Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c.

Opinie o Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c.

Tomm

Czy ktoś kto pracuje w tej firmie może się wypowiedzieć czy jest zadowolony z pracy? Jak z zarobkami, atmosfera w pracy?

Dkrr Nowy wpis
@Tomm

Ja pracuje 1,5 roku i jestem zadowolona, atmosfera na prawdę spoko, mamy zgrany zespół na sklepie z wolnym nigdy nie ma problemu kierownik zawsze stara się załatwić zastępstwo. Zarobki zależą dużo od zaangażowania w sprzedaż ale można dobrze zarobić, na pewno ciężko byłoby mi znaleźć tak dobrze płatną pracę.

Hanna Nowy wpis
@Dkrr

Hejka, ktoś już pytał wprost o podwyżki ale nikt nie udzielił odpowiedzi. W tym przypadku widzę, że już ponad rok stażu minął. Czy wtedy warunki zatrudnienia sprzedawców jakkolwiek się zmieniają?

Qqwl Nowy wpis
@Hanna

Dużo się zmieniło z początkiem tego roku, spora podwyżka inny sposób naliczania wypłaty.

Dkrr Nowy wpis
@Hanna

Jest stały system wynagrodzenia dla wszystkich, nie ważne czy pracujesz 5 lat czy 3 miesiące. Jest podstawa i premia za sprzedaż win i innych alkoholi. Można sporo tej premii wyrobić, myślę że nie zrobilibyśmy tych pieniędzy w innych firmach.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c. odbywa się w siedzibie firmy?

Basia

Nie, rozmowa kwalifikacyjna nie odbywa się w siedzibie firmy. Zależy na jaki sklep się składa cv to w tym mieście odbywa się rozmowa.

Basia

Nie, rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w mieście do którego się złożyło cv.

A myślicie, że warunki bardzo się różnią w zależności od lokalizacji? Tak jak jedna Pani wspomniała rozmowa jest w konkretnym sklepie, wiem ze w Jarocinie są dwa i zastanawiam się czy ktoś ma porównanie względem atmosfery i tym podobnych? trzeba czasami iść w delegacje żeby kogoś zastąpić?

Warunki zatrudnienia są identyczne we wszystkich sklepach jedyna różnica to kierownicy regionalni.

Na delegacje jeżdżą osoby, które są na to chętne, jak ktoś nie chce to nikt nikogo nie zmusza. Ale jak już ktoś chce jechać do innego sklepu to jest to dodatkowo płatne więc się opłaca.

@Tomek

Czy to oznacza, że w przypadku braku chętnych trzeba byłoby po prostu dotrudnić kolejna osobę? Zastanawiam się jak to zwiększa poziom integracji. Jeśli już jakieś są organizowane to tylko w obrębie sklepu czy może raz w roku jest cos większego?

Basia

Nie ma takich sytuacji, że trzeba zatrudnić kogoś nowego tymbardziej, że w naszej firmie 90% pracowników to osoby pracujące od lat. Tak jak było pisane wyżej, zawsze są chętne osoby żeby jechać na inny sklep w razie potrzeby bo jest to dodatkowo płatne. Jeśli chodzi o integrację to raz w roku jest duża impreza dla całej firmy plus odbywają się szkolenia z asortymentu.

Amanda
@Basia

a jak to jest z prawem jazdy? Wymaga się w takim razie go od kandydata skoro delegacje sugerujecie? Czym się jeździ i czy i czy ewentualnie ktoś nie pomaga w transporcie?

@Amanda

Nie, prawo jazdy nie jest wymagane. A z delegacjami jest różnie jak ktoś jedzie raz wyjątkowo na inny sklep to jedzie swoim samochodem i dostaje zwrot za paliwo i wyższą stawkę godzinową. Jeśli w formie jest osoba, która jeździ często na delegacje i łata dziury w grafikach to ma samochód służbowy. Ale to są osoby, które chcą jechać na inny sklep i takich osób jest może 3 na całą firmę. Delegacje nie są sugerowane.

Basia

Pracuje w tej firmie od roku. Dziwią mnie te negatywne komentarze, może kiedyś było inaczej w tej firmie. Jeśli chodzi o zarobki to na prawdę można dobrze zarobić, wszystko zależy od zaangażowania. Szefostwo też w porządku, zawsze starają się pomóc. Z grafikiem nigdy nie ma problemu, zawsze starają się załatwić wolne jak ktoś potrzebuje. Ważna też jest atmosfera na sklepie, jak jest fajna zgrana ekipa to pracuje się na prawdę dobrze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Od roku już nie ma opinii, wiadomo czemu? Czy cokolwiek w warunkach się może poprawiło? Niektórzy tutaj pisali kiedyś o czteroletnim stażu przy czym zaczęły mnie interesować potencjalne podwyżki. Są jakieś? Teraz jak jest już kolejny rok to wystąpiły jakieś zmiany?

Klient

Jedno wielkie nieporozumienie!! O dni wolne trzeba się prosić albo biegać i szukać osób na zmianę bo biuro ma to gdzieś. Plany coraz bardziej niemożliwe do wykonania. Należące się premie (wyrobione) szef patrzy jak najbardziej zabrać dla siebie bo ciągle mało. Chorować oczywscie nie można bo inaczej nie ma sensu pracować. I biuro nieradzące sobie z ogarnięciem spraw sklepowych... jedna wielka porażka...

Jak wygląda sprawa grafiku w Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c.. Czy pracodawca idzie na rękę?

my sami układamy grafik na swoim sklepie ...jesteśmy zgrani więc jak komuś cosik wypada to sie zamieniami najważniejsze żeby osoby były odpowiednie.......menager tez układa grafik i zawsze pyta kto i jakie dni potrzebuje wolne

Ewelina
@Paweł

A dochodzi często może do jakiś nieporozumień odnośnie dni wolnych np., że za dużo osób chciałoby ten sam termin? I czy oprócz grafiku coś jeszcze ustalacie tu między sobą?

@Ewelina

Ja pracuję z Regina na jednym sklepie 4 lata nigdy nie było żadnym problemów z dogadaniem się że ktoś potrzebuje nagle wolne ....zamieniamy się po prostu ...wszystko zależy od tego czy masz normalnego zmiennika na sklepie

@Ewelina

Jak to mówią kto pierwszy ten lepszy zawsze można się dogadać jak się pracuje z odpowiedniki ludźmi na sklepie

Ewelina
@Paweł

Rozumiem, no na to chyba wpływu nie masz na kogo trafisz. A menadżer jak do jakiś konfliktów się tutaj odnosi? tu tak samo na własną rękę czy góra już tego typu aspekty rozwiązuje?

Były Pracownik

Również pracowałem w firmie Alkohole Konesera, nie mogę zrozumieć celu poniżej wypowiadających się osób gdyż to co mówią zupełnie mija się z prawda.. jeżeli chodzi o pensje to już przy rozmowie o prace dokładnie dowiadujesz się jak wyglada wynagrodzenie( dodam że plan od sprzedaży jest na co drugim produkcie wiec osoba zarabiająca 2500 musiała być zwyczajnie kiepskim sprzedawcą nie znającym asortymentu), szkoda ze tak łatwo wypowiadają się tu osoby na temat Katarzyny jaka to jest wredna a nie widza tego co dla nich robi. Wszyscy pracujący w firmie wiedzą że z każdym problemem mogą się do niej zgłosić i bez wątpienia od razu go rozwiąże!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c.?

Ozon

3 miesiące próbna potem na rok lub dwa następnie stała umowa

Wanda
@Ozon

Dziękuję za odpowiedź bo także byłam tego ciekawa. A czy warunki pracy na poszczególnych umowach się czymś różnią? Zastanawiam się czy np. rośnie wysokość wynagrodzenia wraz z przejściem z okresu próbnego na umowę na rok i później na dłuższą.

@maćko jaki powód ze ludzie z tej firmy uciekają ?

Maćko

Jeżeli szukasz pracy to lepiej omijać szerokim łukiem ten sklep. Naprawdę nie polecam. Nie bez powodu ludzie uciekają tam z pracy.

Dusza człowieka
@Maćko

Maćko z jakiego powodu uciekają?

Dominik

@Maćko a czemu tak odradzasz to miejsce, z czym jest problem??

Krzysztof

@Były, ale rozumiem, że jak się zatrudniałeś w Alkohole konesera to wiedziałeś jaką będziesz otrzymywał pensję i ją zaakceptowałeś? Z jakiego powodu były kierowane wyzwiska w stronę pracowników? Czy da się to jakoś wytłumaczyć?

Były
@Krzysztof

No nie do końca z ta pensja bo to się okazało po fakcie. Wyzwiska to standard o wszystko się czepiają i wszystko jest złe jeden gada na drugiego. Niefajna atmosfera nie polecam

Wanda
@Były

Powinieneś mieć na umowie jasno określone to, ile będziesz zarabiał. Dlatego jestem zdziwiona, tym, iż dopiero po fakcie się o tym dowiedziałeś. A w ogóle to, jaki rodzaj współpracy oferują w Alkoholach konesera? Można spodziewać się umowy o pracę?

Praca w Alkohole Konesera hmm. Czasem jest dobrze czasem źle. Obecnie jeszcze Tam pracuje ale szukam innej pracy. Zarobki przeciętne stawka godzinowa + utarg + plany (dodatek za sprzedaż danego alkoholu) średnio wychodzę 2400-2500 na rękę i obowiązków full. Atmosfera zależy od dnia, nie raz dostałam (łagodnie mówiąc) opieprz od furiatki która pracuje w biurze. Obecnie zatrudnili managerke – tragedia, nie spotkałam jeszcze takiej osoby, wywyższa się na każdym kroku kim ona nie jest i dzięki niej postanowiłam zmienić pracę. Jeśli chcesz być wyzyskiwanym i poniżanym to praca dla ciebie.

Krzysztof

@Pracownik, Zachęcam Cię do dłuższej opinii w temacie firmy Alkohole Konesera, Twój dłuższy komentarz pozwoli bardziej poznać tego pracodawcę. Zapraszam także inne osoby powiązane z tą firmą do pisania nowych komentarzy w tym wątku, informacje o obecnym rozwoju firmy i wiadomości dotyczące godzin pracy czy poziomu wynagrodzeń, będą w tym wątku bardzo przydatne dla innych.

Były
@Krzysztof

Poziom wynagrodzenia ?? Śmiech na sali . Dawno w tyle wśród innych pracodawców. I jeszcze te ciągle wyzwiska z biura bo przecież zawsze wszystko źle.

Klient

Bardzo niemiły sprzedawca . Już więcej tam nie wrócę . Ten „wielki pan” myśli sobie ze wszystko mu wolno. Odżywki do klientów i pouczanie niech zostawi dla siebie w domu.

stały klient
@Klient

Nie zgadzam się bardzo miły sprzedawca i zawsze potrafi doradzić klientowi zna asortyment. Każdy potrafi mieć gorszy dzień.

Nie polecam. Czysty wyzysk

Zostaw merytoryczną opinię o Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c. - Manieczki

• Jak się pracuje w Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c.?

Alkohole Konesera Sławomir Tarant i Leszek Bąk s.c.