Van Hagen Agencja Reklamowa

Opinie o Van Hagen Agencja Reklamowa

partner

Który kierownik

anonim...Gal...

Mam wrażenie że (Spec) ma racje....(jak masz na imie?) A pan wielki (anonim22) (idiota,nygus,łeb,baran itd. itp.) jest tak wielki ze szczytem jego inteligencji jest wymyślenie nicku na ta stronę....każdy pracodawca zarabia na tobie,chyba ze jesteś kozak i nie musisz u nikogo pracować....JAK JESTEŚ KOZAK TO....JAK MASZ NA IMIĘ...???.... Praca ciężka jak każda inna,jesteś kimś to jesteś,atmosfera:DOBRA :)

spec

Mam wrażenie że opinie tutaj wstawiają osoby delikatnie mówiąc wywalone z tej firmy bądź mega zazdrosne próbujące zniszczyć konkurencje. Fakt szefowa to jak wiatr zawieje jak robisz co chce i przytakujesz to jest ok jak nie to jest problem prezes nie z tego świata wkurzający krasnal najwiekszy minus tej firmy. Zapierdziel fakt jest mega ale zapłacony za to należycie i jak żadna inna firma dają etat i wynagrodzenie na czas co w firmach targowych jest rzadkością do tego dobre ubezpieczenie zwiedzanie całego świata i również potrafią docenić za dobrze wykonaną pracę.Nie jest to praca szczyt marzeń ale zarobki nie są złe a ci co mają dwie lewe do roboty zawsze narzekać będą poprostu to nie jest praca dla mięczaków tylko dla ludzi pracowitych i dobrych w tym co robią. Mimo wszystko firma ogólnie jest bardzo dobra w tym co robi.A propo voith jest im winny kupe kasy tak dla ścisłości i dlatego już nie współpracują.

anonim22

Proponuje opisać w/w opinie na : Czarna lista pracodawców z Poznania i okolic dostępnej na facebooku. Niech każdy przed podjęciem pracy w tej firmie zastanowi się 100 razy zanim stanie się tam niewolnikiem tylko po to,aby właściciele kosztem ludzi/pracowników mogli się wzbogacać.

annnonim

ta firma jest jedna z wielu firm targowych ktora wykozystuje ludzi do ostatniego tchnienia a po oddanym stoisku uslyszysz tylko czemu nie zrobiliscie tego szybciej a po a tym atmosfera jest toksyczna przez prezesa i kierownika ktory robi wszystko zeby on byl najlepszy a z was zrobi wielkie "0"

Zostaw opinię o Van Hagen Agencja Reklamowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Hagen Agencja Reklamowa