Opinie o Thomalla Stahlmontage w Wertle

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Thomalla Stahlmontage. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Thomalla Stahlmontage o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thomalla Stahlmontage w Wertle

Luzik

Większość negatywnych opinii, pisana przez jedną i tą samą osobę, mającą na celu zniechęcenia pracy u Krzysztofa Thomalla. Pracuję u niego już ponad 10 lat , i nie myślę o zmianie pracy. Pieniądze zawsze są wypłacane na czas. Przychodzą ludzie do pracy, i po jednym dniu ich nie ma, to raczej nie wina szefa, gdzie przy przyjęciu pracownika mówią jacy to oni fachowcy, a później okazuje się, że zielonego pojęcia nie mają o spawaniu, a wymogi to z kosmosu.

,,,,werka
@Luzik

Hey to powiedz ile masz na godzinę podpowiem 10 euro wyjdziesz na godzinę co jesteś załatwić w biurze ,,ten co tam siedzi nigdy na nic czasu nie ma dodzwonić się tam to graniczy z cudem nic nie potrafi załatwić i nic nigdy nie mają chcesz kaptur brak chcesz filtry nie ma potrzebny jakiś dokument aby wystawił zapomnij

Bezimienny

Jeśli chodzi o współpracę z tym Panem, to nie mogę powiedzieć złego słowa, na start dostajesz porządne ubrania robocze tj. buty i kompletny strój. Ponadto praca nie jest wymagająca, a jeśli chodzisz systematycznie to znaczy od poniedziałku do piątku w moim wypadku były to nocne zmiany, a na pierwszych od poniedziałku do soboty, to atmosfera jest na tyle przyjazna, że słuchając majstrów i pytając osób, które pracują już tam dłuższy czas, jesteś w stanie ogarnąć pracę. Co do zarobków, to patrząc na wszystkie te oferty, to u Tomali jest dobrze dla osoby, która nie jest regularnie korzystającą osobą z alkoholu, wtedy taka osoba bez problemu odłoży przy 200 godzinach ponad 1500 euro ( to już po odliczeniu jedzenia i całej reszty na własny użytek) i to na pierwszej klasie podatkowej, dodatkowo warunki mieszkalne są bardzo dobre, jest wiadomo od czasu do czasu kontrola przez szefa, czy koordynatora co jest normalne i uzasadnione, bo szef musi wiedzieć z kim ma do czynienia. Z mojej strony to tyle, nie zawiodłem się i dla osób, które chcą się nauczyć porządnego fachu jest to dobry kierunek do celu.

On

Witam kolego możesz się zemną skontaktować

GER: Nowy wpis

JESTESMY FIRMĄ Z 20 LETNIĄ HISTORIĄ NA RYNKU . NIE JESTESMY AGENCJĄ ANI POŚREDNIKIEM.

136 Nowy wpis
@GER:

Ty "historyk" przypomnij sobie jak sie nasmiewales ze Polacy pija tania wodke i pala tanie papierosy razem z ta ruską gnidą.????????????

Szefu Nowy wpis

Tak ta przez jedną osobą z stoma rękami trzeba ludzi nie kłamać nie obiecywać kokosów a nawet nie stać cie na odzież ochronną czy kaptur a te ogłoszenia co po 3.000 euro nigdy dajesz na rękę to też pisane przez tą samą osobętotalna ściema

Były

Myślę że dużo więcej od Ciebie skoro po odliczeniu kwatery i jakis nieuczciwych podatków zostaje Ci max 12 euro i jesteś szczęśliwy

Były

Po pierwsze jestem osobą nie pijąca więc co ty piszesz za bzdury . Stawki w tej firmie są tragiczne i taka jest prawda

AF
@Były

Żeby pracować w tej firmie trzeba coś sobą reprezentować a nie po 3 tygodniach narzekać że słaba stawka, ubranie dostałem, buty dostałeś korzystałeś z mieszkania dojazd do pracy darmowy., praca nie ciężką, więc po co narzekasz nie podobało się, to szukaj sobie nowej pracy, a nie smrodz na forum.

Niezadowolony
@Były

Inne pieniądze przez telefon, inne na miejscu. O podwyżce nie ma mowy. Szef typowy Janusz -Ciesz się, że masz robotę

Durak
@AF

Dojazd nie jest darmowy to wszystko zabiera ci ze stawki jaka powinieneś dostać zmieniłem pracę i pracuje pod Niemca mam 23€ brutto a najłaskawszy thomala ile ci placi?

AF
@Durak

Jak nie jest darmowy jak jest darmowy po co pleciesz kto cie slucha . Ciekawe jak dlugo tam bedziesz pracowal . Podaj adres tego ,, Niemca,, hahahah

Jednoręki bandyta

Na jakie stawki netto można aktualnie liczyć w tej firmie na 1 grupie podatkowej? Jak wyglada sytuacja z transportem do pracy/hotelami pracowniczymi? Ile jest godzin pracy w miesiącu?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Thomalla Stahlmontage? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Rafał
@Luzik

10 lat w tym miejscu pracy? To świetny wynik. Serdeczne gratulację. Piszesz o wynagrodzeniu wypłacanym na czas a mnie szczerze interesuje, jaką dokładnie pensję oferuje firma Thomalla Stahlmontage? Uda mi się czegoś dowiedzieć?

@Rafał

Pensja nie jest stała, zależna jest od przepracowanych godzin. Stawkę którą uzgadniasz z szefem, to taką otrzymujesz. Dużo jest komentarzy, że stawka jest zupełnie inna, niż uzgadniania wszczesniej co jest nie prawdą.

@Luzik

To nie jest żeby zniechęcić tylko ostrzec, po 2 on nie płaci tariffe metal więc o czym ty mówisz tam najniższa stawka jest 16.23€ A on ile daje na.umowie 11€ nie wiem czy nie podałem za wysokiej stawki z zeitkonta nie pozwala wielki pan wypłacać nie bo nie.

@Luzik

Czyli lubisz pracować u Janusza biznesu xD za grosze po 200+godzin ja teraz zarabiam pod Niemca po 2500€ po 9h co 2 sobota pracującą co 6 miesięcy wypłacaja urlopowe pieniądze na święta A thomalla co.wyplaca xD

Bla bla
@Luzik

Pracowałem dla tego ciula 2 lata, jak dobrze zarabiasz to pewnie mu tak w (usunięte przez administratora).wchodzisz że już nie wiadomo czy to Krzysiek czy już ty.

Dawid
@Luzik

I tu masz rację takiego szefa to że świeczki szukać bardzo w porządku i pomorze naprawdę super

Rafa
@Luzik

Racja ,polecam pana Krzysztofa, człowiek z zasadami i ludzki . Jeśli potrafisz spadać lub masz pojęcie o monterce to dasz sobie radę. Nikt nie przepada za Czarodziejski którzy Cuda Spawanie w opowieściach :).

Honorata
@Rafa

brzmi to nawet ok skoro tak do chwalicie, widzę, że tu panowie się wypowiadają... Praca dla kobiet też by się znalazła? jak tu obecnie sytuacja z zatrudnieniem wygląda?

Mimo
@Luzik

Spłaciłeś już kredyt na chatę w Golędzinowie ? Jakby tak dobrze było to ludzie nie odchodziliby od niego . Ci co (usunięte przez administratora) liżą rudej (usunięte przez administratora) z Langena i dają mu (usunięte przez administratora) to będą tam pracować jak na dożywociu bo tym których rucha w (usunięte przez administratora) spedalony rudzielec , nic nie zrobi . Tomala płaci już ludziom normalne urlopy czy dalej robi ich w (usunięte przez administratora) na kasę za urlopy ? W ogłoszeniu było napisane że płaci za urlopy ale to na pewno tylko hak na (usunięte przez administratora) i naiwnych żeby ich ściągnąć na trzy miesiące i tak co trzy miesiące nastepni jelenie .

halina rec
@Taaa

podałeś za dużo na umowie masz 12 brutto dochodzi ci jeszcze opłata na pokój stawka podatku jak masz więcej niż 170 godzin 70-150 euro miesięcznie i oczywiście te pieniądze idą do jego kieszeni gdyż widziałem nie jedno roczne zeznanie podatkowe z tej firmy gdzie odprowadzonego podatku była może z jedna piąta co ci co miesiąc zabierali z stawki netto czyli twoich euraków

,,,,werka

As

Pracuje u Thomalla przeszło 2 lata i powiem że to co piszesz to po prostu kłamstwa .i niema tam slowa prawdy .No cóż uważasz że tak się możesz zemścić za to że Cię zwolnił pewnie za alkoholizm i nie chodzenie do pracy.Jak chcesz ,,walić w rogi, i odbijać się to nigdy pracy nie znajdziesz , wszędzie trzeba robić. Takich wczasów jak u Thomali już mieć nie będziesz.To co napisałeś wróci do Ciebie już w krótce.

Zagadka

Tak masz rację jak nowi przyjadą i spotkają się realnie z wypłata więc rezygnują bo to ma się nic do tego co jest w ogłoszeniach podane a to nie te lata aby w niego pracować za (usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy Thomalla Stahlmontage?

Bezimienny

Hallo
@Bezimienny

Heyy kolego coś ty brał... dobrego przy 200 godzinach na 1 klasie podatkowej to ty tu zarobisz 1.500 i jeszcze na nockach dobre sobie nie wiem kto ci to kazał napisać ale pleciesz same bzdury

Nix
@Bezimienny

dostajesz porządne ubrania robocze ....zwykle spodnie i buty jak się doprosisz a jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe jeśli mieszkanie w 7 osób z jedną kuchnia i lązienką to dla ciebie sukces to pozostawiam do bez komentarza i jeszcze w dodatku mieszkanie jest odpłatne a jeśli piszesz ze chodzisz i się podpytujesz jak masz to zrobić to co ty masz za fach ,opowiedz nam o tym

Klemefetokrametejros
@Bezimienny

Nie rozumiem tych negatywnych opinii które ludzie wystawiają. Ta firma wg mnie to jest porządna firma . Dostajesz stroj roboczy maskę kontakt z biurem jest oke cały czas. Jest robota jest dojazd do pracy jest mieszkanie . Ludzie nie pier:;+olcie głupot bo są takie pseudo agencie że nie dadzą wam ani ubrań ani butów ani maski, dojazd własnym autem i do tego was wyje':;bia na wypłacie . Ludzie nie pierd_;;olcie . Ta firmę mogę polecić i polecam jest wszystko dopilnowane i dopięte na ostatni guzik Jest git a najwięcej pierd-+(Ola menele co są w ciągu alkoholowym i do roboty nie chodzą przez tydzień a potem zdziwieni że ich ktoś z roboty wy-;pierd;:olil To jest dobra firma dba o pracownika ja ja polecam i nie nie jestem jakimś robotem czy lewym kontem pisze jak jest co doświadczylem . Jest git

On

Witam kolego możesz się zemną skontaktować

Solo

Jak w tej firmie się pracuje i co mówią. I jakie są stawki dla spawaczy

Czy nowo zatrudnione osoby w Thomalla Stahlmontage otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Bart

Każdy nowoprzyjety pracownik otrzymuje Umowę o Pracę od pierwszego dnia,

Ilona
@Bart

A na ile czasu podpisuje się pierwszą umowę? W większości firm to 3 miesiące, tutaj też? Czy po okresie próbnym można liczyć na umowę na stałe?

Bart
@Ilona

3 m-ce okresu próbny- standard.Nastepnie umowa na stałe.

Honorata
@Bart

i raczej każdy po próbnym zostaje czy jak to się rozkłada? zastanawiam się czy prędzej kandydat rezygnuje z firmy czy częściej firma bardziej selektywnie co do tego podchodzi. Jeśli o kandydowaniu mowa jakie tu jest średnie obłożenie na jedno stanowisko? Jest konkurencja?

halina rec
@Honorata

raczej to nowi zobaczą jak są oszukiwani sami rezygnują to co w ogłoszeniu a na umowie pierwsze rozczarowanie pierwsza wypłata i wielkie oczy bo najniższe w Niemczech stawki godzinowe i wiele osób po kilku wypłatach rezygnuje

Gosc
@halina rec

W ogłoszeniu jest to co na umowie, , żeby zarabiać maksymalne stawki trzeba mieć umiejętności, kandydydaci kłamią że potrafią spawacz jak się okazuje nie mają o dodawaniu zielonego pojęcia, to że dostają szansę pracy , to tylko koszt dla firmy , kłamstwa w CV, to chleb powszedni, natomiast wymagania z górnej półki, .Firma zatrudnia przeszło 80 pracowników na umowach stałych., więc to co piszesz to wierutne klamstwo

Hades

Nie polecam tego pracodawcy to (usunięte przez administratora) i kanciarz

Bono

Thomalla znów się ogłasza i szuka spawaczy. Czyżby nadeszła dobra zmiana i ludzie uciekli do innej litefirmy ? W okolicy przyjmuje jeszcze Budtech , Rogala ale u niego nie polecam bo jak was wsadzi do Schuring gmbh to będziecie zapieprzać na akord a rosyjskie psy będą was poganiać jak ostatnie ścierwo , zresztą Polaków nigdzie nie szanują bo są (usunięte przez administratora) Albo chleją , albo tłuką się pyskach o byle co na mieszkaniu albo donoszą na siebie tak jak to ma miejsce u Schuringa w Beesten . Pracuje tam paru polskich baranów i donoszą ruskim psom a ci z kolei Niemcom i ci śmieją się z głupków że za 100 euro donoszą na innych Polaków. Jakim trzeba być (usunięte przez administratora) tępym żeby tak robić i jakim ścierwem żeby donosić na swoich bliźnich z Polski. Ale cóż, Polacy słyną z tego na całym świecie. O Budtechu to już wiecie sami bo ci za kasę to daliby sobie ogolić jaja na sucho tępą brzytwą , legendy krążą o Budtechu . 100 razy zastanówcie się przed przyjęciem do którejś z tych firemek .

Krzyś
@Bono

U Thomalla jak się(usunięte przez administratora)to ojro się kasuje... Taki żarcik szuka (usunięte przez administratora) co nie znaczy że ich nie znajdzie. Znajdzie może na chwilę może na dłużej wszystko zależy jak się leży. Co do Szefa to buc jakich mało jednak jakoś się ustawił i ciuła euro waszym kosztem.... I ogrzewania

Baka
@Krzyś

Krzyś A u Ciebie jak w domu ogrzewanie na Full, czy ktoś jest czy to niema , skarpetki i majtki też ruszysz na gorącym kaloryferze , przy otwartym oknie? Załóż sobie firmę , .Każdy pracuje na Siebie i firmę tak jest było i będzie

mr Monter

przerobiłem w życiu wiele firm, widziałem wielu bajkopisarzy (najwięcej bajkopisarzy jest wśród "fachowców", którzy piszą pierdoły o tym jak to zarabiają mioliony w innych firmach, a tak naprawdę to nawet nie czytają rysunków technicznych - o znajomości jakiegokolwiek języka już nie wspomnę). jak dla mnie firma jak najbardziej na plus. zachaczyłem się tutaj na dłużej. wszystko się zgadza - kasa na czas. ściągam w tym roku rodzinę. polecam

@mr Monter

Nic dodać nic ująć

Kamil

Też jesteś tu zatrudniony? Jak tak to podaj zarobki bo widzę że mr Monter był zadowolony. Warunki zakwaterownia są dobre? Firma zapewni czy sam sobie ogarniałeś?

Baca

Polecam pracę w tej firmie , wynagrodzenie na czas, szef zawsze pomocny , dla uczciwych pracowników, praca nie jest ciężka ale trzeba się starać. Firma godna polecenia

Kris Wilk
@Baca

Z tym czasem to jest różnie... Szef pomocny w zakręcaniu grzejników... Uczciwość rzecz względna praca jak praca staraj się mistrzu spawania i godnie polecaj tego gościa który potrafi grać na.... Nerwach nie polecam

Baca
@Kris Wilk

Taa w domu też masz grzejniki na Full i otwarte okna? Sam bym Ci pozakrecal bo przecież wyrównanie rachunku za grzanie nie płacisz.

Damian
@Baca

A ktoś pisał o otwartych oknach... Skoro tak Masz w domu to super mówimy tu o tym że zakręca wtedy gdy jest zimno a co do (usunięte przez administratora) ów na domach i nalotów z Nienacka to nie wspomnę nie zdziwiłbym się jakby kamerki instalował. Wzrostem (usunięte przez administratora) na wszystkim umowa najniższa dziwne premie brak dodatku do nadgodzin (usunięte przez administratora)

Taaaa
@Baca

Człowieku urlopowe nie wypłaca na święta nienwyplaca na umowie najniższa krajowa, przepracujcie przez rok normalnie pod niemiecki zakład A nie przez (usunięte przez administratora)urlopowe zakład wypłaca po 6 miesiacach w wysokości 3/4 wypłaty A wy (usunięte przez administratora) że u niego jest dobrze hahahhah teraz robię pod Niemca dodatki wszystkie wypłaca urlopowe wypłaca masz z czym jechać do domu obecnie na umowie mam 18€ A wy najniższe krajowe(usunięte przez administratora)

Rafał
@Taaaa

To skoro jest tak źle, to jakim cudem ludzie tam dalej pracują? Jak mi to wytłumaczysz? Pytam poważnie, bo sam się dziwie (jeśli mówisz prawdę ;p )

@Kris Wilk

Może dla ciebie jest nerwowo, a dla innych ok. Trzeba się na niektóre sprawy uodpornić i tyle. Jak dobrze płacą to nie ma aż tak co narzekać. Wiesz jaka jest teraz stawka?

Dam_jan

Widzę że macie tu niezłe tematy do rozkminy. Pracuje tu dopiero półtora miesiąca, ale już mi się podoba. Mamy okres pandemi a mam w firmie bezproblemowy dostęp do testów - jest to dla mnie bardzo ważne, Pokój jednoosobowy to następny plus. Kasa jak najbardziej ok. Póki co jest naprawdę w porządku. Ja osobiście polecam

@Dam_jan

Poczekaj jak pojedziesz na urlop i ci kasy nie wyplaci jeśli myślisz że 1600-1700€ do dobry hajs to.wiedz że on takich ludzi potrzebuje xD

@Taaa

Bylem na urlopie i na chorobowym , wyplacil mi wszystko potrzebowalem pozyczke zakladowa, i dostalem , wiec nie wiem (usunięte przez administratora) o co ci chodzi

@pracownik

To dobrze, że wszystko udało ci się załatwić i widać, że firma jest pozytywnie nastawiona do pracowników. Długo już tam pracujesz? Może poszli ci tak na rękę, bo masz dłuższy staż pracy. Dobrze myślę?

pracuś
@Kamil

Firma bardzo fajna i szefostwo też. Zawsze idą na ręke.

Czy w Thomalla Stahlmontage możliwa jest praca na podstawie B2B?

Marko

W firmie Thomalla Stahlmontage mozesz byc zatrudniony na podstawie umowy o prace,. Jezeli prowadzisz jednososobowa dzialalnosc gospodarcza , masz mozliwosc podpisania z firma Thomalla Stahlmontage umowy o dzielo --Werkvertrag .Oznacza to jednak ze bedziesz wykonywal samodzielnie uslugi w kilku firmach kooperantach.

Polak

Wróciłem do firmy bo po odejściu z niej nic sobie nie polepszyłem. Wszędzie tylko obiecanki. Okazało się, że nie tylko ja wróciłem. Teraz przynajmniej jest stabilnie i mam pewność, że wszystkie składki emerytalne i ubezpieczeniowe są opłacane. Zresztą na miesięcznym rozliczeniu wszystko jest dokładnie wyszczególnione. Kasa też jest na czas. Nie rozumiem tych wszystkich narzekaczy. Pracuje tutaj ok 70 osób i jakby było tak źle to już by sobie poszli.

@Polak

Ludzie boją się zmienić robotę biorąc pod uwagę że tam sami ludzie co dają w szyję to się trzymają tej zjebanej roboty, jeśli mówisz że szukałeś i nic innego nie znalazłeś to przestań szukać po polskich agencjach ja poszedłem do niemieckiej agencji i dostałem 16€ A ile on daje xD

Pracowałem dla tego pana 2 lata jak dla mnie ciula na każdym kroku przy wpłatach, obecnie pracuje przez prawdziwą niemiecka agencję bez zadnego Polaka w biurze i różnica na wypłacie jest około 500e ogólnie nie polecam dla niego pracować.

krzysiu

kombinator i cwaniaczek kreci tylko co słowo to z twojego hajsu potrąci ci jeszcze podatek a jak słychać od chłopaków nie jeden na koniec roku przy rozliczeniu dopłacał po 1400 euro do urzędy nie polecam

Spawacz
@krzysiu

Poproście Christopha Thomalle niech zagra koncert w Wertle pod Aldikiem bo on przeciez jest muzykiem hahahaha a dyrygentem jego spawalnik ruski.

NIEUPADŁY
@krzysiu

W tych waszych opiniach jest tyle juchy, że nie chce się tego czytać. Pracuję w tej firmie wystarczająco długo by was wyśmiać... Firma jest lepsza od innych pod wieloma względami ...ale może każdemu pasuje coś innego. Ja tez co roku płacę podatki bo ZARABIAM a barany w tym kraju płaci ten co zarabia ,czyli nie chcesz płacić to nie zarabiaj. Pozdrawiam wszystkich upadłych . nie idźcie tą drogą ;-)

Stachu
@krzysiu

Stracił paru a nawet wiecej dobrych spawaczy, teraz przyjmuje samych dziwnnych ludzi mniejsza kasa mniejsze umiejetnosci kolege zwolnil bo rudemu nie pasowal

Bertel
@NIEUPADŁY

Toś mi zaimponowal, Krzysiu dał coś za tego posta???? Pracuja on niech Cię (usunięte przez administratora)

Dzordzo

Pewnie jesteś jednym z jego (usunięte przez administratora)i 2500masz

Bartek
@NIEUPADŁY

Jeb... sie w caban ok? Co roku to mam zwrot podatku a nie dopłate. Tak to jest jak oderwani od pługa pierwszy raz do niemiec jada i ja byc ali ja robić pinindzy nie potrzabuje....

@Bartek

Jak pajacyku twoja żona nie robi albo jesteś kawalerem to dopłaty nie masz ja jak by mi księgową nie pomogła wyciągnąć od niego podstaw to płacił bym 1309 euro taki to nasz wspaniały szmaxiala on wie kto ma dostać a kto nie, ja byłem zbyt przebiegły i go mam (usunięte przez administratora)Róbcie a będziecie płakać a on wam się śmieje tym swoim usmieszkiem,

Kristof

Witaj wypłaty były kilka dni po terminie to w tej firmie normalne jest A to tak prawie co miesiąc jest takie opóźnienia z wypłatami

Zostaw merytoryczną opinię o Thomalla Stahlmontage - Wertle

• Jak się pracuje w Thomalla Stahlmontage?

Zobacz opinie na temat firmy Thomalla Stahlmontage tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thomalla Stahlmontage?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thomalla Stahlmontage