Deles Polska Łódź Rokicińska

Łódź

Deles Polska Łódź Rokicińska

Opinie o Deles Polska Łódź Rokicińska

Artur

@zmiana xyz, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Planujesz jeszcze popracować trochę w Deles Polska Łódź Rokicińska? Może warto zwrócić uwagę pracodawcy na pewne aspekty, a praca w tym miejscu stanie się przyjemniejsza. Czy ktoś z Was także pracuje w Deles Polska Łódź Rokicińska i chciałby napisać kilka słów o pracy w tym miejscu?

Artur

@zmiana xyz, więc jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zostać przeprowadzone w tej firmie? Pomysły pochodzące od pracowników często mogą dać wiele do myślenia pracodawcy. Długo już pracujesz w Deles Polska Łódź Rokicińska? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Zachęcam do wypowiadania się!

zmiana xyz
@Artur 18.09.2018 16:03

Organizacja pracy jest kiepska. Nic nie jest tak jak trzeba. Ciągle czegoś brakuje i nie ma miejsca dla nowych pracowników. Pracuję tu ponad 2 lata więc poznałem firmę od podstaw.

zmiana xyz

Ogólny bałagan organizacyjny. Koordynatorzy staraja cokolwiek ogarnąć ale sami nie dadzą rady. Biuro ma w (usunięte przez administratora) wszystko, kadry coś się starają ale jedna osoba czy dwie niczego nie zmieni.

Artur

@Wedrowniczek, jak najbardziej jest to zrozumiałe. Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które wyczerpująco odpowiedzą na Twoje pytania. Trzymam kciuki! Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Deles Polska Łódź Rokicińska? Chętnie dowiem się, jak wyglądały Wasze rozmowy rekrutacyjne do pracy w tym miejscu oraz jakie wymagania stawia ten pracodawca.

Artur

@Wedrowniczek, widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Deles Polska Łódź Rokicińska. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Próbowałeś już wysyłać swoje CV do pracy w tej firmie? Myślę, że zawsze warto spróbować! Jak obecnie przedstawia się sytuacja pracowników w Deles Polska Łódź Rokicińska? Chętnie dowiem się, jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm z branży.

Wedrowniczek
@Artur 02.08.2018 15:29

Tak bylbym zainteresowany lecz na poczatku chcialbym zaczerpnac żetelnych informacji od pracownikow. Czy zapach zgrzewania jest drazniacy i uciazliwy? Czy w takie temperatury jam teraz jest tam strasznie goraco oraz czy jest zapewniona jakas wentylacjw w postaci chociazby wiatraka?

Wedrowniczek

Witam Chcialbym sie dowiedziec jak wygladaja zarobki na produkcji? Jaka podstawa i premia oraz jak wyglada sprawa z nadgodzinami?

Artur

@Pink Magnolia, czy możesz napisać coś więcej na temat projektów w firmie Deles Polska? Czy są to zaawansowane projekty, w których poradzą sobie tylko pracownicy z doświadczeniem? Może firma poszukuje kogoś bez doświadczenia na przykład po studiach? Czy firma oferuje swoim pracownikom pakiet socjalny?

Pink Magnolia

Od początku mojej pracy w Deles, duże wrażenie zrobiła na mnie panująca tu dobra atmosfera oraz wiele aktywności, w których mogą brać udział pracownicy. Bardzo ważna w naszej organizacji jest praca zespołowa. Umiejętność tę wykorzystujemy zarówno w codziennych procesach, jak w projektach i przedsięwzięciach na skalę całej firmy. Pracownicy mają szansę sprawdzić się, a przy okazji poznać innych ludzi.

Artur

@Bez nazwy Czy próbowałeś zgłaszać na bieżąco występujące braki? Czy te braki uniemożliwiają Ci wypełnianie obowiązków służbowych? Czy firma zatrudniając przez agencję, oferuje swoim pracownikom dodatki socjalne? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

Bez nazwy

Firma może być. Poza małym chaosem tam panującym. Na okrąglo czegoś brakuje lub też nie ma. Z wielkich minusów to szkoda że delles nie zatrudnia na firme lecz przez agencję GI Group która i tak nie ma za dobrych opinii. Trzeba przepracować ponad rok albo i wiecej żeby mieć szansę pracy przez firme.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Deles Polska Łódź Rokicińska zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

nie poważny

niektórym w tej firmie woda sodowa uderzyła do głowy ,krótko mówiąc z chama na pana

poważny

Mirek, daj spokój.

inspektor pracy

płaca na czas już nieaktualne dziś powinien być przelew , konto puste ,na umowy się czeka tygodniami ,omijać to (usunięte przez administratora) pozdrawia inspekcja pracy

szukający nowej pracy

ten wpis to żart płaca na czas to jest obowiązek , a nie przywilej myślę ,ze ten wpis pochodzi od koordynatora awansowanego z wózkowego , premie i dodatki to dopiero żart ta firma to wielki chaos

Osoba pracujaca

Bardzo przyjema firma z klasą, możliwość rozwoju. Pieniążki zawsze na czas., premie i dodatki. Oczywiście zawsze jak ktoś chce coś znaleźć negatywnego to znajdzie ale nie czepiajmy się pierdół. Ogólnie pozytywnie.

Lokomotywa

Obecny MOBING stosowany przez panie kontrolujące przez panią A i przez panią A. Donosicielstwo, wyzwiska na porzadku dziennym

zmiana x

Wielki bałagan i niekompetencja przełożonych. EL zna tylko wulgarne słowa i pozbywa się mądrzejszych od siebie bo sama nic nie potrafi. Wszechobecny mobbing i donosicielstwo. Za donosicielstwo proponują większą premię. Co rusz nadgodziny. Szkoda czasu na tą firmę.

Zostaw opinię o Deles Polska Łódź Rokicińska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deles Polska Łódź Rokicińska