Deles Polska Łódź Rokicińska

Opinie o Deles Polska Łódź Rokicińska

Xyz

Hej, ide w czwartek na rozmowe i chciałbym jakiś ciekawych info na temat pracy, zarobkow itp.

Ever
@Xyz 21.12.2018 23:10

Hej, i jak po rozmowie? Zastanawiam się nad złożeniem cv , warto?

Ilona
@Ever 02.01.2019 03:58

Ciekawe, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna @Xyz. Widzę, że również jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Deles Polska Łódź Rokicińska. Co sprawia, że bierzesz pod uwagę właśnie tego pracodawcę? Może zechcesz jeszcze powiedzieć, jakie warunki pracy przez niego zaoferowane byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Kamil.K

Witam, mam zamiar aplikować na stanowisko Operatora Produkcji ( mam 10 lat doświadczenia jako operator, tyle że branża spożywcza ) i mam kilka pytań 1. Ile jest zmian? ( godziny pracy) 2. Atmosfera w pracy ( idzie się dogadać) 3. Zarobki ( na rękę, tak mniej więcej) 4 . Możliwość rozwoju ( brygadzista itp)

Ilona
@Kamil.K 03.11.2018 01:23

@Kamil.K, myślę, że zawsze warto wysłać swoje CV i dopytać o wszelkie interesujące kwestie na rozmowie rekrutacyjnej, ale oczywiście trzymam kciuki także za to, aby odpowiedział Ci ktoś tutaj, na forum. Co zachęciło Cię do tego, aby szukać informacji właśnie o firmie Deles Polska Łódź Rokicińska?

Artur

@zmiana xyz, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Planujesz jeszcze popracować trochę w Deles Polska Łódź Rokicińska? Może warto zwrócić uwagę pracodawcy na pewne aspekty, a praca w tym miejscu stanie się przyjemniejsza. Czy ktoś z Was także pracuje w Deles Polska Łódź Rokicińska i chciałby napisać kilka słów o pracy w tym miejscu?

Artur

@zmiana xyz, więc jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zostać przeprowadzone w tej firmie? Pomysły pochodzące od pracowników często mogą dać wiele do myślenia pracodawcy. Długo już pracujesz w Deles Polska Łódź Rokicińska? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Zachęcam do wypowiadania się!

zmiana xyz
@Artur 18.09.2018 16:03

Organizacja pracy jest kiepska. Nic nie jest tak jak trzeba. Ciągle czegoś brakuje i nie ma miejsca dla nowych pracowników. Pracuję tu ponad 2 lata więc poznałem firmę od podstaw.

zmiana xyz

Ogólny bałagan organizacyjny. Koordynatorzy staraja cokolwiek ogarnąć ale sami nie dadzą rady. Biuro ma w (usunięte przez administratora) wszystko, kadry coś się starają ale jedna osoba czy dwie niczego nie zmieni.

Artur

@Wedrowniczek, jak najbardziej jest to zrozumiałe. Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które wyczerpująco odpowiedzą na Twoje pytania. Trzymam kciuki! Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Deles Polska Łódź Rokicińska? Chętnie dowiem się, jak wyglądały Wasze rozmowy rekrutacyjne do pracy w tym miejscu oraz jakie wymagania stawia ten pracodawca.

Artur

@Wedrowniczek, widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Deles Polska Łódź Rokicińska. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Próbowałeś już wysyłać swoje CV do pracy w tej firmie? Myślę, że zawsze warto spróbować! Jak obecnie przedstawia się sytuacja pracowników w Deles Polska Łódź Rokicińska? Chętnie dowiem się, jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm z branży.

Wedrowniczek
@Artur 02.08.2018 15:29

Tak bylbym zainteresowany lecz na poczatku chcialbym zaczerpnac żetelnych informacji od pracownikow. Czy zapach zgrzewania jest drazniacy i uciazliwy? Czy w takie temperatury jam teraz jest tam strasznie goraco oraz czy jest zapewniona jakas wentylacjw w postaci chociazby wiatraka?

Wedrowniczek

Witam Chcialbym sie dowiedziec jak wygladaja zarobki na produkcji? Jaka podstawa i premia oraz jak wyglada sprawa z nadgodzinami?

Artur

@Pink Magnolia, czy możesz napisać coś więcej na temat projektów w firmie Deles Polska? Czy są to zaawansowane projekty, w których poradzą sobie tylko pracownicy z doświadczeniem? Może firma poszukuje kogoś bez doświadczenia na przykład po studiach? Czy firma oferuje swoim pracownikom pakiet socjalny?

Pink Magnolia

Od początku mojej pracy w Deles, duże wrażenie zrobiła na mnie panująca tu dobra atmosfera oraz wiele aktywności, w których mogą brać udział pracownicy. Bardzo ważna w naszej organizacji jest praca zespołowa. Umiejętność tę wykorzystujemy zarówno w codziennych procesach, jak w projektach i przedsięwzięciach na skalę całej firmy. Pracownicy mają szansę sprawdzić się, a przy okazji poznać innych ludzi.

Artur

@Bez nazwy Czy próbowałeś zgłaszać na bieżąco występujące braki? Czy te braki uniemożliwiają Ci wypełnianie obowiązków służbowych? Czy firma zatrudniając przez agencję, oferuje swoim pracownikom dodatki socjalne? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

Bez nazwy

Firma może być. Poza małym chaosem tam panującym. Na okrąglo czegoś brakuje lub też nie ma. Z wielkich minusów to szkoda że delles nie zatrudnia na firme lecz przez agencję GI Group która i tak nie ma za dobrych opinii. Trzeba przepracować ponad rok albo i wiecej żeby mieć szansę pracy przez firme.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Deles Polska Łódź Rokicińska zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

nie poważny

niektórym w tej firmie woda sodowa uderzyła do głowy ,krótko mówiąc z chama na pana

poważny

Mirek, daj spokój.

inspektor pracy

płaca na czas już nieaktualne dziś powinien być przelew , konto puste ,na umowy się czeka tygodniami ,omijać to (usunięte przez administratora) pozdrawia inspekcja pracy

szukający nowej pracy

ten wpis to żart płaca na czas to jest obowiązek , a nie przywilej myślę ,ze ten wpis pochodzi od koordynatora awansowanego z wózkowego , premie i dodatki to dopiero żart ta firma to wielki chaos

Osoba pracujaca

Bardzo przyjema firma z klasą, możliwość rozwoju. Pieniążki zawsze na czas., premie i dodatki. Oczywiście zawsze jak ktoś chce coś znaleźć negatywnego to znajdzie ale nie czepiajmy się pierdół. Ogólnie pozytywnie.

Lokomotywa

Obecny MOBING stosowany przez panie kontrolujące przez panią A i przez panią A. Donosicielstwo, wyzwiska na porzadku dziennym

zmiana x

Wielki bałagan i niekompetencja przełożonych. EL zna tylko wulgarne słowa i pozbywa się mądrzejszych od siebie bo sama nic nie potrafi. Wszechobecny mobbing i donosicielstwo. Za donosicielstwo proponują większą premię. Co rusz nadgodziny. Szkoda czasu na tą firmę.

Zostaw opinię o Deles Polska Łódź Rokicińska - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deles Polska Łódź Rokicińska