Tomadex S.C. Tomasz Szulc Adam Czajka

Aleksandrów Łódzki

Opinie o Tomadex S.C. Tomasz Szulc Adam Czajka

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Tomadex S.C. Tomasz Szulc Adam Czajka, którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

smutna

Niestety robi się coraz gorzej ,pracuję w tej firmie juz sporo lat .Ogólnie jest praca jest wypłata ,ale ostatnie czasy to pracownicy w ukrainy są oczkiem w głowie właścicieli firmy ,oni mogą pracować zawsze i ile chcą ,polscy pracownicy są odstawianie na drugi tor .

Pytalem o pracę

Za te grosze na czterobrygadowkę????.hahahahaha

XXX

Firma moze ok.ale pani kierownik psychiczna,czemu nikt tego nie widzi?

nick

jak dla mnie firma którą trzeba omijać szerokim łukiem najbardziej niepoważna z jakich znam

kkk

Moze dlatego zwolnili bo nawet pisac poprawnie nie potrafisz a dyrektora nie potrzebowali?

;p
@kkk 27.03.2016 16:56

haha tylko, że Ty też nie potrafisz poprawnie pisać. :)

zwolniony

Zatrudniają na minimalną kraiową okres prubny 3 miesiące a po tym okresie zwalniają pracownika

Czy Twoim zdaniem warto zostać pracownikiem firmy Tomadex S.C. Tomasz Szulc Adam Czajka? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Tomadex S.C. Tomasz Szulc Adam Czajka - Aleksandrów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomadex S.C. Tomasz Szulc Adam Czajka