KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k.

Klient

Drogi Kramelu, czy coś się u was pozmieniało? Przedstawicielka jeżdżąca po Gliwicach i Zabrzu waszym samochodem sprzedaje towar z jakimiś naklejkami, wystawia FV na jakąś inną firmę…

Ewelina
@Klient

Twierdzisz, że nowe stanowisko utworzyli? Wiadomo w zasadzie jaka liczba osób obecnie się tu zatrudnia? Pytam, bo na stronie ofert brak za zaciekawiłam się tematem. Większość możliwe, że o dłuższym stażu jest? Napisze mi ktoś ile mógłby wynieść średnio?

Detalista
@Klient

U mnie to samo, auto z Kramela a na FV firma Holi R… H….

Ciekawy
@Detalista

A napiszesz coś więcej? Informowałeś kogoś z firmy o tym?

Detalista
@Ciekawy

Tak, próbowałem kilka razy dodzwonić się do kierownika - bezskutecznie....

@klient
@Klient

Witam pracuje w kramelu 8 lat, 5 lat jeżdżę po Gliwicach i Zabrzu, proszę bardziej sprecyzować na jaką firmę jest wystawiona fv i gdzie został sprzedany taki towar z naklejkami, bo widzę tu jakieś pomówienia

@@klient

Ooo skoro już tyle pracujesz to możesz mi pomóc? W jednej opinii ktoś wspominał o pracy na własnej działalności i było podobne pytanie do mojego, niestety bez odzewu - czy aktualnie można liczyć na umowę o pracę? Tutaj poza prowizjami/premiami obowiązuje jakaś stała podstawa? Od czego zależna jest jej wysokość?

@jc Nowy wpis

Tylko i wyłącznie na własnej działalności. Wyślij cv zaproszą cię na rozmowę to dowiesz się wszystkiego.

@jc Nowy wpis

Tylko i wyłącznie na własnej działalności. Wyślij cv i na rozmowie wszystkiego się dowiesz.

Cześć, nie wiem do której wypowiedzi się teraz odnosisz. Możesz mi napisać o jaki adres IP chodzi? w sensie o które komentarze? Uważasz, że są nieprawdziwe? Warunki pracy są inne niż piszą?

Czy w KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

Aneczka

a przedstawiciele to są rozliczani potem ze stanu towaru jaki im schodzi? Zaciekawił mnie ten ostatni komentarz, w którym jedna Pani stwierdziła, że zawsze miała braki i musiała prosić o ich uzupełnianie. Co w sytuacji gdy wyjdzie, że na stanie będzie za dużo i przedstawiciel nie wydal towaru? Pracodawca jak zareaguje?

Krystyna Nowak

W moim sklepie w Rybniku także pojawiła się jakiś czas temu przedstawicielka z tej firmy. Kilka razy zamówiłam towar, jednak prawie zawsze były różnice z tym co było na FV a towarem przyniesionym. Owszem zawsze donosiła lub dowoziła po kilku dniach brakujący towar, ale chyba nie o to w tym chodzi, by pilnować i za każdym razem sprawdzać dostawcę. Zrezygnowałam ze współpracy.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Vanseller Liniowy.

Wpadły opinie dotyczące problemów z kontaktem. Ale to chyba samych PH nie dotyczy? Czytałem kiedyś w ofercie, że do jazdy dają jakiegoś VANa, smartfona czy też drukarkę, samemu się ją napełnia? I ten telefon w razie czego jaki teraz jest? ogólnie to jak są jakieś problemy to zawsze pomogą?

Aaa

A baza klientów? tak dla pewności tez jest normlanie dawana? Po jakim czasie budujesz swoją i do ilu średnio sztuk w tym przypadku wychodzi już ta własna? Klienci często rotują?

widzę, że zapytania o zarobki handlowców już padały, ostatnio bez odzewu. One i tak pewnie zależne są od regionu? Ciekawią mnie dodatkowo jednak jeszcze pozostałe warunki. mam na myśli te związane ze zbliżającym się kolejnym rokiem. Czy cokolwiek docelowo ma się zmienić? Jakieś dodatki? Warunki co do prowizji?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w firmie KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k.?

Tramp

Sami z (usunięte przez administratora)

XYZ
@Tramp

To pytanie odnosi się do wszystkich regionów? Zastanawiam się czy utrzymywany jest docelowo stały poziom czy nabory są raczej stale? Widzę kilka dostępnych ogłoszeń. Wiecie, w którym rejonie byłaby największa rotacja a jeśli tak to czemu? I czy jest jakiś polecany rejon?

W samym vansellingu ponad 130 w całej Polsce i kilkunastu Przedstawicieli Handlowych w hurtowniach spożywczych.

Elizka

A przedstawiciel handlowy ile aktualnie zarabia? Ponad rok temu ktoś o trzech tysiącach wspominał - aktualnie coś poszło do góry? I praca niby na własnej działalności - jest szansa dogadania się na UOP?

Akurat nie ma oferty dla handlowca na Gliwice czy też Zabrze, o którym ktoś wspominał. Mnie i tak jeśli już to Nowogard interesuje, czy jest tu więc ktoś kto ogarniał to miasto i mógłby opisać warunki? Jak idzie sprzedaż? Interesują mnie też te wspomniane inicjatywy dobroczynne, jakie wspólnie mieliście w ostatnim czasie organizowane?

Chcesz być vansellerem? To licz się z tym, że musisz być: - przedstawicielem handlowym - księgowym - kasjerem - magazynierem - mechanikiem - dostawcą - kierowcą - windykatorem I to za trochę ponad 3000 zł... Tak w skrócie: 1. Musisz być na własnej działalności zatem nie masz żadnych praw - będzie to wykorzystane. 2. Zostałem zwolniony na urlopie. 3. Kary finansowe są normą. 4. Wypłatę potrafią Ci wstrzymać i nie interesuje ich, że musisz zapłacić VAT, podatek dochodowy, czy zapłacić rachunki lub kupić bułki. 5. Urlopu masz tylko 18 dni, gdzie 3 lub 4 dni musisz zachować na grudzień. 6. Telefony i smsy w weekend to norma - na Twój prywatny nr. 7. Premia uznaniowa zatem możesz coś dostać, ale nie musisz. Nawet jak dostaniesz to nie będziesz zadowolony. 8. Odpowiadasz za towar. Oprócz towaru z firmy Mars oraz Wrigley odpowiadasz finansowo za towar przeterminowany, który potrafią Ci przysłać mimo, iż go nie chcesz. 9. Rozliczenie za prywatne kilometry musisz zaakceptować, gdyż nie masz możliwość weryfikacji. 10. Pan dyrektor J. to osoba skrajnie niesłowna! Po 5 miesiącach od zwolnienia wróciłem pod warunkiem otrzymania podwyżki (500 zł - starszy vanseller). Obiecano mi, iż dostanę po 3 miesiącach. Oczywiście nigdy tych pieniędzy i stanowiska nie zobaczyłem. Nie znam osoby, której Pan J. dotrzymał słowa. Nigdy nie pracowałem w takiej firmie. Nie polecam. Często poczujesz się wykorzystany, okłamany i upodlony. Konkretna szkoła życia na którą nikt nie zasługuje. PS Panie dyrektorze J. - karma wraca ????

Urszula

Ponad rok już ta opinia będzie mieć, czy któryś podpunkt uległ jakiejkolwiek zmianie? Ta kwota chociażby w wysokości 3 tys? ile teraz przedstawiciel zgarnie tak na oko? I czy to zależne od miasta? Widzę parę dostępnych ofert i się zastanawiam

Co jaki czas w KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

Ex Kramel

W Kramelku podwyżki są co rok

Mery
@Ex Kramel

No i w jakim okresie w razie czego? Piszesz, też że co rok, czyli chodzi o te wspólne? Indywidulanych już nie ma? widzę po prostu, że jest dostępna oferta dla handlowca i chyba reflektuję. Tylko czy jest szansa aby ktoś napisał wprost jakie są tegoroczne widełki? warto aplikować?

Jan z Opola

Z racji tego iż działam w handlu już kilka ładnych lat, tyle samo współpracuje z Kramelem. Od dłuższego czasu przyjeżdża do mnie przesympatyczny handlowiec, ale nie o tym… Drogi Kramelu, dlaczego tak często zmieniasz kierowników??? Był Pan O, klasa sama w sobie- konkretny, rzeczowy i bardzo słowny. Jego wizyty z handlowcem to była czysta przyjemność. Obecny… to jakiś przepraszam za wyrażenie ale kołek… Facet nie potrafi się sensownie wysłowić i zbudować poprawnie zdania… WTF???

Były pracownik VS/Handlowiec.

Czytam i czytam te komentarze i widzę jaki ból pośladków się tutaj wylewa. Pracowałem w tej firmie(własna dg jak wszyscy) jakiś czas temu i jest coś, czego nie rozumiem. Zarabiałem wtedy trzykrotność minimalnej krajowej, zatem jeżeli niektórzy piszą że musisz być * magazynierem *kasjerem *księgowym i to wszystko prawda, chcesz zarabiać więcej = pracujesz więcej(lub masz więcej na głowie) Trasę miałem ogarniętą, klientów którzy byli problematyczni wyrzuciłem(ha! jak wiesz jak, to sie dało...) i faktycznie od wyjazdu do powrotu pracowałem te 9 godzin(od uruchomienia silnika w domu, do wyłączenia go w domu) ---> Jak normalna osoba czyli 8h pracy+30 min na dojazd w każdą stronę, prócz dnia towarowania, tam było 1h+(kwestia odciążenia dnia towarowania i czas był nawet aby pogadać z innymi na luzie, nikt Cie nie gonił) Co do "opóźnień w płatnościach" to tutaj ktoś totalnie odleciał. Jedyną sytuacją gdy miałem przelew później niż powinien, było to gdy ja pomyliłem się wypisując fakturę, przy kolejnym towarowaniu wypisałem poprawną i przelew dotarł 7 dni później. Kramel płacił zawsze w terminie i rzetelnie, nie było sytuacji gdzie czekałbym 3 tygodnie na przelew(jak niektórzy tutaj sugerują) Fakt, ceny są wyższe niż u konkurencji, jednak jest co sprzedawać i gdy chociaż trochę pomyślimy, ustawimy trasę, i wiemy jak dorobić sobie do wypłaty, naprawdę źle nie jest/nie było. Nie twierdzę że jest to firma idealna, bo takiej nie ma. Chcesz taką? Stwórz własną firmę i zatrudnij ludzi, pokaż że się da. Podsumowanie: Praca ciężka, towar ręcznie odbierasz, pakujesz do samochodu, zawozisz do klientów układasz na półce i częściowo odbierasz za to kasę z której się rozliczasz, jednak nie ma nic za darmo. Chcesz małej odpowiedzialności? Weź miotłę i zamiataj ulicę z grupą z zusu, lub jako (usunięte przez administratora) Tutaj zarobisz więcej ale i ogarnięty być musisz ---> Nie każdy się nadaje i takie mam wrażenie, że spora ilość komentarzy to właśnie te osoby które "myślały że praca handlowca to inaczej wygląda". Mnie praca tutaj, nauczyła podstawy "DA SIĘ".

Zostaw merytoryczną opinię o KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k.