Opinie o WTB System Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTB System Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WTB System Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTB System Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na inżynier automatyk w WTB System Sp. z o.o. sp.k.?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku brak w firmie WTB System Sp. z o.o. sp.k.? Czy mogę liczyć na więcej niż 6500 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Pureequeen Nowy wpis

Czesc, 6500? W spółce WTB na podstawowym stanowisku zarobisz średnią krajową + nie dają umowy o prace.

Anna Nowy wpis

Cześć, można coś więcej o zarobkach prosić? Bo jedyne, co tutaj napisaliście ostatnio, to że nie ma kłopotów. Jak się domyślam, chodzi o wypłacalność. A jaka wysokość pensji?

Krzysztof

Pracowałem w tej firmie.Jest prowadzona przez naprawdę fajnych ludzi,nigdy nie było problemu z wypłatą.Godna polecenia.

Danuta
@Krzysztof

Chyba każdy przyzna mi rację co do tego, że bardzo przyjemnie czyta się opinie o takim charakterze. Nadmieniłeś coś odnośnie fajnej atmosfery w firmie WTB System. A czy macie tam organizowane (nie mówię, że teraz, w obecnej sytuacji), jakieś spotkania albo imprezy integracyjne?

Maja
@Krzysztof

A ile zarabia się w tym miejscu, chodzi mi głównie o pracę koordynatora serwisu? Zauważyłam właśnie rekrutację na to stanowisko prowadzoną przez firmę WTB System i pytanie, czy w ogóle warto? Co więcej rzadko spotykam się z takimi ogłoszeniami, ale nie napisali właściwie czego oczekują od kandydatów, więc nic właściwie nie wiem.

XYZ
@Maja

Bo w firmie obowiązuje pracowników zakres obowiązków: WSZYSTKO, więc oczekują również wszystkiego, a tego zle wygląda w ogłoszeniu :D

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie WTB System Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Elektromonter - Konserwator dźwigów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Wiktoria

@stefan 3 lata a na jakim stanowisku?

Damian

Dodajecie mało opinii na temat WTB System, co jest tego powodem? Jestem ciekaw czy Waszym zdaniem to dobra firma i czy warto myśleć nad wysłaniem tu swojego CV. Ktoś powie mi coś na ten temat?

Jerzy
@Damian

Pewnie powodem jest to, że opinie zwykle są pisane przez ludzi, którzy chcą zaszkodzić firmie, zostali z niej zwolnieni lub po prostu z czystej zawiści. Ludzie, którzy mają dobrą opinie o firmie, nie szukają miejsca, żeby to wyrazić. To jest chyba powód dla którego warto...

Stefan

Pracuję od 3 lat, polecam, każdy problem da się rozwiązać, a nierzadko mogłem liczyć na pomoc firmy.

Noclegi

Uwaga na tą firmę (usunięte przez administratora) za noclegi bardzo duży problem z odzyskaniem należności

Przemek

Uwaga na tą firmę oszukują na umowach o pracę,nie odprowadzają należnych świadczeń,zaliczek,ubezpieczenia do ZUS .

Zostaw merytoryczną opinię o WTB System Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

WTB System Sp. z o.o. sp.k.
4.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Michała Śniegockiego 24
    52-414 Wrocław
  • NIP: 8943079031 REGON: 364496418 KRS: 0000619566

WTB System Sp. z o.o. sp.k.