Opinie o MWM Sp.z o.o. w Dragany

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MWM Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MWM Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWM Sp.z o.o. w Dragany

Ewa Nowy wpis

(usunięte przez administratora) wysłali i inne meble na swojej stronie zmienili ofertę kłamią ze kurier odbierze meble niezgodne z zakupem grają na zwloke zeby klient nie mial możliwości zwrotu. Sprawa u Rzecznika. Meble wadliwe omijać ich szerokim łukiem. To zwykle buble a firma to (usunięte przez administratora) Rubcie zrzuty zakupionych mebli bo będziecie zdziwieni.

Klient Nowy wpis

Obsługa tragiczna. Bardzo słaby kontakt z klientem. Zero profesjonalizmu. Niekompetentni ludzie tam pracują.

Magda Nowy wpis

Honorata ile ci płacą za brud który tak chętnie wylewasz na firmę ? Za darmo nikt by tak się nie wysilał. Pracowałam w tej firmie jest ok. Pisać można co chcesz chyba spałaś za biurkiem i zostałaś zwolniona i dla tego tyle nienawiści i chęć rozkręcać innych.

Honorata

@Kassandra Niepokoi nas Twój wpis, gdyż wyłania się z niego bardzo zły obraz tej firmy. Zapewne piszesz z perspektywy klienta. Co masz na myśli przez to, że MWM co chwilę się przenosi? Znamy już opinię o firmie "z zewnątrz", może teraz poznamy ją jako pracodawcę? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć osoby z krótkim stażem pracy - bardzo będą się one różnić od tych dla osób z większym doświadczeniem? Serdecznie Was zachęcam do aktywnej dyskusji.

@Honorata

Jak nie ma klientow to firma,się co chwilę przenosi. Atmosfera fatalna. Ludzie nie kupują bo ceny wysokie. Kadra bez wiedzy. Niestety wiedzę tam się tępi.

agnieszka
@Kassandra

Śmiech na sali z jaka wiedzą przychodzą zootechnicy z lublina do nich .Twierdząc ze mają wiedzę.

Agnieszka
@Kassandra

Smieszy mnie twoja wypowiedz bo od 4 lat są w tym samym miejscu wiem bo od nich biore. Jeśli jesteś jedną z osób które zmieniają nik i podszywają się pod innych i masz fajdę z tego Kasandro lub inna osobko to twój problem. Jak jest tak tragicznie jak piszesz to by ich nie bylo na rynku. Chyba ze jesteś z konkurencji alebo Małą emi Mają dobre ceny i zawsze można się dogadać.

@Agnieszka

Nie no, w kontaktach z klientami szefostwo jest słodsze od słodyczy, ale pracowników mobbinguje.

@agnieszka

Zootechnicy na pewno mają mimo wszystko większą wiedzę nt żywienia zwierząt niż szefostwo po filologii rosyjskiej itp.

Jola
@Agnieszka

Śmieszy mnie twoja wypowiedź. Ciekawe dlaczego się zawinęli z Osmolic? Za dużo kontroli mieli czy za wiele osób zrobili w konia a może się sprzątać nie chciało bo klientów w (usunięte przez administratora) przyjmowali? Że co, że rolnik to burak ze wsi i można go w brudzie obsługiwać? Śmieszne to jest to, że prawnik zakłada firmę paszową a wczesniej sprzedawał biustonosze na targu. Ciekawe co będzie następne?

Magda Nowy wpis
@Jola

Co za bzdury ty piszesz chyba od zazdrości pękasz tyle w ceibie złości chyba w życiu si e nie powodzi.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MWM Sp.z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Szu

Ludzie, piszecie jakieś bzdury. Mam częsty kontakt z tą firmą. Mnie się podoba obsługa i podejście do klienta.

@Szu

Agnieszka

Smieszna jesteś.

marcin_c

TRAGEDIA !!! Dostarczone łóżko z wybrakowanym głównym elementem ( brak miejsca na wkręcenie śrub ). Reklamacja złożona po otrzymaniu łóżka, Pani przez telefon po bardzo wielkiej prośbie powiedziała, że wysyłają poprawną rzecz w ten sam dzień, co było kłamstwem. Ponad tydzień czekam na element poprawny, po telefonach do sklepu "dziś wyślemy" - zawsze kłamstwo do tej pory!!! W tym momencie mój pokój już tydzień robi za magazyn dla wadliwego produktu tego sklepu... NIE KUPUJCIE TUTAJ OSTRZEGAM !!!!!!!!!!!

marcin
@marcin_c

Fajnie, ale chyba z wściekłości pomyliłęś firmę.

hm

@Ola możesz rozjaśnić temat? Bo te komentarze są dość zagadkowe..

Wypłacają dodatkowe nagrody w MWM Sp.z o.o.?

Hmmm

No właśnie, czy firma ma system premiowania pracowników?

Sławomir
@Hmmm

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/mwm-elektro-sp-z-o-o,9815 są nowe oferty rekrutacyjne i firma oferuje w nich ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę, kartę Multisport, szkolenia i naukę języka angielskiego. Daj znać jeżeli zdecydujesz się złożyć CV.

Odpowiedż

Pewnie tak. Podobno najwięcej płacą za spanie i nic nie robienie.

Nociekawe
@Hmmm

czy taki sam lub podobny do firmy handlowej gowork. Swoją drogą ciekawe ? Może wypowie się jakiś pracownik Gowork?

Ola
@Odpowiedż

Nie za spanie tylko preferują samych siebie..

To z Dragan znowu się gdzieś przenoszą?

Honorata

@Kassandra Widzę, że pracodawca, jakim jest firma MWM w żadnym stopniu nie spełnił Twoich oczekiwań i masz same złe wspomnienia z nim związane. Ty też zostałaś zwolniona w taki sposób, czy wypowiadasz się jedynie z perspektywy obserwatora sytuacji? Wiele osób z chęcią pozna odpowiedź, a zatem zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

@Honorata

To nie jest mój pracodawca.

Gucio

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie fachowców, jaką umowę proponują na starcie?

Mateusz

Jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie ?

honorata
@Mateusz

Trzeba biegać na jednej nodze wokół wagi, następnym etapem jest skok przez worek , później jak przejdziesz przez te etapy masz pływanie w łyżce wody. Tak słyszałam . Selekcja jak w WOT dlatego zrezygnowałem. Albo zrezygnowałam.

Dominika
@honorata

@honorata A tak na poważnie możesz powiedzieć coś o rekrutacji w MWM? Jakich pytań można się spodziewać?

Anonimowy

Tzn czemu trzeba niego uwazac na tego pracownika?

Honorata

Być może pracodawca miał jakiś konkretny powód, by zwolnić owych pracowników. Nie oceniajmy tak pochopnie, jeśli nie znamy wszystkich okoliczności. Nadmieniasz jednak, iż w MWM niektórzy są zastraszani, a to już wypadałoby zgłosić komuś wyżej postawionemu. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

@Honorata

Pracownicy są zwolnieni, ponieważ nie robią obrotu jaki założył pracodawca. Niestety wymagają czasami rzeczy nie możliwych do osiągnięcia w krótkim czasie. To nie jest łatwa branża i wymaga ogromnej wiedzy oraz doświadczenia i rozeznania wśród klientów. Nie polecam, zdecydowanie nie polecam!

@Niepolecam

I właśnie dlatego że, jak sam nadmieniasz, nie jest to łatwa branża, to wymagają od Was nieco więcej. Nie należy doszukiwać się w tym niczego złego. Jak długo i na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w MWM? Czy wysokość wynagrodzenia podstawowego jest tam adekwatna do wykonywanej przez Was pracy?

Ostrzegam
@Niepolecam

Całkowicie zgadzam się z tym, co napisała koleżanka. Cele zakładane przez pracodawcę są nieosiągalne z różnych powodów, bardzo czesto nie zależnych od pracowników.

Ostrzegam
@Ostrzegam

Albo kolega :)

@Honorata

Wynagrodzenie jest nie adekwatne, na poziomie najniższej krajowej. Na wyższe jest szansa, ale....

@Ostrzegam

Oczywiście - masz pełne prawo, by zgadzać się z innymi użytkownikami forum. Ale chcielibyśmy, abyś bardziej rozbudował swoją poprzednią wypowiedzieć, bowiem widać, że możesz dużo wiedzieć o firmie MWM. Jak długo w niej pracujesz? Może macie tam organizowane jakieś szkolenia o charakterze cyklicznym, które podnoszą Wasze kwalifikacje zawodowe?

@Honorata

Taaaa... powod. A moze to g nie pracodawca?

Nie polecam!!!! Pracodawca na krótki okres.

@Kasia

Oczywiście to świetnie, że postanowiłaś wyrazić tu swoją opinię o pracodawcy, jakim jest firma MWM. Ale Twój komentarz z powodzeniem można uznać za lakoniczny, nic właściwie nie mówiący na temat aktualnej sytuacji w tym miejscu pracy. Powiesz nam, na jaką formą umowy mogą liczyć pracownicy?

@Kasia

Dokładnie

Umowa zlecenie.

Kiedyś to było

Pracodawca nie jest atrakcyjny dla młodych ambitnych osób, a rzeczywistość nijak się ma do tego, co w ogłoszeniach oferuje pracodawca - brak rozwoju zawodowego i osobistego(dobrze, jeżeli nie dadzą wypowiedzenia po pół roku pracy), żadnych wyjazdów na targi pracy i konferencję, szkolenia są organizowane raz na ruski rok. Nie polecam.

@Kiedyś to było

Oczywiście - masz prawo do własnej opinii. Jednak Twój komentarz można uznać za nieco jednostronny. To, że akurat praca w MWM nie spełniła stwianych przez Ciebie oczekiwań, wcale nie oznacza, iż inni będą ją postrzegać w ten sam sposób. Może zatem wiesz, czy aktualnie planują powiększyć swój zespół o nowych pracowników?

@Honorata

Jest dokładnie tak jak opisała koleżanka!

Honorata

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w firmie MWM? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Zachęcam do aktywności na forum. Każda prawdziwa informacja i opinia na temat tego pracodawcy są pomocne dla osób planujących zatrudnienie w MWM.

Ela

Dokładnie

@Ela

Tzn?

Zostaw merytoryczną opinię o MWM Sp.z o.o. - Dragany

• Jak się pracuje w MWM Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MWM Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MWM Sp.z o.o.