Made in Łódź Hieronim Kalwinek

Łódź

Opinie o Made in Łódź Hieronim Kalwinek

Współpracownik

Bardzo nieuczciwy pracodawca/kontrahent, nigdy nie płaci w terminie o ile w ogóle płaci. Współpracować tylko na umowę i to sprawdzoną przez prawnika. Najlepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.

pet

to chyba pisał sam Hieronim.. dramat firma pracowałem tam ponad rok NIGDY kasy w terminie nie dostałem, jeszcze chciał z pensji dramatycznie niskiej zabierac za jakieś swoje niepowiedzenia.Nie polecam i żadnych umów na gebę z nim bo to [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Made in Łódź Hieronim Kalwinek - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Made in Łódź Hieronim Kalwinek