Targo-Rent

Robakowo

Opinie o Targo-Rent

fachowiec

Witam też mam spotkanie w spr pracy jako podwykonawca . Napiszcie coś więcej , czemu nie płaci ? może jest niezadowolony z efektów ?

rudy-lis

Jarek
@rudy-lis 22.02.2015 16:12
ten koles w kice to kłamca i złodziej wisi ludziom kase jest nie wypłacalny nie polecam u niego pracowac...

Pracowałeś bo mam spotkanie w sprawie pracy i warunki takie same jak w innych firmach tej branży ? Możesz mi napisać coś więcej?

mały

własciciel kłamca bajkopisarz i do tego jest nie wypłacalny nie polecam

asia

właściciel do bani

małpa

Jak chcecie popracować sobie jako wolontariusze i wystarczy wam jako zapłata tylko SATYSFAKCJA to polecam Targo Rent (usunięte przez administratora)

podwykonawca

Targo rent robakowo nie polecam beznadzieja (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Targo-Rent - Robakowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Targo-Rent