Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim w Grodzisk Mazowiecki

Czy OSM Grodzisk Mazowiecki ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rudzia

Brak szacunku do pracowników.nadgodziny do odbioru.niska płaca oraz warunki

Czy OSM Grodzisk Mazowiecki ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zdecydowanie nie! Pracujesz dopóki jest robota.

Hej

tak w biurze, na produkcji od 6 do 23, pracujesz 8 godzin, potem "proszą" zostań jeszcze, gdy nie ma pracy wpisują urlop i nie masz nic do gadania, żadne prawo pracy tu nie obowiązuje. Organizacja produkcji jak w XVIII wieku.

Ktos Nowy wpis

Pracujesz dopóki nie padniesz! Wyzysk. Godziny pracy mistrzów produkcji to zart, ponieważ za ciężka pracę dostaje się pensje głodowe. Osoby, którym zależy i które chciałyby żeby zakład dzialal dobrze sa źle traktowane.

Rudzia Nowy wpis

Brak szacunku do pracowników.nadgodziny do odbioru.niska płaca oraz warunki

asdf Nowy wpis

Ktoś podkreślił chęci odnośnie dobrego działa zakładu a wiem, że specjalisty ds. zarzadzania jakością szukali do siebie przy początku roku. zastanawiam się czy nie będzie w takim razie jeszcze ktoś potrzebny, bo mam akurat doświadczenie. ten próg 6 000 zł z widełek jest możliwy już na samym początku?

Co się dzieje teraz na produkcji? wcześniej jak szukali operatora to pisali o widełkach godzinowych od 22 do 29 zł, było to jednak z parę miesięcy temu. czy do teraz wystąpiły w tym obszarze podwyżki? i czy cokolwiek się zmieniło, chociażby w organizacji samej pracy?

Antośka

A co tu się z ludźmi teraz dzieje, że ktoś takie kredo teraz przytoczył? Jakieś niezgodności w warunkach zatrudnienia? ciekawi mnie stawka dla operatora jaka może być teraz. w ofercie sprzed 4ech miesięcy pisali ze jest od 22 do 29 pln od godziny czy teraz możliwe ze będzie to od 28 do 35 pln?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator maszyn - Pracownik produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Budowy - Energetyka, Teletechnika
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Specjalista ds. Marketingu I Błonie
DTH Selection
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage

Czy wyjaśni mi ktoś temat nadgodzin? Jak ostatecznie są teraz płatne i czy faktycznie dość często się zdarzają? Niby cos o nich z rok temu już było i w dodatku jeden Pan pisał cos o tym, że ósemki się robi a ludzie i tak po godzinach zostają. Trzeba więcej osób zatrudnić? są chętni?

On

Najpierw trzeba sobie zadac pytanie czemu ludzie sie zwalniaja i nie wytrzymuja tam.

Julita

Na forum była sugerowana kiedyś rotacja i zastanawiam się na ile to sprawdzone info do dnia dzisiejszego. Znalazłam ofertę dla laboranta, publikowaną jeszcze w maju na stawkę do 4,500 zł i zastanawiają mnie bieżące warunki w miejscu pracy za taką kwotę wynagrodzenia. Czy ktoś z was jest w stanie o nich opowiedzieć? Ile osób do zespołu w lab docelowo jest potrzebnych?

Jak długo czekaliście na odzew z OSM Grodzisk Mazowiecki? Oddzwaniają zawsze?

Oddzwaniają zawsze, bo nowi pracownicy szybciutko uciekają. Nie polecam. Godziny pracy? Dopóki jest robota. Pensja? Głodowa.

Elżbieta

A z jakiego powodu nowi pracownicy szybko uciekają?

Ktos

Porazka w tej firmie jest odradzam prace tam niedosc ze brud,zero szacunku do ludzi i wyzysk,kazdy na kazdego nagaduje,to jeszcze jedno wielkie pijanstwo.

Janusz

Nie polecam tego pracodawcy. Pensje głodowe, otoryczne nadgodziny i straszny (usunięte przez administratora) w zakładzie. W dodatku sąsiedzi skarżą się na ciągły hałas a dostaje się pracownikom.

Aneta
@Janusz

A te nadgodziny to chociaż płatne macie?

@Aneta

Haha nadgodziny moze i platne sa lecz Pani Dr liczac je zawsze ma tyle na glowie ze co miesiac sie myli na twoja niekorzysc.

A to nie można ich jakoś normalnie spisywać, co by sobie biedna głowy tym nie zaprzątała? ;p

Menago
@Anna

No nowy płac !!!! Hahah

Odradzam pracy w Osm zero szacunku do ludzi,wyzysk na kazdym kroku,jeden wielki syf w zakladzie...Jak by mogli to ludzi domow nie puszczali aby pracowac na nich.Mlodzi niechca pracowac to chociaz emerytow trzymja.

Co oni tak właściwie ludziom tutaj robią, że tak to całe traktowanie opisujesz?

@Anna

Nie szanuja ludzi a zwlasza Pani Dr ktora mysli ze jest pepkiem swiata,mieli dobrych ludzi to pozwalniali sie bo nie wytrzymali cisnienia...wiec daje to duzo do myslenia...

To jedyny pozytyw taki, że sami z siebie ludzi nie zwalniali? :/ Czyli z tego wynika, że aktualnie mają braki kadrowe?

Zdecydowanie nie polecam pracy w OSM Grodzisk Mazowiecki! Pensja głodowa,(usunięte przez administratora), masowe oszustwa i wiele więcej! Godziny pracy mistrzów produkcji, laboratorium i aparatowych to jakiś niezbyt smaczny żart! Praca po 16, a nawet więcej godzin jest tu norma tak wiec będąc pracownikiem OSM Grodzisk Mazowiecki można zapomnieć o rodzinie i życiu osobistym. Radzę omijać szerokim łukiem!

Pole Dudy

A jak wygląda praca? Zmiany? Ile godzin? Jakie stawki? Jaka atmosfera?

Bolek
@Pole Dudy

Atmosfera tragedia - całe biurowe towarzystwo obrażone , najlepiej jak jesteś kumem prezesa wtedy inne traktowanie. Teraz wymienia się kadra na trochę młodszą , to może będzie lepiej... ? Stawki - najmniejsze możliwe - prezes to żyła. Godziny - aż nie padniesz. Laboratorium i produkcja nie mają komputerów i drukarek wiec używają kalki kopiującej - jeśli w ogóle ktokolwiek wie co to jest/ było.. XXI wiek ominął to miejsce.

PaniAnko

Mleczarnia o ponad 70-letniej tradycji. Produkcja mozzarelli na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie. Dobrze zaopatrzona flota samochodowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim?

Zobacz opinie na temat firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim?

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim
  • Traugutta 5
    05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042