Opinie o Ab2 Pro w Bouafle

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ab2 Pro. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ab2 Pro o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab2 Pro w Bouafle

Jak jest z pakietem medycznym w Ab2 Pro? Można dołączyć rodzinę?

Magda Nowy wpis

jezeli rodzina mieszka we Francji to tak. Moj maz pracuje u nich i wszyscy mamy ubezpieczenie. To jest firma francuska, wiec podlega francuskiemu systemowi zdrowotnemu.

Dorota

Rozne opinie. Polecacie agitowc?

Praca
@Dorota

Nie polecam,(usunięte przez administratora)brak zrozumienia. Wynagrodzenie tez bez szalenstw

Łucja
@Dorota

Jej facet chyba ładniejszy od niej

Lucas Nowy wpis
@Dorota

Polecam, wszystko ok. Moja koordunatorka jest w porzadku.

Pawlo Nowy wpis
@Dorota

Polecam, zwlaszcza pani asia bardzo kompetentna osoba.

Patryk.S

Bardzo solidna agencja pracy. Jestem u nich na kontrakcie od 5 miesięcy i wszystko gra. Uczciwi ludzie, dobrze płacą i nie oszukują jak niektóre polskie firmy...

Lolo

Pracowałem już przez inne agencje i muszę stwierdzić, że akurat ta firma jest bardzo w porządku! Dziwię się tym opiniom, bo wypłata zawsze jest na czas i koordynatorki też są ok.

Jasiek
@Lolo

Ja też u nich pracuje i wszystko jest ok. Ci wszyscy ludzi, którzy się skarżą musieli naprawde nic nie umieć skoro zostali wyrzuceni :D

grzesiek
@Jasiek

BARDZO uczciwa i dobra firma. Polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ab2 Pro.
alan

witam nie polecam tej agencji

Frankiliki
@alan

Siema....o co chodzi z tą agencja....jest tam dobrze czy nie koniecznie... pozdrawiam

Laki
@Frankiliki

Fakt że kasa jest na czas..Ale dojazdy do pracy nikt Ci grosza Nie da.. narzędzia swoje..najlepiej jak byś swoim autem woził ludzi do pracy..co dadzą Ci chłopaki na paliwo to tyle..

Laki

Jednym słowem.. wałek nie firma..Szczególnie jedną z koordynatorek z Nantes..kto pracował wie o kogo chodzi..

Gutek

Bardzo różne opinie o firmie można na forum znaleźć. Szukam pracy i zastanawiam się, podpowiedzcie coś więcej.

marek

JEST ok a pani joanna pomaga zawsze jak może tylko kasa na czas

gosc

Witam nie polecam tej agencji jedna wielka niewiadoma oszukuja na czym sie tylko da na godzinach koordynatorka nie ma zadnego pojecia o zajmowaniu sie ludzmi maja wszystko gdzies wszystko trzeba sobie samemu zaatwic dobrze jest jak sie cicho siedzi i nie odzywa odradzam wyjazd z tej agencji na kontrakt francuski no chyba ze ktos chce sobie kosztów narobic

mnm
@gosc

masz racje (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) totalny oszustwo i nic wiecej zero organizacji

@mnm

Skąd negatywne zdanie o pracodawcy? Rozumiem, że największym problemem są dla Ciebie kwestie organizacyjne - co należałoby według Ciebie poprawić? Podaj proszę więcej szczegółów odnośnie do swojej pracy w Ab2 Pro. Byłaś tam zatrudniony/a bezpośrednio, czy korzystałeś/aś z usług pośrednictwa?

Emilia

@tomas, a czy firma oferuje umowę o pracę? Może organizuje jakieś kursy podnoszące kwalifikacje zatrudnionych osób? Czy atmosfera jest przyjazna? Napisz proszę, czy zatrudniane są również osoby niepełnosprawne.

tomas

Pracuje w tej agencji od roku. Kasa zawsze na czas, koordynatorka pomocna, ogólnie jestem zadowolony. Osobiście polecam.

Emilia

@marco, byłabym wdzięczna, gdybyś rozbudował swój komentarz. Co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie? Rozumiem, że pracodawca dba o dobre warunki? Możesz powiedzieć, czy zapewnia jakiś pakiet socjalny? Czy obecnie trwają rekrutacje do Ab2 pro?

Witam wybieram się z tej agencji do Lyon może ktoś się wypowie?

marco
@Gość

jest ok

Emilia

@MAREK M, dziękuję za odpowiedź, jak widać każdy ma inne doświadczenia związane z ab2 pro. Być może ktoś trafił na taką, a nie inną sytuację, ale dobrze wiedzieć, że nie dzieje się to wszystkim zatrudnionym. Tym bardziej, tak jak pisałam wcześniej warto informować wszystkich o finalne sprawy.

MAREK M

WITAM ja pracowałem kolo dwóch lat ogolnie nie jest zle... kasa pewna ,punktualnie ,niestety na koordynatorke na hotelu narzekają /ale wiadomo nie można mieć czasu dla wszystkich/ stawka taka sobie ogolnie agencje daja przeważnie troszkę więcej zwłaszcza ze za swoje dojeżdżasz ....ale jeżeli chcecie zaryzykować nie macie się co bac ,JA niestety zjechałem gdyż nie udało mi się konta otworzyć a bez konta to (usunięte przez administratora) jakby cos się stało tak zapewne robiłbym...

Emilia

@robert, jeśli to rzeczywiście nie była Twoja praca, to wyjaśniałeś to w jakiś sposób z przedstawicielami Ab2 pro? Rozumiem, że chcesz ostrzec innych użytkowników, ale finał całej sytuacji też powinieneś opisać, bo zachowanie firmy właśnie w takich kwestiach jest kluczowe dla poszukujących pracy.

robert

składki na ubezpieczenia kiepskie jak wam cos się stanie to grosze dostaniecie

robert

nie polecam również jak jest cos nie tak to problem a jak się robi cicho siedzi to jest dobrze mi odliczyli kase za sprzątanie pokoju wyslali zdjęcia ale to nie był mój pokoj!!

jan

Witam. Napisz konkretnie o co chodzi bo napisałeś ogólniki z których nic nie wynika a chciałbym dokładniej wiedzieć co jest tam nie tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Ab2 Pro - Bouafle

Ab2 Pro