Opinie o FOXJOBS AG w Jegenstorf

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FOXJOBS AG. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FOXJOBS AG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOXJOBS AG w Jegenstorf

firma nie oddala srodkow/kaucj Nowy wpis

witam, firma nie oddala kaucji za mieszkanie. 0 zniszczen. Po rozwiazaniu umowy urywa sie kontakt i srodki przedaly.

Czy FOXJOBS AG zatrudnia studentów?

Jarek

słabe słtawki słaba robota krótkie zlecenia (usunięte przez administratora)

Foxjobs ag Jegensdorf Nowy wpis
@Jarek

i do tego jak się zwolnisz to Cię Achim wyrówna do 10CH/h i do tego kaucje itd zapierdzieli.

Foxjobs ag Jegensdorf Nowy wpis

Po kilkutygodniowej obserwacji stwierdzam, to, że Firma jest słaba.. krótkie zlecenia , firma obiecała , że bedzie dużo pracy ale mało godzin , brak diet słabo z dojazdem do pracy bo i bardzo daleko.... Teraz jeszcze Achim wywalił polskiego koordynatora bo mu pewnie polaczki już nie chcą za 30Franków Brutto robić. Mieszkanie i kwatera bardzo droga kaucji nie oddają ja nie polecam są leszcze firmy traktujące pracowników jak ludzi. Panie Fux udła się Pan tymi Franczekami. Wiekszość ludzi na budowie z dużym problemem alkoholowym

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie FOXJOBS AG? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Skuteczny

Warunki mieszkaniowe słabe nawet bardzo słabe - brak kuchni / lodówki. Brak kontaktu z koordynatorem po podpisaniu umowy.

@Skuteczny

Witam, panie Marku - na wstepie zaznacze, ze to Pana miesznie... My jestesmy agencja pracy a nie agencja nieruchomosci i znalezlismy Panu po prostu cos na start. Jezeli chodzi o mieszkanie to mogl Pan sobie je w kazdej chwili zmienic na cos swojego - informowalem Pana przed wyjazdem. Ok, mial Pan problem, rozumiem - dlatego szef przygotowal Panu dwa kolejne - niestety nawet nie wszedl Pan do srodka ani nie zadzwonil na podany numer telefonu do wlasciciela - to juz nie nasza wina. Kontakt z nami mozliwy jest zawsze w godzinach pracy, w Polsce od pon do pt od 8 do 16, lub w Szwajcarii - pewnie wygodniej bo byl Pan na miejscu - te jest otwarte do 18tej. W naglych przypadkach ma Pan tez podany numer komorkowy do szefa - ktory jest caly czas na miejscu, 24h na dobe w razie pilnej sytuacji. Pozdrawiam

Skuteczny
@Pracodawca

niestety za 19dni mieszkania w pokoju bez lodówki / kuchni / z okne wychodzacym na ruchliwa ulice oraz gnijacymi smieciami przed dzwiami zaplacilem 870CH. Wiem, ze dla Pana to sa smieszna pieniadze ale dla osob wyjerzdzajacych do pracy za granica na samym poczatku to sa OGROMNE PIENIADZE. Ja swoja robote zrobilem sumiennie a wiedzé, ze jednak Firma nie wywiazala sie z umowy.

@Skuteczny

Widzę, że założył Pan kolejny wątek... ale dla porządku odpiszemy tutaj. Zapłacił Pan 650CHF za mieszkanie na cały miesiąc - to nie nasza wina, że postanowił się Pan zwolnić - a pokój był wynajęty i opłacony na cały miesiąc. To Pana mieszkanie było - nie nasze - i to Pan był zameldowany w tym pokoju - z uwagi na to, że chciał Pan, żebyśmy zapłacili za pokój - tak też uczyniliśmy. 120CHF to koszt sprzątania końcowego - tak jest w większości lokali, gdyby mieszkał Pan tam np. rok to zapłaciłby to Pan raz na koniec tego całego okresu. Kolejne 100CHF to kaucja za klucz - trzeba było ją sobie odebrać przy wymeldowaniu - przecież dostał Pan informację od nas gdy się zwalniał o konieczności załatwienia wszelkich formalności z hotelem. Teraz proszę się kontaktować bezpośrednio z hotelem. O tym, że nie zmienił Pan mieszkania mimo tego, iż zorganizowaliśmy panu dwa inne, już chyba nie musimy wspominać.

@pracodawca

870 Zapłaciłem, rozmwawialiśmy przed wyjazdem czy Pieniądze zostaną pobrane z góry. Miało tak nie być. Nie lubie się źalić ale daliście tutaj ciała na całej linii... Jeśli uważacie , że jest ok to niech tak będzie. Powodzenia. Moja opinia to negatyw. Mówię A robię B-e...

energidrink
@pracodawca

Hotel wynajmujący (zwał jak zwał) tylko pokoje (płatne) bez restauracji w ofercie tylko śniadania dla "gości?" mniejsza z tym, to nie mieszkanie tylko wyłącznie pokój+łazienka+toaleta, i tak że pracownicy we własnym już interesie zorganizować sobie muszą do prawidlowego funkcjonowania/życia pewne rzeczy, ciekawe czy w pobliżu znajduje się jakakolwiek restauracja (o czasie na nią już nie wspomne w moim przypadku było by brak) płatne "postoje" są wszędzie oprócz na wsi (to inna historia) "nieraz wystąpi lub zawsze brak miejsca i każdego dnia kierowca głowić się musi bo nie wypada na ulicy stać co do języka też, wspomnę, że w tym kraju odbiega trochę od niemieckiego" i agencja nie bierze pod uwagę? żeby zrekompensować, żetony na pranie nieraz się gdzieś dostanie. Na hotelu za wesoło to nie wygląda, zamięszanie o samą kaucję (dobrze że nie pomięszane pokoje i takie pomyłki mogą być) system: ewidencja itp popełnia błędy a co tam niech się przewinie wielu wpłaci, na przykładzie w innych miejscach całkiem dużych agencji co mają kilkadziesiat samych z polski osób/pracowników, z pośród nich jest wiele jak i ja, o co mi chodzi zgłaszam i jest sprostowanie, błache, ale i to agencja musi kontrolować, nadzorować. Plus z hotelu taki, że jest ekipa sprzątająca, wymiana.. czy też nie? Agencja "oferuje zakwaterowanie" to całkiem dobrze, płace tygodniowe miesięczne chyba wyrównanie tego już nie wiem. Jestescie ciekawym pracodawcą, solidne twarde rzetelne oferty, nie "zchrzancie" wszystkiego

Bylem widzialem..
@energidrink

Pralki kuchni brak. Co Ty bredzisz?

...
@pracodawca

to jest bardziej zakręcone niż karuzela pracownik zapłacił za pokój i agencja zapłaciła ktoś niby mieszkania zmienia jak rękawiczki jak zlecenie jest krótkie trudno koszt sprzątania ok kaucja ok z tzw. pokwitowaniem przynajmniej reklamacja na piśmie jakaś nie wiem czy coś tu pomoże o zwrot, trzeba było trzeba było gorzej jak hotel pazerny i nie chce oddać bo i kiompiuter mają z 1790roku i nie zanotował Zamiast się rozliczyć porządnie i fachowo tak jest mi znane to potem takie pisadła a nie inne

@pracodawca

Próbuje rozwikłać zagadkę w tym Państwa wpisie i jakoś mi nie idzie Pracownik zapłacił za mieszkanie pokój itp i agencja Foxjobs także? Mieszkania macie nie macie wasze nie nasze, no nie labirynt, kassebonn ist falsch?

Pripri
@masha

A nad czym ty kminisz? Michal nie nadawal sie nawet do pchania karuzeli???? spał na balkonach u innych ludzi, psycha totalnie zryta... uciekł z miejsca pracy i hotelu. Sam mogl sobie kaucje za klucz odebrac tak samo jak my z recepcji gdy zmienialismy lokum. Baran i tyle.. tylko ferment sieje.

@Pripri

z polski uciekłeś ? uważaj co piszesz

@Pripri

Pripri takie twoje słowa chyba ? jak i praca kolego u zagranicznych sąsiadów, hurtem Pracodawcy Tobie pokażą palcem posadę a koordynator będzie siedział u ciebie na kawie, zgłoś się charytatywnie do pracy dla uchodźców, Polecam, bezpłatnie rozpoczniesz kurs języka od podstaw a i praktyki... nawet poznasz kulturę, obyczaje i prawo

Pripri
@masha

Polska języka - trudna języka? ????????????

@Pripri

Guete Morge! Ms. Pripri Si ge'e'rn schaffe, lisme, Fe'e'rnsee luege, Foxjobs wie?

Jarek
@masha

Pripri dbaj o zdrowie i swoją psychę bo może przyjść taki czas, że ktoś się zezłości i przyjedzie do Ciebie na " Farmę Koni " i Ci Ryj.. ... za takie komentarze. Znasz się elektryce jak Swinia na Gwiazdach.

@Jarek

Po kilkumiesięcznej obserwacji stwierdzam, to, że Firma jest na 5+ ale jeszcze brakuje żeby była na 6, po przejrzeniu konkurencyjnych (biur, agencji) są na równi ale aż tak nie do końca, jedna z niewielu ma np. bardzo dobry pakiet dla pracownika poza stawką gdzie jest prawie wszędzie ta sama, oferowanie czegoś czy sama oferta się różni jak i pracownicy są idealni lub nie. Nikt nie zamierza tu nikogo ze skóry zdzierać i tym podobne. Moje Uwagi: przede wszystkim mile widziane ruszenie tyłka z za biurka i nie poprzestawać na tym i tyle Prace być może polecać dla poczatkujących, pierwszy raz wyjeżdzających dla takich może w sam raz Rekrutacja przebiega bardzo dobrze i dobrze opieka k.

Juras

PrAcowali przez pare tygodnie opowiadali ze roobota na lata i majo bardoz duzo zlecen ale sie okoazalo o kant (usunięte przez administratora) potluc po paru tyogdnianich do domu i niby czekac na telefon. Mieszkania do (usunięte przez administratora)alob i ogorzej duzo gadania malo sie sprawdzilo

Moje sugestie dla FOXJOBS AG: Firma obiecuje złote góry a ogólnie jak przyjdzie co do czego to wychodzi za miesiąc około 3000Franków. Brak ciągłosci pracy ...(usunięte przez administratora)

Swiss Worker

super

Pracownik FoxJobs

Trzy tygodnie pracy na koncie 2200Franków. Firma opowiada bajki a zwrot kaucji za klucz (de facto 100CH . Okazuje się tak trudny jak wejście na Mount Everest (oczywiście zimą). Miało być pięknię. Fatalna warunki mieszkaniowe przy ogromnych kosztach. Obciążanie mimo zapewnień pracownika firma pełnym kosztami (dla mnie firma gra nie Fair) ale rynek to wszystko zweryfikuje. Nie polecam

Pomocny

Firmy obecnie chyba nie stać aby zwrócić kaucja za klucz od pokoju w wysokości 100CH. Odradzam bo potem okazuje się , że za 3 tygodnie pracy otrzymujesz na konto 2150CH a miało być ponad 3500CH wiec raczej obiecanki cacanki a głupiem... jak zawsze wiatr w oczy

Dożynki pracowników

Chyba coś sie posypało w firmie bo ze zwrotem 100CH jest problem od 3 Tygodni. Nie wiem czy 100Franów to Majuntek ale chyba tak. Negatyw.

Michal

Witam pisze maile , wysylam SMS nikt nie odpowiada... Lipa z Kontaktem i podejsciem do pracownika, Firma umywa rece i Sam sie Martw. Nie polecam.!

Michal

Ja za 3 tygodnie Po 8 godzin dostalem 2200CH Po odliczeniu kosztow mieszkaniowe .... Do kitu Taka zabawa z Firma..szkoda zdrowia i nerwow. Mieszkanie bezüglich kein chni, kila i mogila....

Pracownik FoxJobs AG

Ciężko z kontaktem po zakończeniu współpracy... czekam na zwrot kaucji za klucz od pokoju już ponad 3tygodni. Wysłałem mai ale bez odpowiedzi.

Tymon

Czy warunki bytowe na miejscu są w miarę przyzwoite? Może ktoś coś?

@Tymon

Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to dla każdego szukamy i przygotowujemy indywidualnie. Pokoje są jednoosobowe z łazienkami i z reguły kuchnią lub dostępem do kuchni. Natomiast zakwaterowanie należy traktować jako pomoc z naszej strony i w każdym momencie możecie je Państwo zmienić na coś swojego. Koszty zakwaterowania leża po stronie pracownika, natomiast żeby nie narażać na koszty na starcie - możemy je odliczyć z wypłaty. Koszty zakwaterowania przygotowywanego przez nas wahają się w granicach 600-700 Franków miesięcznie.

Bart
@Tymon

Dramat. Brak kuchni lodowki , mega halas od ulicy i so tego bardzo drogo a na koniec niespodzianki....

Ja czekam ponad miesiąć na zwrot środków za klucz w hoteliku z którego miałem się wyprowadzić (choć za niego zapłaciłem do końca miesiąca). oficialnie miał w nim mieszkać nowy pracownik. Firma nie odpowiedziała od piątku na maila... Niby ok ale czas pokaże.

Jarek B.

Polecam firme w 100% - wypłaty zawsze terminowe, brak jakichkolwiek problemow z kontaktem. Całkiem fajny duży pokój z łazienką, wifi i dostępem do kuchni - jednak i tak już jestem na swoim... oby tak dalej... życzę wszystkiego dobrego.

Marco

Do pracodawcy : pracowalem jako elektromonter sieci nN i sN dość dawno w zakładzie energetycznym, pozniej kariera poszla troche w inną strone, ale w dalszym ciągu robilem prywatnie instalacje mając i wykształcenie kierunkowe i SEP do 1kV. Wydaje mi się, że także znam komunikatywnie niemiecki (do zweryfikowania). Niestety nie mam doświadczenia na budowach miedzynarodowych. Czy mimo tego jesteście skłonni porozmawiać o możliwości pracy ?

@Marco

Jak najbardziej - jeżeli ma Pan wykształcenie kierunkowe i zna język niemiecki - zapraszamy do kontaktu. Doświadczenie może Pan zdobyć także u nas - od niedawna mamy także pilotarzowy program dla elektryków swieżo po szkole. Proszę aplikować na jedno z naszych ogłoszeń - są także na portalu GOWORK.

Dany12
@pracodawca

Witam, A co w przypadku gdy znam dobrze język angielski a doświadczenie nie gorsze niż kolega wyżej?

@Dany12

Przykro nam, ale wymagamy znajomości języka niemieckiego w stopniu conajmniej komunikatywnym

Elektryk

Polecam firmę Foxjobs z cała odpowiedzialnością.Pomagają we wszystkich formalnościach jakie trzeba załatwić na początku.Wyplaty tygodniowe zawsze o czasie. Trzeba spełniać wymagania jakie stawiają czyli znajomość języka niemieckiego i doświadczenie.Polecam !

Jax

Czy firma ma w Niemczech prace dla elektrykow ? np. w Berlinie

@Jax

Jesteśmy szwajcarską firmą - oferujemy pracę tylko dla elektryków i elektromonterów na terenie Szwajcarii

Zostaw merytoryczną opinię o FOXJOBS AG - Jegenstorf

• Jak się pracuje w FOXJOBS AG?

Zobacz opinie na temat firmy FOXJOBS AG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FOXJOBS AG