Opinie o Zbornet Błażej Biniaś w Wieleń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zbornet Błażej Biniaś. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zbornet Błażej Biniaś o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbornet Błażej Biniaś w Wieleń

Jakie wartości są cenione w Zbornet Błażej Biniaś?

Jam

Na Shopee.pl sprzedaje pod nazwą Dekorshop. Są tam klienci (w tym ja), którzy zapłacili i nie dostali towaru ani zwrotu pieniędzy.

Hanna
@Jam

Co Ty mówisz. :( No i niczego z tym nie robisz?

Shopper Nowy wpis
@Jam

Na shopee rowniez inny sklep pod nazwą narzędziownia (majsterpro) .ten sam nr nip.rozwazalem wieksze zakupy ale teraz mam dylemat.

Hanna Nowy wpis
@Shopper

Dylemat z powodu opinii? Na ile można mieć pewność, że są one potwierdzone tak właściwie? Bo z tego co tu czytam pozytywy też się pojawiały, więc ciekawe od czego to zależy

JK Nowy wpis
@Jam

Potwierdzam. Bierze kasę i nie wysyła towaru. Na shopee jako narzędziownia (majsterpro)

smogen

Nie polecam sklepu kupiłem przedmiot na arena.pl za 600zł Pan miał wysłać obiecywał że wyślę ostatecznie przesyłki nie otrzymałem, później obiecywał zwrot pieniędzy minął ponad miesiąc i nie mam ani przesyłki ani pieniędzy, sprawa zgłoszona na policję.

Hanna
@smogen

Czy po takim czasie udało się to już rozwiązać? Bo ciekawa jestem jak to się skończyło

Kupujacy Nowy wpis
@smogen

Popieram oszustwo,wpłaciłem pieniądze a towaru nie widać…telefonów nie odbiera;kto się (usunięte przez administratora) urodził to nikim innym nie będzie.

Klient

Nasz sklep chwali sobie współpracę, umowa rzetelnie wykonywana. Na bank wrócimy.

@Klient

nie sadze aby ta opinia byla autentyczna poniewaz to jest zlodziej.Do dzisiaj nie oddal mi 300 zl

Antonio

Wysłałem pieniądze towaru do dziś jednak nie otrzymałem. Siedziba nie istnieje a właściciele zapadli się pod ziemię.

@Antonio

to tak jak ja stracilam pieniadze a on wszedzie mnie zablokowal

Błażej
@dyndzia5

Dostaliście więcej jak było w umowie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zbornet Błażej Biniaś. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
Novacode Sp. z o.o.
logo firmy Regionalny Przedstawiciel ds Sprzedaży
Konsbud Audio Sp. z o.o.
Kuba

Dobre wykonanie zleconej pracy.

@Kuba

Proszę bzdur tu nie pisać to zwyczajny (usunięte przez administratora) !!!!

Oszukana

Oszust nie wchodzić z nim w żadne interesy, kradnie pieniądze na allegro ludziom którzy udostępnili mu konta i nie wysyła towaru!!!!!! Sklep_mix_hurt to jedno z jego kont allegro założone na firmę która jest tylko na papierku.

@Oszukana

To wszystko prawda co pani pisze że to (usunięte przez administratora) i defraudant !! Do dziś nie odzyskałam swoich pieniędzy sprawę przeciwko tej pseudo firmie skierowałam już na drogę sądową i do windykacji komorniczej.

Właściciel rzekomej"firmy" to (usunięte przez administratora) wyzyskiwacz i lichwiarz. Sprzedaję"usługi", które faktycznie nie istnieją. Dodatkowo dobrowolnie pomawia osoby oraz jest osobą bardzo niekompetentną. Wystawia aukcje za pobraniem pieniędzy, towar jednak NIGDY nie dociera do kontrahenta. Polecam TYLKO POD SĄD.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Zbornet Błażej Biniaś?

Nie.Rozmowa odbywala sie tel

Mariusz
@dyndzia5

Skoro rozmowa kwalifikacyjna odbywa się telefonicznie to będziesz tak miły i napiszesz jakich pytań można spodziewać się po tego typu rozmowie? Pracodawca zadaje jakieś konkretne pytania, czy jest to raczej taka ogólna rozmowa? Miło będzie, jak dzięki Tobie tego typu informacja pojawi się w tym wątku. Napisz, proszę, jak to wygląda.

@Mariusz

To oszust i zlodziej !!!!

Zbornet
@Mariusz

Ta osoba nigdy nie starała się o pracę w mojej firmie ponieważ od dłuższego czasu nie szukam nikogo do pracy i komentarz do usunięcia.

Wystawiacz

Wystawiałem dla nich sporo aukcji i współpraca odbywała się na partnerskich warunkach. Właściciel jest dość porywczy ;/ ale jak trzeba było uzyskać pomocy czy też rady zawsze był dostępny.

dyndzia5

Uwaga (usunięte przez administratora) zalozyl sklep w ktorym zamowilam towar i ani kasy ani towaru!!!!

Oszukana

Zostaw merytoryczną opinię o Zbornet Błażej Biniaś - Wieleń

Zbornet Błażej Biniaś
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Międzyleska b/n
    64-730 Wieleń