Opinie o Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat" w Łomianki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat" w Łomianki

Ewa Nowy wpis

Może jednak doczekamy się aktualnych informacji o pracy w tej placówce? Jak bardzo zmieniła się od pandemii?

PufajkA Nowy wpis

Zgadzam sie.Kameralne czyste i przyjazne dziecku miejsce.Fajni goście.Zespol PuchPuch rewelacja,dzieci naprawdę się uczą poprzez zabawę,synek śpiewa,mowi wierszyki,opowiada o swojej cioci i dzieciach,przynosi pracę ,ma dobry humor po południu i rano z uśmiechem wita przedszkole.To właśnie to czego szukaliśmy:)))))Dziękujemy za wspaniałą współpracę.

PufajkA Nowy wpis

Mamy tam synka.Przedszkole wyjątkowe,ciepla atmosfera,duzo zajęć,kreatywne podejście,zaangazowanie nauczycielek,naprawde z czystym sumieniem mogę polecić.Poza tym Blisko Kampinos,Spacery,zaciszny ogród . Moje sugestie dla Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat": Dbajcie o nasze pociechy i trzymać tak dalej!!! Lubię atmosferę w Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat" za: Relacje ,otwartość,dostepnosc nauczycielek,serce,zaangazowanie,usmiech mojego synka i szczerość to najlepsza rekomendacja Przedszkola

małyświat

Nadgodziny- niepłatne, wieczne pretensje,ciągłe podcinanie skrzydeł. Cięcia w przedszkolu, ogromna rotacja pracowników.Nic nie można zrealizować, ponieważ wiecznie nie ma pieniędzy. Mobbing i wyzywanie pracowników. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Malvina Nowy wpis
@małyświat

Błędne przekonanie,staly personel,dobra atmosfera,nie ma sztuczności,otwartosc kadry,dobra współpraca z dyrekcja

Brałeś udział w rekrutacji do Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat". Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Łomianki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy INŻYNIER REALIZACJI PROJEKTÓW
Adal Sp. z o.o
logo firmy Piekarnia - krojenie ciast
Golden Serwis Sp. z o.o.
Malvina

Super ,kameralne przedszkole.Indywidualne podejście do dziecka,duzo energii Cioć ,małe grupy. Lubię atmosferę w Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat" za: Ciepło,zaangazowanie,bogaty program.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat" - Łomianki

Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat"

Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat"