Deles Polska Łódź Rokicińska

Łódź

Opinie o Deles Polska Łódź Rokicińska

Osoba pracujaca

Bardzo przyjema firma z klasą, możliwość rozwoju. Pieniążki zawsze na czas., premie i dodatki. Oczywiście zawsze jak ktoś chce coś znaleźć negatywnego to znajdzie ale nie czepiajmy się pierdół. Ogólnie pozytywnie.

Lokomotywa

Obecny MOBING stosowany przez panie kontrolujące przez panią A i przez panią A. Donosicielstwo, wyzwiska na porzadku dziennym

zmiana x

Wielki bałagan i niekompetencja przełożonych. EL zna tylko wulgarne słowa i pozbywa się mądrzejszych od siebie bo sama nic nie potrafi. Wszechobecny mobbing i donosicielstwo. Za donosicielstwo proponują większą premię. Co rusz nadgodziny. Szkoda czasu na tą firmę.

Zostaw opinię o Deles Polska Łódź Rokicińska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deles Polska Łódź Rokicińska