Opinie o 3R Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie 3R Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w 3R Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3R Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Czy możliwe, że rotacje się wstrzymały? A jeśli tak to co było tego powodem? Wcześniej ktoś twierdził, że na magazynie jest ruch jak na dworcu a gdy teraz patrzę po ofertach to nie widzę żadnej aktualnej, ostania jest sprzed pięciu miesięcy. tam na ten magazyn można się jeszcze dostać?

Janek Nowy wpis

Polecam 3R. Pracuje w Warszawie ponad rok i jestem zadowolony.

@Janek

Hej, a jakie stanowisko obejmujesz w firmie? Szukają właśnie w WarszawieKey Account Managera na rynek niemiecki i widełki mnie pozytywnie zaskoczyły, ale z drugiej strony jest taka rozbieżność między kwotami, że już sama nie wiem na co mogłabym liczyć ;) Oferują 8 500–30 000 zł. Myślisz, że można się zbliżyć do górnej granicy? Jednym z wymagań jest bycie w "TOP 3 wśród handlowców w dotychczasowych miejscach pracy". No wymaganie dość niestandardowe, jak im to udokumentować? ;) Tak cię jeszcze podpytam, cenią tutaj własną inicjatywę u pracownika? Jak wygląda rotacja?

Magazynier sprzętu IT? pracował ktoś może teraz niedawno? Już pisali wcześniej właśnie o tym stanowisku a teraz właśnie ze dwa miesiące temu oferta mi wygasła a widzę w niej widełki liczone od 3,3 do 7 tys. czy po nowym roku do 8 może podskoczyć? I ilu tam osób potrzeba ze szukali?

Karo

Rok temu szukali magazyniera sprzętu IT, a teraz znowu mają taką ofertę. Dlaczego tak się dzieje? Ludzie się zwolnili z magazynu? Bo opinie tu dość mieszane, nie wiem na co trzeba uważać. Na umowie zlecenie można zarobić do 5 tys. brutto, a w ogóle dają umowę o pracę potem? Podwyżka po czasie się należy? Jeszcze w necie napisali wielkimi literami o dodatkowych premiach, więc chyba są dość wysokie? ;)

Ivvv
@Karo

Tam jest ruch większy niż na dworcu. Żadnej umowy o pracę nie zobaczysz. Zlecenie albo b2b. Premie to też widmo. Szkoda czasu.

Katarzyna
@Ivvv

Większy ruch niż na dworcu? To docelowo są przy tym jakiekolwiek premie czy jak inaczej od strony organizacyjnej może to wyglądać? co z nadgodzinami przy tym? Jak są wtedy płatne? Chyba ze tylko do jakiegoś odbioru będą?

Ivvv
@Katarzyna

Nie zrozumiałaś mojego wpisu. Chodzi o to że ludzie się tam mega często zmieniają, niektórzy nawet do końca pierwszego dnia nie dotrzymywali. Umów o pracę nie ma, więc jakie nadgodziny?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 3R Sp. z o.o. sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko New Business Manager? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Martyna

Usługa z naszej strony została wykonana a płatności za transport brak, nie polecam!! próbuję dodzwonić się od miesiąca do szefa, księgowa mnie zbyła mówiąc, że faktura jest przekazana do zapłaty a tak na prawdę nic nie jest opłacone !!! Zaległość wisi od 2 miesięcy, sprawa przekazana do windykacji !!

Kontrahent

Pan Andrzej Antonik to (usunięte przez administratora) kłamca i (usunięte przez administratora) na zaliczkach - bierze przedpłaty i nie oddaje pieniędzy, nie odbiera telefonów, okłamuje w e-mailach. Będziemy informować na bierząco o dalszych oszustwach. Aktualnie sprawa jest skierowana do prokuratury w Warszawie. Lista (usunięte przez administratora) będzie tu niebawem ujawniona! Wszystkie pozytywne opinie tu są kupione. Posiadamy archiwum z orygionalnymi wpisami poszkodowanych! Ręce precz od (usunięte przez administratora) i złodzieja Pana Andrzej Antonik.

Nie polecam. Jeśli zależy Ci na dobrej pracy to zdecydowanie nie tutaj. Jeśli dbasz o swój komfort psychiczny to omijaj tą firmę.

Iwona

A co się stało, że twój komfort został zaburzony? Cos więcej możesz napisać żebym miała pojęcie o tym miejscu pracy. Jestem na etapie szukania nowej i zastanawiam się nad tym miejscem żeby aplikowac

Bardzo dobrze wspominam współpracę z firmą. Rodzinna atmosfera, szacunek do współpracowników, dobre pieniądze. Nie pracuję już w 3R, ale utrzymuję kontakt z wieloma osobami, które dalej są zatrudnione, zatem polecam tego pracodawcę :) Pozdrawiam, Monia

Iwona
@Monika

Mówisz, że dobrze wspominasz firmę. Chwalisz atmosferę i zarobki. Co było powodem że odeszłaś z pracy? Pytam z czystej ciekawości, bez złego zamiaru :)

Fiona

Świetna firma !! Dziwie się ze tak mało pozytywnych komentarzy... a zapomniałam komentarze piszą ludzie, którzy już nie pracują w 3R -- To tez chyba specyfika tego portalu Gowork -- ostałem/łam wyrzucona z pracy to hejtuję miejsce pracy -- (usunięte przez administratora)a może wpadnij na pomysł żeby hejtować pracowników za co zostali wyrzuceni ?

@Fiona

Muszę się z Tobą zgodzić :)

Doradca

Jestem związany z firmą od paru lat i nie mogę napisać złego słowa. Fajna ekipa, miła atmosfera, pieniądze wypłacane na czas. Jest sporo pracy, firma się rozwija. Obsługujemy także duże, znaczące firmy na rynku, o czymś to świadczy.

@Doradca

dokładnie tak :)

Gruby

Ja mam chyba najwięcej do powiedzenia, bo pracuję w tej firmie juz dosyć długo i mogę podzielić się swoją rzetelną opinią. Po pierwsze, pragnę zauważyć, że jak komuś nie chce się pracować, to zawsze znajdzie powód do narzekania. Złej baletnicy...Tak zawsze było i będzie. W firmie 3R są wysokie jak na nasze rynkowe realia podstawy wynagrodzenia, a na premie trzeba troszkę popracować. Niestety, nie wszyscy wiedzą, że do pracy nie przychodzi się aby podłubać w nosie. Jak szef daje wysoką podstawę, bez względu na to się coś robi czy też nie, to po co wysilać się. I to powoduje, że w firmie są rotacje. Kto by chciał trzymać w firmie (usunięte przez administratora) Po drugie, nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby szef komuś nie wypłacił wynagrodzenia na czas. Co za trole piszą te brednie. Po trzecie, aby dostać premie, czasem trzeba popracować dłużej niż 2 h, bo czasy mamy jakie mamy. Po czwarte, ten kto chce może tutaj nieźle zarobić, wystarczy ułożyć sobie plan do realizacji celu, jaki narzuca firma 3R. Nikt tutaj nikogo do niczego nie zmusza. Pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz. Po piąte, po co skupiać się na miejscu w którym pracujecie, jeśli wolicie korpo to idźcie do korpo i zobaczcie jak wyciskają tam ludzi jak cytrynkę a później wyrzucają, bo stają się bezużyteczni. Przerabiałem to. Wiem o czym mówię. Nie ma znaczenia czy jesteś w 3R czy w korpo. Nie idziesz do pracy aby poplotkowac przy kawie czy poderwać laskę, ale aby zarabiać na swoje życie i cele życiowe, a ponadto rozwijać swoje umiejętności, zdobywać doświadczenie, stawać się lepszym. Poza tym, jak jesteś dobrym handlowcem to wszędzie dobrze zarobisz. Więc wybieraj czy chcesz firmę typu 3R gdzie samodzielnie decydujesz o tym, w jaki sposób realizujesz narzucone cele czy wolisz od korpo gdzie, wszyscy stoją Ci nad głową i nagle z dnia na dzien wyrzucają, bo przykładowo za często spóźniasz się do pracy, albo nie zostajesz do 18 godziny jak wszyscy. W 3R sam zarządzam swoim czasem, nikt mi nie stoi nad głową, jak chce to biorę wolne, nikt mi tego nie broni. A jak bardziej się postaram to otrzymam premię. Tyle.

@Gruby

No tak z tego co piszesz najistotniejsza jest samodyscyplina, skrupulatność i zawziętość, ale powiedzmy sobie szczerze, że nie każdy ma taki charakter i niestety to nie praca dla każdego tak jak twierdzisz. Niestety widząc poniższe negatywne opinie jeszcze się dziwię, że nikt w specyficzny sposób się do tej wypowiedzi nie odniósł. Myślisz, że jednak trafiłeś do innych i przekonałeś do swojego zdania?

trudno
@Marzena

trudno by ktoś w środku nocy się odniósł w 20 min do wpisu :) ktoś tu chyba pisze prawą reką a lewą sobie odpowiada...chcąc zmienić opinie wśród potencjalnych pracowników których firma szuka non stop. I teraz pomyślmy...wszyscy tacy źli czy to jednak z firmą jest cos nie tak?

@trudno

Co z wami ludzie jest nie tak, bo najśmieszniejsze jest to, że to nie pierwszy raz gdy ktoś mi to tutaj zarzuca. Sorry, że mam mózg i umiem po prostu szybko czytać, myśleć i pisać, no faktycznie umiejętności zaawansowane jak widać. 20 min to nie rekord chyba? ;p Wszyscy mają coś za uszami, podejrzewam, że i firma i ludzie się tu wypowiadający, ale rozumiem, że Ty poprzez swoje podejrzenie masz odmienne zdanie niż osoba powyżej?

@Gruby

potwierdzam :)

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowy prowadzona przez firmę 3R Sp. z o.o. sp.k.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Rafał

tak :) https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-warszawa,oferta,1002021226

Handlowiec

Duży potencjał zarobków w przypadku handlowca. Fajni ludzie, luźna atmosfera.

Amcia

100% OK

Jony Deep
@Handlowiec

Potwierdzam super ludzie i klimat !

@Handlowiec

Potwierdzam i pozdrawiam :)

@Handlowiec

Zgadza się, jak ktoś jest pracowity i rzetelny tak naprawdę da się zarobić :)

Prezes Andrzej Antonik jest po prostu oszustem i okrutnym kłamcą. Marzena i Gruby - sam stworzył te konta, nikt nie chce przyjść tutaj i pracować. Ludzie odchodzą na potęgę, dzisiaj pracują tam 3 osoby, co chwilę tworzone są nowe oferty pracy na pracuj.pl. Unikajcie, najgorszy pracodawca...

Wiceprezes

Ale frustrat hehe ( przyucz się, zdobądź doświadczenie i aplikuj ponownie ).

@Wiceprezes

Ej bo ja się właśnie dowiedziałam, że jestem kontem prezesa. Tak szybko się tu awansuje u was? ;p A ta etykietka wiceprezes to dla żartu czy serio zastępcę też macie?

Bad Bunny mitherfockers

True...

@Bad Bunny mitherfockers

A ty w jaki sposób zostałeś potraktowany? Rozwiniesz?

Rafał

Na jakiej podstawie takie oszczerstwa? Proszę podać przykład. To dość mocne oskarżenia.

Rafał

Jestem związany z 3R od wielu lat. Fajna atmosfera, wypłata w terminie, nie można narzekać, ale jak wszędzie pracować trzeba.

Nie polecam. Duża rotacja, pracownicy odchodzą i nie zamierzają wrócić. Praca dobra dla osób bez doświadczenia którzy chcą nabyć pierwsze praktyki. Prowizja wypłacana tylko jeżeli pozostała część grupy wyrobi target, brak rozliczenia indywidualnego. Co kilka miesięcy zmieniany procent prowizji - niestety na gorsze. Podczas pandemii kiedy wysyłki są odgórnie wstrzymane człowiek jest publicznie wyzywany za niezależne od niego sytuacje. Podczas największej fali pandemii brak było środków czystości, zamiast zwykłego żelu do rąk dostępne jedynie było mydło w kostce przez kilka miesięcy, nie przestrzegano podstawowych zasad, spotkania z przedstawicielami rożnych działów odbywały się bez masek i bez zachowania nawet 1 metra odległości, w małym pomieszczeniu. W dni kiedy nie ma Pani która sprząta brud w kuchni, śmieci notorycznie ,,wychodzą,, z kosza, są osoby ktore z tym walczyly i próbowaly wprowadzić porządki lecz niektórym tym bardziej zdesperowanym pracownikom nie przeszkadza taki stan tak więc walka z wiatrakami. Zlew w kuchni notorycznie pełny brudnych naczyń i resztek jedzenia, brud w zlewie wraz z talerzami i resztkami jedzenia rozkładał się często kilka dni do momentu aż przyszla Pani która sprzątała, nie rozumiem jak nie wstyd zostawiać taki brud w zlewie z odpadami pożywienia komuś do sprzątania..... Pracownicy kłócą się z prezesem, atmosfera niepartnerska, brak kultury. Notoryczny brak certyfikatów i podstawowych narzędzi do pracy, komputery i telefony ciągle się psują gdyż są z ,,odkupu,,. Na stronie internetowej jest napisane że firma posiada certyfikat ISO, jest to również w oficjalnej ofercie a certyfikat ten został kilka lat temu utracony. Po co więc oszukiwać ludzi? Sprzęt komputerowy przechowywany bywa czasami tygodniami na zewnątrz na paletach i podczas deszczu i mrozu przykrywany jest plandeką co budzi pewne wątpliwości czy wilgoć wpływa korzystnie na sprzęt który będzie przecież sprzedawany jako sprawny. Ale tym firma 3R nie przejmuje się gdyż kupują go niezamożne firmy na Ukrainie, Białorusi i w innych krajach.... Więcej mogą napisać osoby które pracują dłużej niż ja w tej firmie ale zapewne boją się odezwać w obawie że nie znajdą innej pracy w ,,trudnych,, czasach. Współczuję pracownikom tej firmy.

Szymek

Hehe - śmieszna prowokacja :DDD

Poducz się, zdobądź doświadczenie i próbuj ponownie !

Dawid Podsiadło

Jaki Teatrzyk drogi „Były pracownik”… (usunięte przez administratora) 2. Praca dobra dla osób bez doświadczenia którzy chcą nabyć pierwsze praktyki… Widać kto to pisał.. Zatrudniamy najlepszych, oferujemy najlepsza marże i prowizje. Podstawa handlowca to 6500zł netto i w tej cenie nie zatrudniamy „osób które chcą nabyć pierwsze praktyki”. Najniższa magazyniera to +/- 3000zł na rękę – tutaj faktycznie mogą być osoby po szkole. 3. Prowizja wypłacana tylko jeżeli pozostała część grupy wyrobi target, brak rozliczenia indywidualnego. Obecny system prowizyjny pozwala wyrobić bardzo dużą prowizję co miesiąc – bez względu na wynik grupy 4. Co kilka miesięcy zmieniany procent prowizji - niestety na gorsze. Hehe – kto to pisał ? Od zawsze jest 15 % 5. Podczas pandemii kiedy wysyłki są odgórnie wstrzymane człowiek jest publicznie wyzywany za niezależne od niego sytuacje. (usunięte przez administratora) 6. Podczas największej fali pandemii brak było środków czystości, zamiast zwykłego żelu do rąk dostępne jedynie było mydło w kostce przez kilka miesięcy, nie przestrzegano podstawowych zasad, spotkania z przedstawicielami rożnych działów odbywały się bez masek i bez zachowania nawet 1 metra odległości, w małym pomieszczeniu. W dni kiedy nie ma Pani która sprząta brud w kuchni, (usunięte przez administratora) notorycznie ,,wychodzą,, z kosza, są osoby ktore z tym walczyly i próbowaly wprowadzić porządki lecz niektórym tym bardziej zdesperowanym pracownikom nie przeszkadza taki stan tak więc walka z wiatrakami. Zlew w kuchni notorycznie pełny brudnych naczyń i resztek jedzenia, brud w zlewie wraz z talerzami i resztkami jedzenia rozkładał się często kilka dni do momentu aż przyszla Pani która sprzątała, nie rozumiem jak nie wstyd zostawiać taki brud w zlewie z odpadami pożywienia komuś do sprzątania..... Żenada.. (usunięte przez administratora)Wszyscy którzy odwiedzają nasza firmę są pod wrażeniem wyglądu ilości kwiatów i czystości za która odpowiada Office (usunięte przez administratora). Odnoście środków czystości w pandemii to mieliśmy kontrolę z PIP ( dzięki Pani :D ), byliśmy kontrolowani z kosztów FV ponieśliśmy od 2020 do połowy 2021 na środki czystości maseczki i płyny dezynfekcyjne. Sprawdzano FV jakie ponięsliśmy na środki.. I wie Pani co ? PIP ocenił firmę jako wzorową !!!!! Nie otrzymaliśmy żadnej kary.. ( mówi się zawsze że jak PIP już wchodzi do firmy to ZAWSZE jest kara ). Nie otrzymaliśmy żadnej kary :D .. tak bardzo była Pani (usunięte przez administratora) cd..

Dawid Podsiadło cd..

7. Pracownicy kłócą się z prezesem, atmosfera niepartnerska, brak kultury. Notoryczny brak certyfikatów i podstawowych narzędzi do pracy, komputery i telefony ciągle się psują gdyż są z ,,odkupu,,. Kolejne głupoty.. btw.. zapomniała Pani, że 3R to firma, która odkupuje sprzęt używany od Korporacji.. jak to się Pani wyraziła „z odkupu” ? Może dlatego :D, że przez 6 miesięcy nie udało się Pani ani razu ? To już zapomniała gdzie pracuje. 8. Na stronie internetowej jest napisane że firma posiada certyfikat ISO, jest to również w oficjalnej ofercie a certyfikat ten został kilka lat temu utracony. Pani (usunięte przez administratora)firma 3R wdrożyła standard ISO 90001 i 270001 w 2018 roku. Proszę to sprawdzić za nim wypisze Pani kolejna gafę. 9. Sprzęt komputerowy przechowywany bywa czasami tygodniami na zewnątrz na paletach i podczas deszczu i mrozu przykrywany jest plandeką co budzi pewne wątpliwości czy wilgoć wpływa korzystnie na sprzęt(usunięte przez administratora) Ale tym firma 3R nie przejmuje się gdyż kupują go niezamożne firmy na Ukrainie, Białorusi i w innych krajach.... Obecnie pod plandeka stoi 40 palet sprzętu. Plandeka jest mrozoodporna i przeciwdeszczowa, dodatkowo mamy pełny magazyn sprzętu i dodatkowe kontenery. Obecnie mamy dwóch klientów biorących sprzęt z Ukrainy co stanowi mniej niż 99,9% naszych klientów. Nigdy nie handlowaliśmy z Białorusią. Nasz sprzęt sprzedajemy głównie do Niemiec i Francji. 10. Więcej mogą napisać osoby które pracują dłużej niż ja w tej firmie ale zapewne boją się odezwać w obawie że nie znajdą innej pracy w ,,trudnych,, czasach. Współczuję pracownikom tej firmy. (usunięte przez administratora)

Rafał

Jestem związany z firmą 3R od wielu lat, zatem nie mogę zgodzić się z powyższą opinią. Oczywiste jest, że nie każdy może zaaklimatyzować się w nowej firmie, czy zaprzyjaźnić z nowymi współpracownikami. Nie oznacza to jednak, że wina leży po stronie pracodawcy. W 3R mamy miłą, wręcz rodzinną atmosferę, a wypłata pojawia się na koncie w wyznaczonym terminie. Pozdrawiam

Q

Nie pracowałem gdyż nie dano mi szansy. Niby potrzebują pracownika na zeszły tydzień ale nie zatrudniają. Na rozmowie z szefem uzgadniamy stawkę wynagrodzenia ale pracownik dzwoni i informuje nas, że owszem możemy pana zatrudnić ale za mniejsza stawkę. Do tego wciskają kit, że szef nic nie uzgadniał podczas rozmowy, chyba trzeba nagrywać te rozmowy bo kłamią w żywe oczy. NIE POLECAM!!!

Kuba Wojewódzki
@Q

Poducz się, zdobądź doświadczenie i próbuj ponownie !

Bad
@Kuba Wojewódzki

Bad boy casanova

@Bad

Wyjaśnisz może sens swojej opinii?

A jaką macie skuteczność? Można jakieś informacje dostać?

Jack

Send you my best wishes for health, love and success. Thank you 3R

Daria

Polecam

Katarzyna
@Daria

A za co polecasz?

Zostaw merytoryczną opinię o 3R Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w 3R Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy 3R Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3R Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3R Sp. z o.o. sp.k.
  • Szeligowska 75A