Gama Pracownia Reklam

Ochojno

Opinie o Gama Pracownia Reklam

kula

Teraz to Brandgood, poza tym jak kolega napisał trzeba czekać na wypłatę. Praca wygląda chaotycznie wszystko na wczoraj jak by chcieli to i w niedzielę by kazali przychodzić. No i oczywiście rotacja pracowników. Jednym słowem sami nie wiedzą czego chcą.

Kierownik

zwlekaja z wypłacaniem wynagrodzenia wypłata rozłożona na 5 rat w zależnosci o pełnionej funkcji, kierownictwo cechuje brak kompetencji do adekwatnie zajmowanego stanowiska. Radze szczególnie uważać na samozwańczego kierownika ślusarni (usunięte przez administratora)i jego niecodziene pomysły oraz innowacyjne rozwiązania którymi niejednokrotnie wzbudzał "uznanie" całego warsztatu.

Witam. ilu pracowników zatrudnia firma? Ile w biurze ile produkcja? średnie wynagrodzenie oraz szanse na podwyżki?

to w takim razie zle słyszaleś .BANDA [usunięte przez moderatora] pomijając sekretarke.

Zostaw opinię o Gama Pracownia Reklam - Ochojno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gama Pracownia Reklam