest szeroki system premiowania, na który składają się: premie stażowe zależne od lat pracy, premie uznaniowe, premie frekwencyjne, premie za posiadane uprawnienia np. uprawnienia UDT na wózki widłowe, oraz dodatek za oszczędne gospodarowanie środkami do pakowania. Nawiązując do wspomnianej wyżej rotacji- W MISTAL ACCESORIES większość pracowników ma staż pracy w przedziale 5-8 lat, trzy osoby ze stażem 7-8 letnim, oraz wiele osób w przedziale 1-4 lat. Każdy pracownik ma możliwość rozwoju i awansu. Na przestrzeni kilkunastu lat działalności przeobraziliśmy się z firmy handlowej w firmę produkcyjno-handlową, w ciągu 2-3 miesięcy oddamy też do użytku nowoczesną w pełni zautomatyzowaną linię lakierowania proszkowego, w związku z czym serdecznie zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy.

duke4x

Jakie są zarobki na firmie netto? są jakieś szkolenia pracownicze?

@duke4x

Dzień dobry, oczywiście każdy z naszych pracowników odbywa szkolenia wewnętrzne, adekwatne do obejmowanego stanowiska pracy. Zachęcamy do śledzenia informacji o aktualnych rekrutacjach prowadzonych w naszej firmie.

Xxx

Zawsze bawiły mnie takie komentarze , jak te ostanie dodawane przez internetowego hejtera. Nie pisze tego , żeby napisać opinie o firmie, lecz o tym „pracowniku”. Ja rozumiem , że nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli, ale jak ktoś pisze , że jest zimno, że kasa się nie zgadza , że atmosfera jest kiepska itp. To co ciebie człowieku trzyma tam ? Piszesz o wolności , przecież ofert pracy jest pełno! Kilka zakładów w świdnicy co chwile potrzebują pracowników. Idź zobacz , jak to jest pracować na 3 zmiany albo 4 brygady , gwarantuje , że zimni tobie nie będzie ! Atmosfera tez będzie ciepła :) a kasę będzie dostawał na bank każdego 10-tego :) moje zdanie jest takie , że nie ma co bazować się na komentarzach ludzi w internecie bo tam nigdy nikt nie ma odwagi w rzeczywistości powiedzieć w oczy tylko właśnie anonimowy hejter :) i na koniec : wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Michał Głuszek

Szanowni Państwo, Zapraszam do przenalizowania informacji które są odpowiedzią na pojawiające się pytania. Zarobki: Na podstawie 6 osób z magazynu o stażu pracy 3-7 lat, na przestrzeni 36 miesięcy. Porównaniu poddano zarobki netto w celu obliczenia wzrostu wynagrodzenia w okresie 36 miesięcy. Wynik obliczeń to wzrost całościowego wynagrodzenia od 35% do 50%. System wynagrodzenia obejmuje podstawę oraz szereg premii i dodatków. Przykładowe dodatki to: dodatek stażowy, dodatek za posiadane uprawnienia UDT na wózki. Przykładowe premie to: premia za ekonomiczne wykorzystywanie opakowań i palet. Wprowadzamy nowe dodatkowe premie ponieważ to one motywują do pełnego zaangażowania. Ponadto zarobki dynamicznie się zwiększają w przypadku zmiany stanowiska-awansu co w naszej firmie jest zawsze możliwe. Staż pracy i kariera zawodowa: W MISTAL ACCESORIES większość pracowników ma staż pracy w przedziale 5-8 lat. Trzy osoby ze stażem 7-8 letnim zaczynało jako stażyści a obecnie zajmują stanowiska kierownicze. Każdy pracownik ma możliwość rozwoju i awansu. Na przestrzeni kilkunastu lat działalności przeobraziliśmy się z firmy handlowej w firmę produkcyjno-handlową, w ciągu 2-3 miesięcy oddamy też do użytku nowoczesną w pełni zautomatyzowaną linię lakierowania proszkowego. Powyżej opisany rozwój daje możliwość awansu i rozwoju. Na przestrzeni lat pracownicy przechodzili z magazynu do działów biurowych lub działów technicznych aby tam stać się kierownikami bądź liderami zespołów. Stabilność zatrudnienia: MISTAL ACCESSORIES od początku swego istnienia stawia na dywersyfikację rynków zbytu oraz dywersyfikację portfela klientów. Nasze rynki zbytu obejmują wiele krajów Unii Europejskiej a zarazem wiele gałęzi budownictwa i przemysłu. Powyższe założenia skutkują ponadprzeciętną odpornością i stabilnością firmy oraz ciągły dynamiczny rozwój. Atmosfera: MISTAL ACCESSORIES stawia na dobrą i miłą przyjacielską atmosferę. Aby to sprawdzić zapraszamy. Szkolenia: Zapewniamy opiekę i szkolenia wdrażające u doświadczonych pracowników poszczególnych działów. Na przestrzeni lat sfinansowaliśmy: -szkolenia wielu operatorów wózków widłowych zakończone pozytywnym zdaniem egzaminu UDT. -szkolenia – certyfikaty spawalnicze. -szkolenia – uprawnienia na przewóz rzeczy dla kierowców kategorii C. -szkolenia języków obcych. Cele: Celem nadrzędnym jest ciągłe samodoskonalenie, samodoskonalenia firmy można spodziewać się w wyniku samodoskonalenia się pracowników, taki też obraliśmy kierunek. Wspólnymi siłami magazynu jak i pracowników biurowych optymalizujemy warunki pracy stawiając na bezpieczeństwo i ergonomię. Uruchamiamy automatyczną linię lakierowania proszkowego co da nam możliwość dynamicznego rozwoju osobistego wielu osób. Jak się upewnić co do powyższych deklaracji: Każdy chętny kandydat może bezpośrednio u nas w firmie zapoznać się z warunkami pracy, obejrzeć wybrane działy firmy i być oprowadzony przez pracownika. Chętnie z Tobą porozmawiamy i udzielimy odpowiedzi. Dziękuję za uwagę i serdecznie zapraszam. Michał Głuszek

Wojtek

Polecam cały zakład ekipa zgrana,fajna atmosfera pracy osoby kompetentne!

asd

Świetne podejście do pracownika, mega zmiany, mega ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Mistal Accessories sp. z o. o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Mistal Accessories sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mistal Accessories sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mistal Accessories sp. z o. o.?

Mistal Accessories sp. z o. o.