Majster Budowlane ABC

Opinie o Majster Budowlane ABC

Szanowni Państwo! Proszę nie szukać na siłę negatywów. Niczego tym nie zmienimy, zasiejemy jedynie ziarno gniewu i nienawiści. Pytam zdecydowanie: TYLKO PO CO? Niestety frustraci zawsze będą mieć tzw. "cieki emocjonalne". W MAJSTERKU pracowałem rok. Uznaję ten czas za dobrze spożytkowany. Nie zawsze wszystko było po mojej myśli, jednak nie mnie było decydować. Nade mną istnieli przełożeni, których zawsze szanowałem i generalnie dobrze wspominam. System pracy w jakim się znalazłem wymagał wielu wyrzeczeń. Podpisując jednak umowę dałem zgodę na określone warunki. Z reguły staram się na wszystko patrzeć z dystansem stąd dzisiaj moja ocena. Nasz dyrektor - Dariusz Gurtatowski nigdy nie spinał się by wielce nas dyscyplinować. Wiedzieliśmy co mamy robić, jak rozkładać robotę, gdzie jechać, jakie cele osiągać. Na tym polega odpowiedzialność w pracy. Dziękuje przy okazji wszystkim, których spotkałem w Majstrze: za dobre relacje i całkiem nie najgorszą współpracę. Prawda - przyszedł czas - pożegnaliśmy się, koniec, kropka. Życie toczy się dalej. Ukłony w stronę prezesa Krzysztofa Sobiechowskiego za daną szansę uczestniczenia w ciekawym wyzwaniu, właścicielom za regularną i dobrą pensje, trafne uwagi na temat ubioru, czasem zachowania. Wszelkie niedociągnięcia przyjmowałem zawsze z pokorą. Reszcie załogi również wielkie dzięki. Szczególne podziękowania dla mojego wiernego druha w doli i niedoli Wojtka Szulca. I tak na sam koniec Mowa nienawiści niczego dobrego nie wprowadza w nasze trudne, wymagające wielu wyrzeczeń życie. Starajmy się najpierw siebie dobrze oceniać i rozliczać z dokonanych czynów. Na końcu zaś patrzeć na innych. Choć czy mamy do tego prawo? Sądzę, że NIE. Majster to miejsce gdzie można spokojnie pracować, rozwijać swoje umiejętności i doświadczać nowych ciekawych wyzwań. Pozdrawiam Cezary Jankowski

Kazimierz

Czytając Twoją opinię, mam wrażenie, że miło wspominasz swoją pracę w firmie Majster Budowlane ABC. Z wypowiedzi, którą zamieściłeś, wywnioskowałem, że oceniasz pozytywnie wynagrodzenie, które otrzymywałeś. Wiesz może, jak wygląda ono dla nowo zatrudnionych pracowników? Nie ukrywam, że chciałbym się tego dowiedzieć, ponieważ nikt do tej pory nie odpowiedział na moje pytanie w tym zakresie. Zechcesz mi pomóc?

czj
@Kazimierz

Zachęcam poszukać odpowiedzi u źródła. Proszę umówić się na spotkanie w firmie, pojechać i dowiedzieć się szczegółów. Nikt głowy Panu nie urwie. Nie wypada bym wypowiadał się w kwestiach dotyczących wewnętrznych spraw firmy.

@czj

Zapytałem o to, ponieważ przed wyrażeniem chęci zatrudnienia w danym miejscu dobrze jest podstawowych kwestii dowiedzieć się od osób, które tam pracowały. Myślę, że poziom wynagrodzeń dla nowo zatrudnionych osób nie jest żadną tajemnicą, dlatego mam nadzieję, że ktoś z byłych bądź obecnych pracowników przedstawi tę kwestię. Rozumiem, jednak, że nie chcesz o tym rozmawiać, dlatego może napiszesz, chociaż o atmosferze, która tam panuje?

PRACOWNIK

Jako pracownik tej firmy widzę, że firma cały czas się rozwija, stawia na zaangażowanych i doświadczonych pracowników a wszelkie zmiany na stanowiskach nie są bez powodu. W większości firm jest tak, że są zwolnienia -bez powodu , by stworzyć miejsce pracy dla TZW „plecaków” ale TU w MAJSTER BUDOWLANE ABC musisz naprawdę sobie zasłużyć by zostać zwolnionym.

nOnkonformista

Jeśli przyjąć , że firmę tworzą ludzie w niej pracujący to jest to firma bez przyszłości... Niedoedukowani ludzie, słabo poruszający się w branży miotają się jak ryby bez wody...

Ciekawski
@nOnkonformista

Jeśli już poruszyłeś temat niedoedukowanych ludzi tworzących firmę podaj jakieś przykłady na poparcie swojej tezy oczywiście bez nazwisk.

@Ciekawski

Może macie informacje na temat wynagrodzenia początkowego dla nowo zatrudnionych pracowników w firmie Majster Budowlane ABC? Nie ukrywam, że liczę na to, iż w tym wątku uzyskam na ten temat informację, dlatego, proszę Was o odpowiedź.

Weteranka

Najniższa krajowa, kombinowanie co zrobić żeby pracownicy robili po godzinach najlepiej za darmo i jeszcze próby wmawianie im że powinni za to podziękować :/ z tym mogę się zgodzić ale nigdy nie spotkała mnie żadna nieprzyjemna sytuacja! ktoś tu grubo przesadza! Przełożoni wymagający, taka ich rola.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Majster Budowlane ABC? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Czarna

Znam firmę, nie polecam nikomu. Na szczęście zostałam zapoznana z warunkami pracy zanim wysłałam CV. (usunięte przez administratora)Galopująca rotacja pracowników świadczy dobitnie o tym jak tratuje się tam człowieka bez koneksji.

Zuzanna

@anonymous czy możesz napisać dlaczego odradzasz pracę w Majster Budowlane ABC? Jeżeli rozwiniesz swoją opinię, będzie to istotna wskazówka dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem tam swojego cv, a w tym momencie ciężko wysnuć konkretne wnioski z Twojego komentarza. Każda merytoryczna i sprawdzona opinia na forum jest na wagę złota.

Ruda
@Zuzanna

Powiem tylko tyle: żenada, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), zero rozwoju, zarobki żenujące, układy panujące w firmie to standard, szefostwo to cwaniaczki pazerne żerujące na uczciwosci i naiwności ludzkiej. Praca w której stracisz czas , nerwy i zdrowie. Pozdrawiam

Lubilo

Czy ktoś może coś napisać o warunkach pracy w tej firmie. Szykuję się do złożenia do złożenia dokumentów.

Żelazny
@Lubilo

Jeśli interesuje Cię praca za najniższą krajową, nieodpłatne nadgodziny oraz wyjazdy a także praca w warunkach uwłaczających ludziom w XXI wieku to składaj papiery. Nadmienię jeszcze że powszechnie stosowaną praktyką są awanse największych leserów, oraz zatrudnianie "swoich ludzi" i rodzinę za kilkukrotnie wyższe stawki niż reszta pracowników. Socjal nie istnieje żaden, a najlepiej wychodzi obiecywanie złotych gór. Firma która dorabia się ciężka pracą swoich niedocenianych pracowników, których pozbywa się przy pierwszej lepszej okazji.

skrzywdzona

(usunięte przez administratora) Ludzie - omijać szerokim łukiem!

@skrzywdzona

Wysuwasz poważne zarzuty na forum publicznym. Czy masz dowody bądź świadków na potwierdzenie tego, co piszesz? Osoby poszukujące pracy sugerują się tym, co pracownicy danej firmy tu publikują. Z tego powodu każdy komentarz zamieszczany na forum powinien być miarodajny i rzetelny.

Firma rozwijająca się. (usunięte przez administratora) Jeżeli szukasz rozwojowej pracy, nie masz czego szukać. NIE POLECAM. !!!

Zuzanna

Mobbing to poważny zarzut, zdefiniowany w Kodeksie Pracy jako: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy masz udokumentowane dowody lub świadków na to, że takie sytuacje zdarzają się w Majster Budowlane ABC? Jeżeli tak, to możesz skorzystać z możliwości pozostawienia specjalnie wyróżnionego, spersonalizowanego zgłoszenia na forum. Pozostawiając komentarz, należy podać swoje dane kontaktowe. Będą one służyły weryfikacji treści wpisu, nie zostaną przekazane pracodawcy. Szczegóły poznasz po kliknięciu w baner "Zero tolerancji dla płaczu, krzyku, mobbingu w firmie", który znajdziesz na górze wątku.

Gall Anonim

ludzie znający się na rzeczy i posiadający doświadczenie w branży budowlanej traktowani jako zło konieczne, nie szanowani. Najwięcej w firmie osiągnąć można poprzez nic nie robienie, podkradanie pomysłów oraz niesamowite ściemnianie

nick
@Gall Anonim

Co za bzdury wypisujesz. Firma bardzo mocno się rozwija i poszukuje rzetelnych i uczciwych pracowników.

Zuzanna

Na stronie internetowej Majster Budowlane ABC widnieje informacja, że firma poszukuje osób chętnych do pracy. Dokumenty aplikacyjne można składać na następujące stanowiska: KIEROWNIK MARKETU/HURTOWNI BUDOWLANEJ DYREKTOR HANDLOWY SPECJALISTA DS. MARKETINGU REFERENT DS. ZAKUPÓW SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. ROZWOJU SIECI PRACOWNIK MARKETU (SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER-KIEROWCA) Szczegóły ogłoszeń znajdziecie pod adresem: http://majsterbudowlaneabc.pl/kariera-w-majster-budowlane-abc/ Czy ktoś z Was planuje wziąć udział w rekrutacji? A może ktoś z obecnie zatrudnionych osób podpowiedziałby czy warto?

Szkoda gadać

ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o Majster Budowlane ABC - Włocławek

• Jak się pracuje w Majster Budowlane ABC?

Zobacz opinie na temat firmy Majster Budowlane ABC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Majster Budowlane ABC?

Majster Budowlane ABC