Opinie o Mpo Kraków w Krąków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Mpo Kraków, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mpo Kraków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mpo Kraków w Krąków

Mariusz

@S, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz lub pracowałeś w Mpo Kraków, tak? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy i oferowanych przez niego warunkach? Polecacie aplikować do pracy w Mpo Kraków? Czy w firmie jest szansa na realny rozwój oraz awans? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Luki Nowy wpis
@Mariusz

Jaki awans, zapomnij, po paru latach możesz być co najwyżej brygadzistą, za moich czasów to było 50złdodatku, teraz wątpię żeby było więcej niż 100, a za wszystko, jak jesteś brygadzistą ty dostaniesz po (usunięte przez administratora) Dobrze że już tam nie pracuje. Za mojej dziesięcioletniej kadencji w mpgo, wcześniej mpo, jedna osoba awansowała do biura, z osoby fizycznej. I tyle na temat rozwoju. Nie polecam młodym, strata czasu.

Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Mpo Kraków?

dawid Nowy wpis
Klient

a to mpo a myślałem ze suez bo to oni tylko tak hałasują a nie MPO jeśli pominąć pracownika na centralnym który prawie w gościa wjechał no to wszytko gra

Pytanie Nowy wpis

Czy Mpo Kraków oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Mpo Kraków. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kamil

Godzina druga w nocy dwuch dziwakuw wpadło na pomysł by umyć drogę na Miłkowskiego pierwszy przejechał a drugi wypastowal tylko po co podatki idą na takie osobniki na kierownictwo no cóż a potem podatki wzrastają nic dziwnego

Ja

Cześć po 4latach pracy w tej firmie mpgo nie całe 3k netto owszem mobbing jest o urlop trzeba się prosić przynajmniej 1 miesiąc wczesnej wynagrodzenie w zasie i social mają bardzo dobry ale pracy nie polecam

wooow
 Rekomendacja

no strasznie dobra niech ich szlak trafi najprościej jest zrobić zdjęcie odpadów i wysłać do straży miejskiej niż poinformować lub pouczyć co do składowania odpadów gratulacje nie pogada

Danno

Bardzo dobra firma z możliwością rozwoju, oczywiscie jak komuś się chce. Polecam wszystkim na początku swojej kariery.

Nowy 777

Proszę o informację o firmie

Edzia
@Nowy 777

Chłopie nawet nie pakuj się fo pracy w tef firmie!!!To jest totalna porażka,mobing na każdym kroku,nie szanują ludzi,wydzierają paszcze na całą dyspozytornie i straszą zwolnieniem jeśli nie przyjdziesz im dodatkowo do pracy,premię zabierają za byle co.Łysy(kierownik dyspozytorni)to najgorsza świnia pracująca w tej firmie,jak będzie chcial to zmiesza Cię z błotem przy wszystkich pracownikach i nawet samym dyrektorze.Dyrektor Pan Sobczyk nic z tym nie robi,jego nie interesuje co się dzieje z pracownikami w jego firmie,ważne aby kase mieć dobrą.Pracownicy powinno wszyscy złożyć zbiorowy pozew do sądu pracy o mobing przez Łysego i pozostałych dyspozytorów i zgłoszenie do Państwowej Inspejcji Pracy o tym co się dzieje w tej firmie.Lepiej uciekaj z tej firmy jeśli tam jesteś!!!

S
@Edzia

A twój chłopak to taki pracowity był? W ogóle jak śmiesz się wypowiadać na temat pracy tam jak znasz to prace z opowiadania swojego mena i trzeba dodać że większego lenia i ściemniacze jak to nie było.

Mariusz

Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o kulturalne wyrażanie swoich opinii na temat pracy w Mpo Kraków. Najbardziej cenne są opinie rzeczowe i merytoryczne. @KAMRAT, dziękuję za Twoją odpowiedź. Długo już pracujesz w Mpo Kraków?

KAMRAT

NIE PRZESADZAJCIE nie jest tak wcale zle jak piszecie ja tam pracuję i sobie chwalę zauważyłem że najwięcej pretensji to mają ci którzy najmniej robią , byle się nie za bardzo przemęczyć ci to wiecznie narzekają na wszystko wszystko im nie pasuje a najbardziej to tym wieśniakom bo w zagrodzie trzeba robić i jeszcze w pracy wiecznie niezadowolone wiejskie kołki i powiem wam ten co uczciwie pracuje to się nie skarży na byle co tylko te nieroby wiecznie niezadowolone

Mariusz

Czy ktoś z obecnie pracujących może się wypowiedzieć na temat aktualnej sytuacji w firmie? @anonymous, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem w celu poprawienia sytuacji jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany warunkami pracy w firmie? Czy takie rozmowy w jakiś sposób pomogły?

@Mariusz

Ja moge czy jest ktos jeszcze chetny?

@Mariusz

Ja moge ,czy jest ktos jeszcze chetny?

anonymous

Zgadzam sie z wyzej wymieniona opinia na poczatku ladnie pieknie a potem traktuja ludzi jak smieci zero szacunku nie radze nikomu tam pracowac ,ludzi zwalniaja bez powodow i jak ktos im przeszkadza ciagle ponizanie zwlaszcza przez lysego ,ktos ma uklady (usunięte przez administratora) i odrazu zwalniaja pracownika,stare uklady tam sa.wszyscy powinni tam sie zebrac i zalozyc sprawe do sadu pracy juz dawo nie radze nikomu tam pracowac niech ucieka kto moze z tamtad.

Są na forum jacyś pracownicy firmy Mpo Kraków? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Nowy 777

Proszę o informację o firmie

Byly

Co powiecie o tej pseudo firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Mpo Kraków - Krąków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mpo Kraków