Opinie o Puwer Polska Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Puwer Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Puwer Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puwer Polska Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

2 lata temu wisiała oferta dla koordynatora ds. produkcji. Co ile średnio szukają nowych osób na ten etat, bo nie wiem czy czekać czy może składać cv mimo braku oferty? Jak teraz wygląda pensja? Oprócz podstawy są jeszcze inne dodatki?

Firma Nowy wpis

Zapraszamy do złożenia CV. Większość naszego zespołu jest niezmienna od samego początku istnienia firmy, mimo to co piszą inni. Dalej poszerzamy skład osobowy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą z Nami proszę o złożenie CV i będziemy kontaktować się w celu umówienia spotkania i rozmowy na temat wspólnej wizji pracy i zakresu obowiązków. Oczywiście umowa o pracę i system premiowy odpowiednio skonstruowany do stanowiska.

Zuzanna Nowy wpis
@Firma

Czyli normalnie zatrudniacie ludzi nawet wtedy, gdy nie ma aktualnych rekrutacji w internecie? Na ile zazwyczaj dostaje się pierwszą umowę? Jeśli chodzi o system premiowy, to zazwyczaj na czym on polega? Za co można dostać premię w tym miejscu?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Puwer Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Magazynier?

nowa

Troszkę z innej beczki: zakupiłam w Aptece suplement diety tej firmy: ProFloric IBS - NIESTETY POCHOPNNIE! po prostu zaproponowała farmaceutka, ja wziełam ZAUFAŁAM !. (pośpiech_ zły dordca!!!). Zero informacji o tym preparacie -tylko to co na pudełku opakowania. Mam nadzieje że jak nie pomoże to CHOCIAŻ NIE ZASZKODZI!!!!! generalnie rzecz biorą PO PROSTU SKANDAL !!! Nie chciałabym pracować w firmie o której NIC NIE MA NAWET W INTERNECIE !!!

Puwer Polska Nowy wpis
@nowa

Dzień dobry, jeżeli ma Pani preparat przed sobą, ma Pani również podmiot odpowiedzialny czyli Nas. wystarczy wpisać www.puwer.pl i ma Pani Naszą obszerną stronę. Na stronie znajdują się opisy produktów. Więc proszę się nie martwić. Dokonała Pani świetnego zakupu, z firmy z ponad 6 letnim stażem. Informacji w internecie również mnóstwo, więc nie wiem skąd informacja od Pani, że ich brak. Zakupiony produkt jest marką własną sieci, w której kupiła Pani produkt. Produkt jako nieliczny w Naszym kraju produkt probiotyczny jest produktem lodówkowym, przewożony w kontroli temperatury co daje Pani olbrzymią pewność, że zawartość szczepów jest 100%.

Julka

Hejo. Puwer Polska to jedna z większych firm w Piotrkowie, jak to jest, że nie można znaleźć żadnych aktualnych ofert pracy do nich? :< Ktoś wie czy w tym roku będą planowane u nich jakieś rekrutację, czy po prostu tam ludziom tak jest dobrze, że nie zwalniają się? Pytam, bo mam na oku tą firmę, ale ostatnie ogłoszenie jakie znalazłam to na stanowisku Koordynatora ds. Produkcji i to sprzed dwóch lat...

Urszula

na jakie warunki może tu liczyć specjalista ds rozwoju klienta kontraktowego? Pytam, bo widziałam na stronie, że podobno szukają ale zero informacji o czymkolwiek tylko odsyła do wysyłania aplikacji. Przez tym chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej, jak praca wygląda i jakie stawki? Może też ktoś odnieść się do tych dawniejszych negatywnych opinii? Jakie mają przełożenie na dzień dzisiejszy?

@Urszula

Dzień Dobry, zachęcam do złożenia Cv bądź do kontaktu telefonicznego 665278352 Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Puwer Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy w Puwer Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Magazynier?

Jak w każdym nowym miejscu pracy dajemy sobie czas na poznanie się oraz sprawdzenie własnych możliwości. |Jeśli po okresie próbnym wszyscy jesteśmy zadowoleni to przychodzi czas na dłuższy okres zatrudnienia. Pozdrawiam

Agata
@Piotr

No to w sumie oczywiste. W większości firm tak to wygląda. Mam pytanie odnośnie okresu próbnego. Ile on trwa? No i czy potem jest umowa na czas nieokreślony czy jak?

@Agata

Okres próbny trwa 3 miesiące. Następnie jest umowa na czas określony i kolejna na czas nieokreślony. Pozdrawiam

Zapraszamy do kontaktu

Agata

Spółka Puwer Polska jest nową, prężnie rozwijającą się firmą na rynku farmaceutycznym. Największą wartość firmy stanowi zespół ludzi. Suplementy diety i wyroby medyczne oferowane przez Puwer są najwyższej jakości. Chętnie poczytam opinie od pracownika firmy, jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

@Agata

Droga Agato, na wstępie muszę Ci szczerze podziękować ponieważ nikt mnie dawno tak nie rozbawił. Firma Puwer to typowy przykład odgrzewanego kotleta. Stworzona przez byłych pracowników Nord Farmu, którzy wyznają jedna jedyną zasadę: najtańszy = najlepszy. Samo słowo jakość w odniesieniu do ich produktów jest już dużym nadużyciem. sprzedażowo ani strategii ani taktyki.

@Roman

Romanie , chyba jednak Puwer ma strategie , pracuje w podobnej firmie .. i niestety ostro muszę z nimi walczyć .., nie do końca już ceną ,niestety , maja jakieś układy w sieciach , a produkty suplementy jak wszystkie . Podobno konkurencja jest zdrowa wiec nie będę pisał o nich w takiej firmie jak ty!

@Marcin

Marcinie, jeżeli pracujesz w "innej firmie" i jeszcze musisz z "nimi" walczyć to dziwię się bardzo że masz czas i ochotę na branie "ich" w obronę. No chyba że jednak jesteś z Puwera - wtedy wszystko jest jasne :-) mówisz że macie jakieś układy w sieciach? A sieci o tym wiedzą?

Ralf
@Roman

Roman to zapewne człowiek konkurencji!!! Która mega mocni czuje ciśnienie, nie ładnie kolego tak oczerniać . Bardzo nie ładnie ale widocznie brak argumentów przemawia za tym wpisem.

@Ralf

Ralf/Rafał, możemy oczywiście polemizować tylko po co. Obaj wiemy jak wygląda rzeczywistość prawda?

@Roman

Tak to czytam i na jakim poziomie Puwer Tobie na odcisk nadepnął że masz czas i chęć oczerniać tą firmę? Może kompleksy?

@Ralf

przepraszam wycięło mi część tekstu- oczywiście chodzi mi o to że zastanawia mnie fakt czemu ktoś oczernia firmę

Jakie narzędzia pracy zapewnia Puwer Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tosia

Na tak dużych terenach bez auta byłoby raczej ciężko :-) Chociaż i z samochodem łatwo nie jest

Sebastian
@Tosia

Napiszesz coś więcej jak wygląda praca? Apteki chcą zamawiać? Jak wygląda system premiowy?

Logistyczny

Witam gdzie maja magazyn w PTR? Ile osób zatrudniają na owym magazynie bo oferta pracy jest?

Justyna

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje? Na jaką umowę i zarobki można liczyć?

Razny

Brak towaru, nie mogę doczekać się na dostawę, gorzej niż źle, plują na NF, a oni ich zjadają na śniadanie.... Porażka puderki

Pawel
@Razny

Ja nie mam problemu z dostawami, wszystko na czas. Dodatkowo bardzo dobre ceny i piękne opakowania oraz dobry sklad

Janek
@Pawel

Widzę, że zarząd ma jakieś niespełnione fantazje i wciela się w rolę właściciela apteki :-) Panowie piękna to może być kobieta a nie wasze tandetne kartoniki. Nie przeginajcie proszę.

@Janek

Ty człowieku już tak kłamiesz że czytać tego nie można. nawet ich konkurenci doceniają te opakowania. Tandetny niestety Ty jesteś i wprowadzasz ludzi w błąd.

Janek
@Paweł

Pawle, pisanie o sobie w osobie 3 może świadczyć o nieuświadomionych zaburzeniach, powinieneś jak najszybciej to skonsultować, najlepiej z prawdziwym farmaceutą. Co do konkurencji, która "docenia" te wasze opakowania to faktycznie prawda. Docenia że tak im ułatwiacie sprawę.

Wiki
@Janek

Janek, nie bardzo rozumiem jaki jest cel pisanych przez Ciebie komentarzy (zresztą nie tylko Twoich). Czytając je odnoszę wrażenie, że jest to jakiś Twój osobisty spór z właścicielami. Generalnie, za wiele nie wnoszą dla potencjalnych kandydatów czy klientów. Z pewnością konkurencja jest Ci za nie bardzo wdzięczna, bo wykazujesz się wielką troską o nich. Może trochę więcej informacji, niż skupianie się opakowaniach. Jak wygląda współpraca klient/firma, czy warunki pracy? Bo wygląda, że jesteś dobrze poinformowany.

Mixer

Ściema ściema ściema :-). Jeśli marzysz o gwiazdce z nieba to puwer Ci jej nie da. Kreuje się na wyluzowanych, jaki to zarząd jest "wporządalu", ale konkretów brak. Brak tam planu, planu na firmę, prowadzenie jej. Brak planu podziału terytorium. Powodzenia :-)

@Mixer

Faktycznie jeśli oczekujesz, że ktoś Ci da gwiazdkę z nieba to to jej nie dostaniesz - każdy musi sobie na swoją zapracować. Co do planu na firmę to uwierz, że jest ale nie wszystkim się należy chwalić ale to chyba rozumiesz jeśli jesteś choć trochę inteligentny. Co do podziału terenów to to nie jest korpo i takie rzeczy są ustalne z ludźmi w terenie a nie narzucane z góry.- chodzi o skuteczność a nie oderwane od rzeczywistości założenia. Wiem, że to trudne i nie każdy rozumie.

@Rafał

Zastanawia mnie czemu tylko Ty Rafał bronisz Puwer, nie ma on innych pracowników, którzy mogliby także udzielić się tutaj? Moja inteligencja ma się dobrze i nie musisz jej w to mieszać :-)

Katia
@Mixer

Chyba ma się jednak średnio Twoja inteligencja. No i kłopoty z dodawaniem zaczynaja się pojawiać. Bo jak jesteś tak świetnie poinformowany i doradzasz innym na tym forum, przedstawiasz się jako dobrze poinformowany to powinieneś wiedzieć ilu mamy już pracowników. Miłego nękania nie rusza Nas to kolezko

@Katia

Pewnie Rafał w ciele Kati się odezwał i myśli, że zabłyśnie :-). Życzę by wszyscy przyjęci pracownicy pozostali na dłużej niż na chwilę. Na ten moment żegnam zgraną załogę Puwer, bo dyskusja przerodziła się w jałową :-)

Witam Jak duże są tereny Przedstawicieli Farmaceutycznych, czy narzędzia sprzedażowe są na tyle atrakcyjne aby móc zrealizować plany? W jakich widełkach mieści się wynagrodzenie podstawowe na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego, ile wynosi premia i za jaki okres (miesięczny, kwartalny, cykl), czy Przedstawiciele rozliczani są z IMS? Jakimi samochodami poruszają się Przedstawiciele Farmaceutyczni, czy jest możliwość użytkowania samochodów prywatnie (jaki jest koszt)? Dziękuję za informacje.

Rambo
@Monika

Daj sobie spokój, w tej firmie permanentnie brakuje towaru... Klienci jak się raz sparzą to dziękują za współpracę, chłopcy myśleli że zawojują rynek supli, a wyszło mi naszej.

@Rambo

Aż tak źle? A chociaż na początek jako pierwsza firma żeby spróbować? Jakie są warunki finansowe?

Mały
@Monika

(usunięte przez administratora) Plany ciągle rosną w kosmos tereny bardziej jak dla KAMa a nie przedstawiciela Hit - luteina była tak słaba że do tej pory w aptekach się z nich śmieją - rozsypany produkt w kapsułkach Mam poczucie że sam właściciel próbuje moderować dyskusję- proszę nie wprowadzać w błąd....

@Mały

Tak czytam i nie wierzę. O czym Ty człowieku piszesz. Firma pracuje w stałym składzie od 1,5 roku. Nie znasz naszego systemu premiowego a piszesz, że plany rosną. Nie znasz specyfiki więc nie wiesz dlaczego takie plany. Tylko tak się zastanawiam co Cię tak zabolało, że takie brednie piszesz. Dodatkowo firma się rozwija i będzie zatrudniać ludzi w odróżnieniu od reszty branży. Jak chcesz to zadzwoń, podam Ci numer to może zrozumiesz. Odnośnie modelowania rozmowy przez właściciela _ może jesteś "właścicielem" firmy, która z nami konkuruje i sobie nie radzisz więc rzucasz obelgi ????

Maciej
@Mały

Podsumowanie powyższego wpisu - BZDURA!!!

JASON

Pracuje w firmie od samego początku, jak czytam te opinię to nie wierzę w to co czytam!!! Bzury i jeszcze raz bzdury, zawistna konkurencja ? Boli co???? Chcielibyście pracować w takiej firmie, ale tylko dla wybranych ten zaszczyt i ludzi którzy chcą i potrafią pracować samodzielnie! W dwóch zadaniach, warunki pracy doskonałe, narzędzia do pracy wyjątkowe;-) wynagrodzenia zadawalające, wszystko zależy od pracy człowieka, Nie spotkałem się w żadnej firmie z tak pozytywnym podejściem Zarządu do pracowników. Miło tu pracować. Najlepszy TEAM Kamów z jakim się spotkałem ;-)

Lukasz

Pracuje w firmie od prawie dwóch lat, sieci chętnie nawiązują z nami współpracę, posiadamy bardzo szeroki portfel produktów o przemyślanym składzie i cenie która pozwala również kontrahenta na pozyskiwanie dobrej marży. Wynagrodzenie bardzo dobre plus możliwe do zdobycia premie . uzaleznione od nakładu pracy jaki włożymy. System premiowy prosty i klarowny. Ekipa pracowników jak i zarządu bardzo zgrana. Aktualnie jako auta służbowe mamy skody kodiaq 4x4 w automacie. W razie dodatkowych pytań służę rzetelna informacja

Czy w Puwer Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Thomas

Nie ma i powiem ci więcej. Na wewnętrzne też nie licz. Firma z serii ucz się sam

Luki
@Thomas

Nie wiem po co ludzie piszą nieprawdę i brednie. Później tu się nie można dowiedzieć niczego poważnego. Psy szczekają karawana idzie dalej???? klienci widza na jakich materiałach pracujemy wiec oczernianie nic nie da. Pracujemy na przedrukach - manualach (pewnie Ci co piszą te komentarze nawet nie wiedza co to jest) które otrzymujemy po każdym kwartalnym szkoleniu. Mamy szkolenia z firma zewnętrzna, w której prowadzą szkolenia farmaceuci i szkoleniowcy z doświadczeniem. Ciekawostka dla „życzliwych” ostatnie 3-dniowe szkolenie odbyło się w Bratysławie. Miłego dnia

@Luki

Luki, manuala to Ty masz w służbowej Skodzie. Produkty są tragiczne, nawet klienci robią sobie z nich jaja (z tego co wiem to "skrzyp beauty nie ma nic" jest ich ulubionym w tym temacie). Sprzedawać probiotyk po 1,5 zł to nie sztuka, sztuką natomiast jest mieć bakterie w probiotyku, a tu niestety firma sprzedaje kapsułki z mąką

Mam

Żle jesteś chłopcze poinformowany.....mamy DSG

Leszek
@Mam

Z dyskusji zrozumiałem, że jednak firma oferuje pracownikom szkolenia branżowe, dzięki którym mogą podnieść kwalifikacje zawodowe. Czy pracodawca wspiera zatrudnione osoby w rozwoju kariery i nagradza ich awansem lub podwyżką?

wro....
@Luki

Szaleństwo naprawdę ... ale się uśmiałem z tej Bratysławy :)

@Thomas

Wiesz jak uważasz, że pracodawca powinien Ci wszystko podać na tacy to znaczy, że Twoje zaangażowanie jest żadne i tyko współczuć osobom Ciebie zatrudniającym. Wszyscy chcą szkoleń ale bardziej myślę, że tylko świstka ze szkolenia bo w życiu może byłem na jednym szkoleniu organizowanym przez pracodawcę na którym pracownicy by się zaangażowali. Wszyscy zawsze wiedzą lepiej jak się pracuje, jak promować produkt itp. i ogólnie strata czasu !!! A z drugiej strony wszyscy pytają czy firma ta czy inna ich wyszkoli aby im podnieść kwalifikacje aby mogli rzucić papierami i iść gdzie indziej za większe pieniądze. Jak chcesz się rozwijać naprawdę to szkol się sam i wtedy wymagaj gratyfikacji !!! Firmy, w których sam jesteś sterem i okrętem dają większą możliwość rozwoju bo sam musisz wybierać drogę jaką idziesz aby osiągnąć cel=sukces. Jest to negowane bo jest trudniejsze. Łatwiej jest dostać cel, wskazówki jak masz tam dotrzeć bo nie musisz podejmować wielu ryzyk po drodze. A jak nie dotrzesz do celu to zawsze można powiedzieć, że Ci, którzy tą ścieżkę wytyczyli to przecież się nie znają !! I Ty byś to zrobił lepiej !!

@Thomas

Mistrzu tak obserwując Twoje wypowiedzi to domyślam się kim jesteś. Ty nawet za 1,5zł nie umiałeś sprzedawać. A info dla reszty czytających: nikt za 1,5zł probiotyku tu nie sprzedaje. Pokaż mi firmę, która jest w stanie pokazać klientowi badania potwierdzające jakość produktu ? Wszyscy niby mają ale nie mogą pokazać bo to tajemnica. Tyle w temacie.

@Junior

Junior (doprawdy przewrotny nick) ja nawet nie muszę z kolei domyślać się kim Ty jesteś. Co do moich sprzedaży możesz pisać co chcesz, wiadomo, że teraz wszystko to mało chociaż wcześniej jakoś było jak najbardziej w porządku. Myślę, że odbijanie piłeczki pod tytułem "pokaż mi firmę która ma badania" nie mając własnych nie jest linią obrony która przekona jakąkolwiek myślącą osobę w tym farmaceutów. "Jakość" suple Puwera potwierdza ich karkołomny skład. Weźmy na przykład pierwszy lepszy skrzyp pro beauty. Co w nim znajdziemy? Nawet wierząc że zawiera to co jest na etykiecie to faktycznie fenomenalny skład, od samego czytania poprawia stan włosów poprzez ich zjeżenie. A co do cen 1,5 zł - 2 zł to przecież standard. Wy też jak miało iść drożej jakoś nie byliście w stanie sprzedawać, zgodnie ze standardami NordFarmu jak jestem najtańszy to sprzedam, a jak nie to niestety. Chcesz jeszcze dyskutować - proszę. Chętnie się podzielę swoją wiedzą

Czy rozmowa rekrutacyjna w Puwer Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Wow

W Kilku językach , angielskim, niemieckim , rosyjskim, chińskim i migowym.

Zielony

Skąd takie pytanie? Polski Ci nie wystarczy??

Mariusz Sobczak
@Wow

Niestety nie znam chińskiego. Migowy zna moja kuzynka i kiedyś mnie uczyła. Wiec coś niecoś „powiem”. Z pozostałymi nie ma problemu. Może warto zaaplikować zatem? Pozdrawiam Mariusz z Radomia.

Aneta

widzę, że firma rekrutuje na kilka województw na stanowisko przedstawiciela. Ktoś może napisać coś więcej odnoście warunków pracy, płacy, premii, samochodu itp?

Picasso

Czy to już ostatnie dni firmy Puwer Polska, Kamowie za moment będa szukaç pracy

Alex
@Picasso

słyszałem, że wirus mocno namieszał, ale nie znam szczegółów

@Picasso

Skąd taka wiedza? Wg. mnie będą zatrudniać ludzi bo pojawiło się ogłoszenie w pracuj.pl ??? Daj info jak znasz jakieś szczegóły?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Puwer Polska Sp. z o.o.?

Junior

temat jest prosty. robisz swoje i nikt Ci tyłka nie truje pytaniami ile dziś planujesz zrobić wizyt / czemu tak mało itp.

Cleo

Jak tam Puwer radzi sobie w obecnej sytuacji? Jest wsparcie od właścicieli czy "róbta teraz co chceta"?

Zostaw merytoryczną opinię o Puwer Polska Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Puwer Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Puwer Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Puwer Polska Sp. z o.o.?

Puwer Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Gabriela Narutowicza 94
    97-300 Piotrków Trybunalski