Opinie o EL-BOX Kraszewski Sp.k. w Konotopa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EL-BOX Kraszewski Sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EL-BOX Kraszewski Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EL-BOX Kraszewski Sp.k. w Konotopa

xyz

Nie polecam pracy w firmie El-box. Bardzo złe traktowanie pracowników. Szukanie winnych zaistniałych niekorzystnych sytuacji zamiast szukania ich powodów. Premie i podwyżki inflacyjne są przyznawane wedle uznania Zarządu. Premie obcinane za chociażby jeden dzień nieobecności w pracy, nigdy nie wiesz ile premii dostaniesz i dlaczego akurat tyle. Kierownictwo nie jest w stanie tego powiedzieć wprost, wszystko jest trzymane w tajemnicy aż do dnia wypłaty. Podwyżki omijają osoby, które podpadły szefowi, lub akurat w dniu przyznawania podwyżki były na urlopie. Brak jakiejkolwiek możliwości awansu, rozwoju zawodowego. Nie są organizowane żadnego rodzaju szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji pracowników. Umowy są przedłużane ile się da na okres jednego roku. Nikt kogo poznałem nie dostał umowy na czas nieokreślony przed okresem wynikającym z kodeksu pracy. Pracownicy na produkcji często są zmuszani do pracy na kliku maszynach jednocześnie, co powoduje wzrost ilości reklamacji. Bardzo duża rotacja pracowników, również na stanowiskach kierowniczych. Z plusów mogę wymienić dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego, nowoczesny park maszynowy oraz dobre warunki socjalne (bardzo dbają o czystość w firmie).

Pegasus
@xyz

Obcinają, bo jesteś stale inwigilowany, podsłuchiwany, szpiegowany i podglądany na milionach kamer. Brak nawet odrobiny zaufania. Zawsze się coś znajdzie, żeby obciąć premie. Takie standardy.

Administrator Nowy wpis

EL-BOX Kraszewski Sp.k. chce zatrudnić na stanowisko Kontroler jakości kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4200 będą osiągalne?

Doma Nowy wpis

Na portalu z ofertami znalazłam ogłoszenie na kontrolę jakości. Według treści to praca jednozmianowa. Powie mi ktoś, jakie dokładnie są godziny tej pracy? Bardziej ranne? Czy później się przychodzi? Mam nadzieję, że nie na noc.

xyz

Emma
@xyz

Hej. Czy podwyżka inflacyjna nie powinna być stała dla wszystkich pracowników? Chciałabym się zatrudnić na magazyniera, widzę ofertę na ich stronie. Jak dokładnie obcinają te premie bo nie do końca rozumiem. Możesz mi to napisać?

xyz Nowy wpis
@Emma

Hej. Oczywiście, że podwyżki inflacyjne powinny być dla wszystkich. Jednak tutaj tak to nie wygląda. Różne osoby dostają różne kwoty, a niektórzy wcale. Co do premii miesięcznych nie jestem w stanie powiedzieć za co obcinają. Kilkukrotnie próbowałem się dowiedzieć jaka została przyznana mi premia w danym okresie i dlaczego, ale przełożony nie udzielał odpowiedzi na to pytanie. Miałem wrażenie, że decyzja zapadła wyżej i tyle. Dowiadujesz się z dniem wypłaty czy dostałeś/aś premię a jak tak to ile. Co do premii rocznych/uznaniowych to potrafili za każdym razem przed wypłaceniem takiej premii pisać nowy regulamin premiowania, tak aby wykluczał jak najwięcej osób. Za każdy dzień zwolnienia lekarskiego/wychowawczego było obcinane na przykład 20% z puli jaką można było dostać. Czyli jeśli ktoś był w ciągu roku 5 dni na zwolnieniu nie dostawał premii.

Pegasus Nowy wpis
@xyz

Cześć. Na stronie firmy widziałem ofertę pracy dla magazyniera ale z 2022 roku. Ona jest jeszcze aktualna? Tak długo kogoś szukają czy po prostu nie aktualizują strony? Oferują atrakcyjne zarobki. Ktoś wie ile płacą aktualnie i jakie dodatki finansowe oferują?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EL-BOX Kraszewski Sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator Wykrawarki CNC? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy Krzysztof Kraszewski El-Box Sp. z o.o.?

Załoga

Są to premie, a w szczególności premie roczne.

Ilona
@Załoga

Załogo, a wrócisz tu i napiszesz, ile w tym roku tej premii będzie? W ogóle jeśli ktoś tutaj będzie chciał napisać o wypłatach pracownika produkcji, to będę wdzięczna, bo mój braciszek się szykuje dzwonić i pytać o robotę.

@Ilona

premia roczna bardzo marna, dodatkowo obcinana za jakiekolwiek nieobecności covid/l4 itp chyba do 5 dni nieobecności na cały rok by dostać pełną premie. był też wypłacany jubileusz co 5 lat pracy. ale komuś to nie pasowało i osoby które został zapewnione o takim dodatku przy zatrudnieniu nie dostały go po 5 latach pracy.

Jak długo trwa proces awansu w Krzysztof Kraszewski El-Box Sp. z o.o.?

Pablo

Najlepszym awansem jest zmiana pracy.

Czy Krzysztof Kraszewski El-Box Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie ma kart Multisportu.

Pablo

Nie ma i nie będzie. Kto by miał za nią płacić? Szef wie co robi i nie funduje takich rzeczy.

AntyPablo
@Pablo

Pablo ty to jesteś niezły pacjent. Pamiętaj żebyś zawsze do pracy brał buty ze sznurówkami bo jak mokasyny weźmiesz to cię już nikt nie wyciągnie.

Konkurencja
@AntyPablo

Witam, ciekaw jestem i tu pytanie do Pablo Co z ta restrukturyzacja firmy? Dwie osoby z kadry zarządzającej wyjęte a ja potrzebuje ludzi z doświadczeniem, czy można na Pana liczyć w tej kwestii jeszcze? Nawet kartę multisportu postawie do końca roku by utrzymać kondycję firmy Dziękuje za szybka odpowiedź

@Pablo

Chyba to normalne, ze pracodawca płaci za takie rzeczy.

Xxx

Jak spadnie śnieg ????

@jan Kowalski a to czemu taka atmosfera? Coś się dzieje ?

Jan Kowalski

Atmosfera w firmie w skali od 1 do 10 : -156

Prometeusz

Dziś ostatni dzień miesiąca, ktoś wylatuje dziś z EL-BOX ?

Zeus

@Ona jeszcze jest tyle działów, żeby kogoś wyrzucić: biuro, księgowe, produkcja.... Ważne, żeby Prezes i nowi dyrektorzy się uchowali nic więcej tej firmie nie trzeba.

Ramirez

Podpowiedzcie czy firma mimo trudnego czasu potrzebuje nowych pracowników?

Konkurencja

To czekamy z utęsknieniem na nowy narybek w rynku:-)

Oczekujemy na nowe info odnośnie firmy Krzysztof Kraszewski El-Box Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa i tego jak to wygląda teraz.

Money

Szykują się duże zmiany na szczeblu dyrektorskim. Jest dość nerwowo, ale najważniejsze, że mamy pracę. Nasza drużyna trzyma się razem.

Była pracownica.

Pracowałam w tej firmie i nic dobrego nie mogę powiedzieć o El-Box w Konotopa i jej szefostwie. Ludzie (pracownicy) fajni, ale zastraszeni i przygaszeni mimo dużej wiedzy oraz inteligencji. Bardzo to przykre, że tacy mądrzy i na poziomie pracownicy muszą się "borykać z takimi problemami"...... smutne......

Pracowałem w tej firmie i nic dobrego nie mogę powiedzieć o El-Box w Konotopa i jej szefostwie. Ludzie (pracownicy) fajni, ale zastraszeni i przygaszeni mimo dużej wiedzy oraz inteligencji. Bardzo to przykre, że tacy mądrzy i na poziomie pracownicy muszą się "borykać z takimi problemami"...... smutne......

Ona

Dziewczyno zgłoś to dalej. Takie rzeczy w obecnych czasach są niedopuszczalne.

Pablo

A ja mam takie pytanie. Czy przyjmując pracę na tym stanowisku, przeczytała Pani obowiązki i zgodziła się na nie przyjmując tą pracę? Czy pracodawca (usunięte przez administratora) w jakiś sposób nie wypłacając wypłaty lub dodał jakieś obowiązki które nie były określone? Łatwo jest kogoś obsmarować w internecie i nie mieć przez to konsekwencji. A jeśli jakieś obowiązki nie były by wymienione i "SZEF" kazałby je zrobić to co wtedy? ręce w kieszeń i gwizdanie?

@Pablo

No ale chyba nie zgodziła się na traktowanie bez szacunku i przeszukiwanie rzeczy prywatnych! Skandal!

Były pracownik.
@Pablo

Pablo jeśli jesteś zadowolony z pracy w El-Box Sp. z o.o. Sp. K. to możesz napisać co pozytywnego wyróżnia tego pracodawcę na rynku pracy, jaką masz atmosferę w swoim dziale, czy możesz rozwijać się zawodowo, czy jesteś odpowiednio motywowany i wynagradzany za swoją pracę (chodzi o obiecane premie). Mam wrażenie, że cyferka musi się zgadzać, a pracownik ma być zadowolony, że ma pracę. Premie to fikcja. Przekazujmy tu prawdziwe informacje, nie upraszczajmy rzeczywistości.

@Były pracownik.

Chyba pracodawca wie kogo zwolnił. Może pracodawca powinien napisać jak się nazywa osoba zwolniona i jak będzie szukać pracy i prosić o referencje to odpowiednio opowie.

Pablo odwracasz kota ogonem

Zostaw merytoryczną opinię o EL-BOX Kraszewski Sp.k. - Konotopa

• Jak się pracuje w EL-BOX Kraszewski Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy EL-BOX Kraszewski Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EL-BOX Kraszewski Sp.k.?

EL-BOX Kraszewski Sp.k.