Deles Polska Łódź Rokicińska

Łódź

Deles Polska Łódź Rokicińska

Opinie o Deles Polska Łódź Rokicińska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Artur

@Pink Magnolia, czy możesz napisać coś więcej na temat projektów w firmie Deles Polska? Czy są to zaawansowane projekty, w których poradzą sobie tylko pracownicy z doświadczeniem? Może firma poszukuje kogoś bez doświadczenia na przykład po studiach? Czy firma oferuje swoim pracownikom pakiet socjalny?

Pink Magnolia

Od początku mojej pracy w Deles, duże wrażenie zrobiła na mnie panująca tu dobra atmosfera oraz wiele aktywności, w których mogą brać udział pracownicy. Bardzo ważna w naszej organizacji jest praca zespołowa. Umiejętność tę wykorzystujemy zarówno w codziennych procesach, jak w projektach i przedsięwzięciach na skalę całej firmy. Pracownicy mają szansę sprawdzić się, a przy okazji poznać innych ludzi.

Artur

@Bez nazwy Czy próbowałeś zgłaszać na bieżąco występujące braki? Czy te braki uniemożliwiają Ci wypełnianie obowiązków służbowych? Czy firma zatrudniając przez agencję, oferuje swoim pracownikom dodatki socjalne? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

Bez nazwy

Firma może być. Poza małym chaosem tam panującym. Na okrąglo czegoś brakuje lub też nie ma. Z wielkich minusów to szkoda że delles nie zatrudnia na firme lecz przez agencję GI Group która i tak nie ma za dobrych opinii. Trzeba przepracować ponad rok albo i wiecej żeby mieć szansę pracy przez firme.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Deles Polska Łódź Rokicińska zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

nie poważny

niektórym w tej firmie woda sodowa uderzyła do głowy ,krótko mówiąc z chama na pana

poważny

Mirek, daj spokój.

inspektor pracy

płaca na czas już nieaktualne dziś powinien być przelew , konto puste ,na umowy się czeka tygodniami ,omijać to (usunięte przez administratora) pozdrawia inspekcja pracy

szukający nowej pracy

ten wpis to żart płaca na czas to jest obowiązek , a nie przywilej myślę ,ze ten wpis pochodzi od koordynatora awansowanego z wózkowego , premie i dodatki to dopiero żart ta firma to wielki chaos

Osoba pracujaca

Bardzo przyjema firma z klasą, możliwość rozwoju. Pieniążki zawsze na czas., premie i dodatki. Oczywiście zawsze jak ktoś chce coś znaleźć negatywnego to znajdzie ale nie czepiajmy się pierdół. Ogólnie pozytywnie.

Lokomotywa

Obecny MOBING stosowany przez panie kontrolujące przez panią A i przez panią A. Donosicielstwo, wyzwiska na porzadku dziennym

zmiana x

Wielki bałagan i niekompetencja przełożonych. EL zna tylko wulgarne słowa i pozbywa się mądrzejszych od siebie bo sama nic nie potrafi. Wszechobecny mobbing i donosicielstwo. Za donosicielstwo proponują większą premię. Co rusz nadgodziny. Szkoda czasu na tą firmę.

Zostaw opinię o Deles Polska Łódź Rokicińska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deles Polska Łódź Rokicińska