Deles Polska

Opinie o Deles Polska

Aktualność
Szanowni Państwo,

staramy się być wszędzie, gdzie są poruszane kwestię dotyczące naszej firmy i jej pracowników. Dlatego na bieżąco śledzimy pojawiające się wpisy na tym forum. Rozumiemy, że w codziennej pracy mogą zdarzać się sytuację budzące skrajne emocje. Szanujemy również Państwa prawo do anonimowej oceny Deles Polska, jako pracodawcy.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@delesgroup.com

Pozdrawiamy, Deles Polska
Marcin Szaradowski

Kiedy czytam te wszystkie wpisy i żale ludzi, którzy zawiedli się na Delesie - gorąco współczuję. Komentarze, jak zapewne się domyślam, pisane przez awanturników, obiboków, cwaniaków lub " ludzi mało sprytnych", W żaden sposób nie trzeba nikomu lizać (usunięte przez administratora) żeby mieć tzw. "przywileje". Nie trzeba donosić koordynatorom na innych pracowników aby zdobyć uznanie przełożonego. NIE TRZEBA! Pracuję w Delesie dopiero 3 lata i żadna z opisanych niżej sytuacji, nigdy nie dotyczyła mojej osoby. Pracuję na maszynach w ruchu i staram się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej potrafię - tylko tyle. Zdaję sobie również sprawę, że nie każda pracująca w firmie osoba jest godna pochwał, ale w każdym zakładzie, zdarzają się także i tacy ludzie. Na koniec, dobra rada dla nowych pracowników: jak przychodzisz do pracy, to nie na pogaduchy, papierocha, oglądanie fejsa i strojenie głupich min. Pozdrawiam.

Predator

Jestem w szoku, że w Deles tak się porobiło. Gdy odchodziłem, to nie było aż tak źle. Widzę, że po przeprowadzce na Dostawczą wszystko się rozsypało... Doceniałem pracę tam do czasu zmiany lokalizacji.... No cóż, szkód tylko tych nielicznych porządnych ludzi...

Coś takiego, nie ma ofert pracy, to jak te zapowiadane 200 osób zatrudniło się w Gorzowie? Jeśli faktycznie przez agencje, to może warto napisać jakie, bo guglając się nie znajduje, może nie podają nazwy Waszej firmy i przez to człowiek nie może znaleźć, że to u Was ta praca jest?

Miaaa Nowy wpis

Witam, od kiedy będzie prowadzona rekrutacja w Gorzowie Wielkopolskim na stanowisko pracownik produkcji?

Teresa Nowy wpis

Znalazłam w internecie ogłoszenie na stanowisko specjalisty/inżyniera ds. jakości. Mam pytanie odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę. Czy to od pierwszych dni dostaje się taką umowę? Nawet będąc na okresie próbnym? Poza tym, jeśli chodzi o zdobywanie nowych doświadczeń w środowisku międzynarodowym, to chciałabym się dowiedzieć, jak taki rozwój wygląda? Są to jakieś szkolenia, kursy? Czy pracownicy mają za nie płacone? I jak często taka możliwość poszerzania doświadczeń się pojawia?

flysky

Witam, chciałabym się dowiedzieć kiedy będzie prowadzona rekrutacja na magazyn do Gorzowa Wielkopolskiego?

Nowy wpis

@flysky

Witam serdecznie. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie nasza firmą. Nasze oferty pracy umieszczamy na portalu Pracuj pl, korzystamy również ze współpracy z wieloma agencjami, możecie Państwo również wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@delesgroup.com. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Jednak w najbliższym czasie nie planujemy przyjęć w tym obszarze.

Weronika

Nie widać ofert pracy w Łodzi, ale i do Gorzowa też nie. Ponad pół roku temu szukali kierownika produkcji i to wszystko. A w lutym zapowiadali 100 miejsc pracy w Gorzowie, a potem podwojenie ich. Gdzie oni się ogłaszają? A może ta cała praca to przez jakąś agencję, tylko ja nie wiem, jak się nazywa...

@Weronika

Pani Weroniko bardzo dziękujemy za zainteresowanie nasza firmą. Nasze oferty pracy umieszczamy na portalu Pracuj pl, korzystamy również ze współpracy z wieloma agencjami, może nas Pani również odwiedzić na Akademickich Targach Pracy w Łodzi 25 kwietnia br.roku w hali Expo lub wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@delesgroup.com. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

lotala12
@Deles Polska

Czy moglibyście Państwo podać kontakt do deles Gorzów Wielkopolski, chciałabym się dostać do pracy a sprawdzałam na internecie i nie ma kontaktu do was żadnego jeżeli chodzi o Gorzów

@lotala12

Witam serdecznie. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie nasza firmą. Nasze oferty pracy umieszczamy na portalu Pracuj pl, korzystamy również ze współpracy z wieloma agencjami, możecie Panstwo również odwiedzić na Akademickich Targach Pracy w Łodzi 25 kwietnia br.roku w hali Expo lub wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@delesgroup.com. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

@lotala12

Maria

nikt nie pytał, wiec ja to zrobię, multisporta firma zapewnia ?

DZIK
@Maria

Tylko OK SYSTEM.

Brother

Czy pracownicy biurowi mogą pracować na Home Office w pełnym lub częściowym wymiarze godzin? Czy jest parking dla pracowników? Czy godziny pracy są elastyczne? Czy firma może konkurować jako pracodawca w śród liderow takich jak: BSH, AirBus, Valmet, Hitachi czy bliżej do małego Polskiego piekiełka?

Mati

Co taka cisza na forum? Czy Deles dalej jedzie na (usunięte przez administratora) czy powoli się odbija?

Tormentor

Serwus Ludki (bądź lutki)! Chciałbym zapytać skąd u was tyle hejtu? Źle wam? To się zwolnijcie! Prosta sprawa! Ja przepracowałem w tej firmie swoje i nie mogę narzekać! Koordynatorzy z fajnym do ludzi podejściem tak na A jak i na B (tak tak niedowiarki wystarczy z drugim człowiekiem rozmawiać a nie łeb chylić i pod nosem psioczyć) a tych z góry to nie znam,znać nie chcę, więc prawa nie mam się o nich wypowiadać. No jeden wyjątek to górno-dolna oddźwierna hehe. Tak czy siak ja gadać głupot na temat tej firmy nie chcę i nie mogę bo mnie jako szaremu pracownikowi było tam zajefajnie! Ktoś kto się zwolnił trafił na lepszą atmosferę? To niech powie gdzie teraz tyra, z chęcią się zatrudnię. Ja poszedłem za kasą, zarabiam więcej niezaprzeczalnie, ale też więcej i ciężej muszę tyrać. Czy skórka warta wyprawki? Niech każdy odpowie sam sobie. Pamiętajcie oprócz kasy jest jeszcze rodzina i zdrowie. Tak jednego jak i drugiego może wam kiedyś zabraknąć. Jeśli ktoś chcę pracować to deles to umożliwia,jeśli ktoś chce milionów bez zaangażowania jakiegokolwiek to niech lepiej przejdzie na własną działalność, zobaczymy jak cienko będzie wtedy pierdział! Pozdro dla Karo i Juranda, ekipy przy stoliku obok akwarium, miażdżących,pakowaczy i sprawiających. Dla pracujących teraz i niebawem jedna rada: róbcie swoje, nic więcej!

Co taka cisza na forum? Dlaczego nikt nie napisze, że firma ledwo dycha i powinni ją zamknąć?

Bo tak
@Ewa

Powinna się zamkną juz dawno a z tego co mi wiadomo to podobno się ruszyło..zatrudnia pracowników a za 2 3 miesiące powiedzą do widzenia! Śmiech na sali !

Agent 007

Czy Deles jeszcze pracuje? Zastanawiam się, czy jeszcze będzie funkcjonował

Negatywny

Negatywna

Żelazko

Nie polecam tego zakładu. Jest niewiarygodny i nie rokuję żadnej przyszłości.

Marcin Szaradowski

Hahahaaa
@Marcin Szaradowski

A kiedy ja czytam twój post to śmiać mi się chce z Cb, myślisz że jak napiszesz pochwały o firmie i wejdziesz tam gdzie słońce nie dochodzi to coś z tego będziesz miał???? (usunięte przez administratora) Hyle czapke, miłego dzionka heej!!

Pingpong

Deles od dawna traktował ludzi jak (usunięte przez administratora) bez szacunku do ich ciężkiej pracy która miała w uwłaczający dla jej warunków nabijać kabzę całej dyrekcjì (usunięte przez administratora) Wszyscy którzy trzymali w ryzach zakład przyciągali ludzi znających się na pracy i tworztli jego wartość już uciekli. Atlas zaciera ręce i ciekawe tylko czy dalej chodzą kierowniki od siedmiu boloeści po zakładzie i pitolą o tym że się odbiją i w chwale dane im bedzie znów pyskować Delowi w negocjacjach. Cwaniackie gadanie prowadzi na (usunięte przez administratora) ale pycha to już jak worek cementu trzyma cie pod wodą aż utoniesz. Obecnie wygląda to jak by deles już nabrał wody jak dziurawy okręt i zachłyśnięty wydawał ostatnie tchnienie. Pracy tu już nie znajdziecie. Na pewno nie taką za którą ktoś wam adekwatnie podziękuje czy to pensją, premią czy uściskiem dloni.

Mniej niż zero

Niestety tak jak zawsze było wiadome że DELES to mniej niż zero , naprawdę aż tak nisko upadliscie żeby nawet na święta nic nie dać ? Żeby chociaż to 100zl ... A tu nic dzień przed Wigilią zero od was ,ani życzeń ani dziękuję ani pocałujcie nas w (usunięte przez administratora) . Naprawdę trzeba upaść tak nisko żeby nic nie doceniać nic po prostu nic .... Ciężko pracujący ludzie którzy tylko byli zastraszani żeby robić robić i robić a wy nadal nic byle by bardziej zagoić a tak właśnie dowaliliscie jeszcze niczym na święta GRATULACJE i życzymy UPADŁOŚCI . A wam wszystkim którzy Pracowaliście bądź pracujecie tutaj niestety , Zdrowych ,spokojnych Świąt Bożego Narodzenia . Odpoczywajcie bo nowy rok przyniesie coś lepszego a napewno lepsze pracę każdemu kto uczciwie pracował .

@Mniej niż zero

Żenujące... Jacy zarządzający, taka firma.

Brak słów
@Predator

Taka prawda , a kto miał dostać premie świąteczne ten dostał... Śmieszne jest to że nikt nic nie powiedział żadnych słów podziękowań ani nic ,jedyną osoba z własnej kieszeni dała coś od siebie dla pracowników jeden mały gest od człowieka a dał chociaż małą radość za co podziękowania . Nawet na dół zejść nie potraficie powiedzieć dwa słowa bo to dla was ujma ,brak słów do was . A reszta ? Wszyscy wam życzymy żeby WAS tak samo ktoś traktował jak wy traktujecie nas ,żebyście poczuli co to znaczy pracować ciężko cały rok i jeszcze dodatkowo oberwać w twarz tak na święta , każdy dawał z siebie co mógł ale jeszcze wam było mało i zabieraliscie premie pod byle pretekstem... Żenujące . Podpinam się pod życzenia dla wszystkich pracowników oby zdrowie dopisało i Mikołaj tak samo :) . A górze ? Obyście poszli na (usunięte przez administratora) jako firma i każdy z osobna

Piateczek????

Na koniec mojej pracy z Firmą Deles chce podziękować wspaniałej mojej zmianie A i kontroli Jakości najlepszej oraz koordynatora jesteście super ludźmi bardzo dobrze mi się z wami pracowało ????(usunięte przez administratora).

Tak tak
@Piateczek????

Brawo deles tyle odwagi macie że nawet nie umiecie zejść na dół i powiedzieć zwykłym ludziom że zwalnianie ich tylko tak łepek po łepku od samego początku zero tolerancji dla zwykłych ciężko pracujących ludzi ... Jeśli tak postępujecie to zejdziecie na dół i pokażcie jak się robi 80% waszej wyznaczonej normy ,stańcie na produkcji czy na kittingu i pokażcie a nie tylko ocenianie ludzi że za mało robią . A jak się już zamykacie to dajcie wszystkim wypowiedzenia żeby ludzie mieli święty spokój i żeby mieli udane Święta bez was na głowie aaa no tak zapomniałam na święta w tym roku zamiast bonów i kart będą wypowiedzenia tak pod choinkę idealnie BRAWO !

Zobaczymy
@Piateczek????

Wszędzie lepiej niż w Delesie poco się wkurzać i marnować czas na to wszystko i tak firma nic nie daje z siebie a dla ludzi zwykłych ? Nic zero tylko traktują jak zwykłych pomywaczy byle by tylko sobie kieszenie napchać i dziękujemy i co dacie ludziom na święta w tym roku ? 20zl plus karta podarunkowa za którą sami będą musieli zapłacić ? , Albo stare mikołaje z tamtego roku których nikt nie chciał . (usunięte przez administratora)

Witam. Co sie dzieje? Ktoś coś wie? Ludzie zwalniani są masowo i to doswiadczeni i wieloletni pracownicy... Tuż przed świętami potraktować tak człowieka to jak dać mu (usunięte przez administratora) w twarz. Przecież my mamy rodziny, kredyty i inne zobowiązania. W czasie pandemii to jak wyrzucić nas na bruk...

Ktos
@Andrzej

Podobno firma chce sie przebranzowic ale na co nikt nie wie, chodza tylko plotki

Tadeusz Drozda
@Ktos

Za ten świetny film humorystyczny program Śmiechu Warte daje 100 zł i odkurzacz. A na powaznie to ludzie szukajcie pracy... Wszyscy...

Piguła

Moja opinia na temat pracy w Deles Polska będzie negatywna. Pamiętam sytuację, gdy dwoje koordynatorów było posądzonych o posiadanie i przyłapanych na narkotykach. Szefostwo nie zrobiło z tym absolutnie nic. Wiem, że ówczesna kadrowa stawała na rzęsach, żeby sprawę załatwić polubownie. Żeby wilk był syty i owca cała. Po przeniesieniu firmy na Dostawczą wszystko się popsuło. Pracowałem 2 lata na Rokicińskiej i odszedłem zaraz po zmianie lokalizacji. Wiele osób, które ceniłem za kompetencje, pracowitość odeszło. Zostało kolesiostwo. Obecna kadrowa nie ma nic do zaoferowania poza wręczeniem wypowiedzenia, poprzednia była zaangażowana w życie firmy i tego, co się dzieje z pracownikami. Szkoda, że wszystkich się pozbywacie, a zostają swoi kolesie.

Powdładny
@Piguła

Jak to szefostwo nic nie zrobiło w sprawie koordynatorów. No wybacz.....przecież jeden w bardzo szybkim tempie dość wysoko awansował. No to chyba nie jest nic.

Sprostowanie
@Piguła

Nikt nie zostal ani "przyłapany na narkotykach" ani nikt nie zostal "posądzony o posiadanie" Dodatkowo nadmienie ze w calej historii deles nikt nie zostal przyłapany na zarzywaniu, byciu pod wpływem ani posiadaniu zadnych substancji psychoaktywnych poza kilkoma przypadkami zwiazanymi z alkoholem .. Jedynie co... To banda rozgoryczonych pracowników ktorym zal sciskal tylek i z zazdrosci chcąc zrobić szumu wokoło tych koordynatorów wymyślili takie kłamstewko i myśleli ze świat zwojują idąc z takim czyms do szefostwa. Rozeszło się taką wlasnie zenująco prymitywną plotą po zakladzie i teraz mamy tego efekty jak wyzej... Brawo...

GŁOMB

A nie pomyślałeś że to celowe zniżenie się do twojego poziomu wypowiedzi? Tylko po to żeby gowork nie zablokował tej jakże ważnej dla Ciebie treści ? Weź sie lepiej za robotę a mój poziom znajomości języka Polskiego pozostaw mądrzejszym od siebie.

Powdładny
@GŁOMB

I to jest właśnie poziom ludzi, którzy się uchwycili jakiegoś "stołka" w tej firmie. Poniżać wszystkich żeby siebie wywyższać. Właśnie na tym to polega w tej firmie.

Głomb2
@Powdładny

Nie wszystkich... tylko ciebie... Bo jak decydujesz sie być kłamcą kapusiem i grasz w przwciwnej druzynie oddając odchody we własne gniazdo to czego sie spodziewasz... podwyzki?

@Piguła

Dziękujemy za Twoją opinie. Szanujemy Państwa prawo do anonimowej oceny nas, jako pracodawcy. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo i obowiązek do dbania o wizerunek firmy. Dlatego nie możemy pozostać obojętni na kwestie, które w sposób rażący godzą w jej wizerunek. Insynuacje o narkotykach i nie przestrzeganiu zasad BHP w firmie to poważne zarzuty, które muszą być poparte dowodami. Jeśli takowe są prosimy o pilny kontakt z przełożonym, działem personalnym lub pod emailem biuro@delesgroup.com. Po zweryfikowaniu faktów i rzeczywistości na pewno podejmiemy wszelkie działania, jeśli zarzuty okażą się zasadne. Dodatkowo stale podkreślamy naszą otwartość do dyskusji i wyjaśniania kwestii spornych, czy też budzących wątpliwości, by uniknąć pomówień wynikających z niewłaściwych wniosków. Jesteśmy otwarci na krytykę i chętnie z niej wyciągniemy wnioski, o ile jest konstruktywna. Zapewniamy, że wiele merytorycznych komentarzy stało się dla nas motorem do tego, by przyjrzeć się pewnym sprawom w firmie i móc usprawnić jej funkcjonowanie. Pozdrawiamy!

Kaja
@Sprostowanie

To byli najlepsi koordynatorzy, a później to śmiechu warte

Zjedzskreta
@Deles Polska

Witam Wydaje mi sie ze dowodów na to że narkotyki są w naszej firmie obecne nikt Państwu nie dostarczy do ręki. Musicie sami o to zadbać a możecie bazować na przesłankach nas pracowników. A jestem jednym z tych ktorzy wiedzą doskonale jak jest. Wszystko widać i czuć. Niestety ze względu na to iż firma ma niechlubną opinię zwalniającej każdego z maluczkich kto wykazuje niewygodne dla potrzeb biznesowych firmy zachowania to forma jak najbardziej anonimowa którą udostepnia gowork jest odpowiednim dla nas środkiem przekazu a nie email. Ja rozumiem że dyrekcja zamierza wspierać swoich koordynatorów nawet w tak niewygodnej dla ich wizerunku sytuacji ale musicie mieć swiadomosc ze pomimo tylu głosów z roznych stron niezrobienie nic i nie zbadanie sprawy stawia was po stronie zamknietych krat wiezienia gdy dojdzie do nieszczescia. I prokuratura nie bedzie przyjmowala do wiadomosci tłumaczenia ze mieliscie prawo do dbania o swoj wizerunek. A wystarczy poswiecic raz na jakis czas srodki pieniezne i w kooperacji z policją dokonywac sprawdzenia szafek z psem wykrywajacym narkotyki. Jesli nawet nikogo nie zlapiecie na posiadaniu to ci ktorzy do tej pory mieli coś na sumieniu wystraszą sie i zadbają o swoją trzeźwość w miejscu pracy. To moja sugestia. Pozdrawiam

Spedycja

Coś się tam zmieniło czy ciągle to samo? ???? Kordynatorzy LPG to chyba tam standard nie żeby jakiś rasista (choć I tak to można zrozumiec) a co do opini to fajna praca miło wspominam czy roki czy dostawczą ogólnie dobra praca jak się nie jest zainteresowanym życiem prywatnych ludzi (30%+ zakładu odrazu jak cie widzą tak cie malują) nie którzy tu piszą że trzeba nadawać na pracowników choć)(pewnie sami nadają) a to nie prawda bo jak ty na nikogo nie napiszesz skarg anonimowych to na ciebie napiszą tylko I wyłącznie z powodu że nie mogą wejść ci na głowe że masz własne zdanie to próbują grupowo czyli krótko mówiąc nie nadajesz robisz swoje to źle bo nie mają na czym cie złapać więc wychodzą kłamliwe opinie grupowe jedna osoba kazdego dnia a potem wypowiedzenie I temu też wrzucają ludzi z nie których stanowisk po prostu ufają bardziej osobą którzy mają popracie u przełożnych czytaj LGBT a by zrobili kontrolne testy na narkotyki to mam wraźenie że 3/4 kierownictwa z dołu by szukała innej pracy a co ja tam moge wiedzieć, dla osób nowych świeżych można powiedzeć krótko dasz rade tu wytrzymać to potem sam diabeł nie straszny ???? Pozdro z zmiany A

Zostaw merytoryczną opinię o Deles Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Deles Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Deles Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deles Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deles Polska?

Kandydaci do pracy w Deles Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deles Polska