Opinie o Lumaad Magdalena Spyrła w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lumaad Magdalena Spyrła. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lumaad Magdalena Spyrła o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumaad Magdalena Spyrła w Piaseczno

Ireneusz KIERWOCA ZAWODOWY ADR

robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Olek
@Ireneusz KIERWOCA ZAWODOWY ADR

Totalna bzdura, nic wam nie odzyskają. Ode mnie wzięli kasę i więcej straciłem

Ireneusz KIERWOCA ZAWODOWY ADR

Tego nie powinno się jakoś zablokować w takim razie?

Olek Nowy wpis
@Ireneusz KIERWOCA ZAWODOWY ADR

Totalna bzdura, nic wam nie odzyskają. Ode mnie wzięli kasę i więcej straciłem

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Lumaad Magdalena Spyrła?

Transport Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i to bezczelni. wzięliśmy od nich transport i to był błąd. Model biznesowy firmy opiera się na niepłaceniu za odjechane frachty. Adrianek to bezczelny (usunięte przez administratora). Ale będziemy konsekwentni i skuteczni

Jimmy Nowy wpis

Zwykła firma (usunięte przez administratora) . . Płacą jak chcą, mało tego adi to chyba jakiś dzieciak bo łapie focha i blokuje ????????????????????????????szok i niedowierzanie nie pogada jak z normalnym człowiekiem tylko blokuje... Zamiast (usunięte przez administratora)mam chyba wydmuszki jakby UJ mu buzi dał ????????????????????????????????????????????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lumaad Magdalena Spyrła odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Na jakiej zasadzie mieliście ze sobą zawartą umowę, że podobno takie problemy z tym wystąpiły?

Alek

Niczego od nich nie brac jezeli nie chcecie stracic pieniedzy. Nie placa!!!!!!

Krysti

Firma gorzej niz dno. Nie profesjonalni a w transporcie znalezli sie chyba przez przypadek. Strach sie bac jakby bylo wiecej takich firm. Nie placa i chca zeby uslugi transportowe byly za darmo.

@Krysti

A co nie tak mają z tym całym transportem u siebie, że Ty ich położenie jakimś przypadkiem nazywasz?

Xtg

Niech ktoś popracuje u nich i się sam przekona jaka jest tam polityka.Powodzenia.

Ferdynand

Bardzo dobry pracodawca ale jednocześnie wymagający stąd narzekanie?

ULIK

@Paweł Można nie pracować tylko wtedy będzie narzekanie na brak kasy. Kto płaci ten wymaga, ja polecam.

Albert
@ULIK

By wymagać pierw trzeba płacić xd Pewnie ten komentarz pisał prowadzący firmę xd

Masakra zarobki dno wypłaty obcina 15godz na dobę haruj za marne grosze

Hanka

A kogo firma poszukuje aktualnie?

Praca jak to praca kierowcy ciężka jak wszędzie wiedziałem na co sie decyduje szef ok kasa na czas jeżeli było jakieś opóźnienie to niewielkie i zawsze z powiadomieniem a poza tym zawsze było więcej niż sie umawialiśmy. Polecam

damian

nie polecam

Zofia
@damian

Dlaczego? Tak krótka opinia niewiele mówi na forum zarówno zwykłym użytkownikom, jak i osobom, które być może rozważają aplikowanie do pracy w Lumaad Magdalena Spyrła. Zawsze warto pisać konkretnie i wzbogacać swoje wypowiedzi o rzeczowe argumenty - wtedy są bardziej wiarygodne.

adi

i te smsy ze nie zaplace albo ze obcinam pensje ten typ jest oszołomem i wolne mi ustala sam a nie ja ha ha ha zarty - jak widac nie tylko w innych firmach tak jest.

W całości zgadzam się z tą opinią. Każdy u siebie w firmie widzi jak to wygląda i kto najbardziej narzeka!!

Iza

Zastanawiająca jest ta cisza na forum?

kierowca
@Iza

ooo widzę, że nie tylko ja zostałem oszukany przez spyrłę. Tak, nie sądziłem, że bedzie na go work a jednak, ale dobrze, niech sie wszyscy dowiedza, OSZUSCI i ten typ najgorszy.

Izabellla
@kierowca

Praca nie jest zła No ale ... co majà powiedzieć osoby zwolnione (duma nie pozwala na dobre słowo ) hehe

Tonik

Idealnych firm nie ma, wszędzie noga zdarzyć się jakieś wpadki

Dariusz

Czy firma potrzebuje pracowników?

były kierowca

Pracowałem w tej firmie i to co tutaj czytam to rozumiem ze wypowiedz tych ,,malolatów'' co smigali jako pomocnik , duzo by chcieli za prace typu ,,zdrzemne sie w kabinie bo jeszcze na kacu jestem, niestety rzeczywistość jest inna Panowie Zrezygnowałem z pracy bo interesowały mnie kursy po kraju i europie , tu widze ze to dopiero poczatki i małe traski, ale zarobki sa dobre tym bardziej ze da sie dogadac z kolesiem i zabrac samochod do domu i skonczyc wczesniej. daje 8/10

Zostaw merytoryczną opinię o Lumaad Magdalena Spyrła - Piaseczno

• Jak się pracuje w Lumaad Magdalena Spyrła?

Zobacz opinie na temat firmy Lumaad Magdalena Spyrła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumaad Magdalena Spyrła?

Lumaad Magdalena Spyrła
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Orężna 5
    05-500 Piaseczno