Opinie o Emersson Bartosz Gajewski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Emersson Bartosz Gajewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Emersson Bartosz Gajewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emersson Bartosz Gajewski w Łódź

Ok żarty na bok, ja o pracy przyszedłem poczytać. Firma pokazała mi się w branży marketingu, a to w nim obecnie się obracam. Na necie słabo coś z ofertami. Może mi więc ktoś wprost napisać na jakich stanowiskach można potencjalnie się zatrudnić?

Emilia Nowy wpis

była opinia na temat tego, że obowiązki dla niektórych zdawały się być nieadekwatne co do oferowanych stawek. dodatkowo nie każdy umiał dogadać się z kierownictwem czy aktualnie jest podobnie? jeszcze w 2021 roku ktoś spytał o zarobki wykraczające ponad 3 tys w tym roku ile wynoszą?

kinga Nowy wpis
@Emilia

Pracowałam studiując dziennie, pracowali też inni studenci i wszystko można ustalić z kierownictwem. Praca przyjemna, zarobki tez jak najbardziej ok.

Anonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora)co nie miara.Traktowanie pracownika jak popychadło,nie płacą tyle co obowiązków dostaje dany pracownik.Druga sprawa tam więcej samozwańczych ządzacych niż faktycznie jest więcej kierowniczek grozenie i tylko żeby więcej kasy dostać tylko żeby dołki kopać.

Witam, poszukuję pracy na produkcji i ewentualnie na stanowisku kontrolera jakości, mam dwa pytania... Po pierwsze jakie są umowy i czy na pensje powyżej 3 tys. zł można liczyć, oczywiście na rękę. Za odpowiedzi serdeczne dzięki ????

Rozeznana
@Gość

Hej. Niestety, takich oczekiwań finansowych ta firma Ci nie spełni, nawet brutto. Pozdrawiam i owodzenia.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Emersson Bartosz Gajewski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
kl

Jak zwykle na forach udzielają się osoby, które najmniej wymagają od siebie, ale do krytyki są pierwsze.

@kl

A skąd pewność, że udzielające się tu osoby mało od siebie wymagają? Nie żyjemy chyba w czasach, w których trzeba wypruwać sobie w pracy żyły nawet pomimo beznadziejnego traktowania, prawda? Warto pamiętać o swojej godności

Ala
@kl

Czyżby sam pan Bartek się wypowiedział? Żenada :P

Jakie są warunki zatrudnienia w Emersson Bartosz Gajewski?

Odp.

Umowa o dzieło i wypłata poniżej krajowej :P

Wiecie może, czy w Emersson Bartosz Gajewski szukają chętnych na staż?

Daj spokój, poszukaj płatnego stażu, a nie tego wyzysku.

Dawna pracowniczka

Czytam te opinie i widzę opinię jakiejś pani Weroniki, która robi tu firmie i panu Bartkowi obronę Częstochowy. Zastanawiam się, czemu? Wszystko, co negatywne znalazło się w tych opiniach, parę lat temu, gdy tam pracowałam - jest prawdą. Z tego, co widzę nic się nie zmieniło w kwestii umów o pracę, płatności, idiotycznych żartów szefa - tak, homofobicznych, rasistowskich, seksistowskich itp. Po prostu żenujących do wysłuchiwania. Tu dopiero można powiedzieć - człowiek wykształcony, a jaki burak. Rzeczywiście uprzednio w biurze nie było łazienki, jak podgrzać obiadu, umowa śmieciowa. Piszę tę opinię tylko dlatego, że widzę, że nic się nie zmieniło i chciałabym przestrzec innych przed aplikowaniem tam.

toja

ta firma nie ma innych działów, wszystko dzieje się w jednym dziale. Nie kojarzę również, żeby pracowała tam jakaś Weronika :) tak więc panie szefie, szlachetny człowieku, opinia o sobie na temat siebie jest dość mało wiarygodna :) nie dajcie się zwieść

Maciej

Wykształceni ludzie mają prawo się wywyższać i traktować innych jak popychadła bez szanowania ich czasu?

marty1212

Aplikowałam na zupełnie inne stanowisko, do biura, okazało się, że siłą byłam zmuszana do wyjazdów po Polsce. Jak chciałam się zwolnić, to właściciel wymyślił sobie mega długi okres wypowiedzenia, niezgodny z prawem, w dodatku straszył sądem.

toja

Bartosz, przestań już. Zacznij lepiej traktować pracowników i udawać wielkiego króla życia, może wtedy opinie będą lepsze

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Zatrudnienie na umowę o dzieło/zlecenie. Szef lubi żartować w sposób rasistowski i homofobiczny. Uważa się za nie wiadomo kogo, nie szanuje czasu innych ludzi

kj

a to ciekawe pracowałam tam ponad 3 lata i nie słyszałam. Atmosfera bardzo pozytywna.

JA
@kj

Karolina, z pieniędzy byłaś równie zadowolona?

mimi

@ja jak to, nigdy?

@mimi

normalnie pracuja caly czas na nic niewartych smieciowkach

@ja

czyli nie tylkoja sie nie doczekałam?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nie, nigdy jej nie otrzymują

Jaki rodzaj umowy jest na start ?

@Meyke Dziwne, że takie masz informacje. Firma ma opinię dobrego pracodawcy!

@Marek

ale "dobry" to bardzo subiektywne i nic nie mówiące określenie. Poniżej zostały zadane konkretne pytania, możesz na nie odpowiedzieć, aby pozwolić wyrobić sobie pogląd na bazie konkretnych informacji, czyli odpowiedzi na te pytania???

Meyke

Słyszałam niepochlebne opinie, ale mam świadomość że studenci łatwo wylewają swoje żale i frustracje. Czy możecie napisac konkretnie, jak wygląda wasza praca, zakres obowiązków, warunki, czy możecie dłubac w domu. Ten monitoring to poważnie?, jesteście podglądani w pracy przez szefa? Jak to nie ma miejsca na zjedzenie śniadania? czyli przy biurku jesz kanapkę czy możesz wyjść na przerwę lunchową? Jak z wynagrodzeniem?

kasha

Wiecie co? Jak ktos sie nie opierdziela, tylko robi co się do niego należy, to nikt nie ma pretensji i atmosfera jest przyjemna. I serio ludzie, jak widze wasze komentarze, to zastanawiam się czemu wy tacy zgorzkniali jesteście. Wiadomo, że jest nacisk, sa czasami nieuzasadnione pretensje, ale to jest normalne i z takimi rzeczami spotkacie się w wielu firmach. W tym roku dali podwyżki, a jeszcze się nie zdarzyło zeby zabrali nam premie. Po za tym na zleceniówkach pracują tylko studenci, którzy przzychodzą do firmy kiedy im pasuje. Wcześniej pracowałam w firmie gdzie był prawdziwy wyzysk i uwierzcie, że tutaj mamy jedne z lepszych warunków jakie może nam zaproponować Polska firma. Więc może najpierw zastanówcie się czy wy nie robicie cos zle zanim będziecie jechac po całej firmie.

Olga
@kasha

Widzę, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami, czy mogłabyś powiedzieć, z czego jesteś najbardziej zadowolona? Wspominasz, że osoby w trakcie studiów mogą dopasować grafik, czy inni pracownicy również mają taką możliwość? Rozumiem, że doświadczenie nie jest przez pracodawcę wymagane?

Olga

@pracownik, a czy jest możliwość negocjacji formy umowy czy jest to już sprawa zamknięta? Długo już pracujesz w Emersson Bartosz Gajewski? Dawno nie pisaliście nic nowego na temat pracy w tej firmie - może jednak jeszcze ktoś z Was chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy?

Powiecie coś o swojej pracy w EMERSSON Bartosz Gajewski? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

Zatrudnienie tylko o oparciu o umowy śmieciowe, część wynagrodzenia płacona w kopercie. Szef bardzo niesłowny, nie przekazuje kluczowych informacji przez co pracownik nawala a on ma pretensje. Monitoring w pracy, który szef przegląda i strach odejść na 10 minut przerwy od komputera. W biurze brakuje miejsca gdzie można zjeść, napić się herbaty.

Szkoda słów. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Nie można oczekiwać niczego więcej niż umowa zlecenie/umowa o dzieło, nawet jeśli pracuje się na cały etat w biurze. Długi okres wypowiedzenia, niezgodny z prawem w wypadku umowy zlecenie/o dzieło. Po odejściu problem z odebraniem zaległych pieniędzy. Szef bardzo niesłowny, nie szanuje czasu swoich pracowników. Mega lekceważące podejście do pracownika. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Emersson Bartosz Gajewski - Łódź

• Jak się pracuje w Emersson Bartosz Gajewski?

Zobacz opinie na temat firmy Emersson Bartosz Gajewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emersson Bartosz Gajewski?

Emersson Bartosz Gajewski
  • Łąkowa 3/5