Imart Fabryka Reklamy Maciej Szymański

Suchy Las

Opinie o Imart Fabryka Reklamy Maciej Szymański

Janusz

Nerwowa atmosfera, brak profesjonalizmu kadry kierowniczej, opóźnienia wypłat, niskie wynagrodzenia

IMART FABRYKA REKLAMY
@Janusz 21.12.2015 00:48

Imart Fabryka Reklamy jest producentem reklam już blisko 20 lat. Dostarczamy Klientom przemyślanych, innowacyjnych i zintegrowanych rozwiązań. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu zespołów kreujemy unikatowe wartości dla marek i ich konsumentów, tworzymy efektywne oznakowania reklamowe. Branża reklamowa jest bardzo dynamiczna, praca w tej grupie usług wiąże się z podwyższonym poziomem adrenaliny, czy stresowymi sytuacjami. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie, wszystko dla naszych klientów. Wiele decyzji podejmowanych jest pod wpływem chwili, tego od nas oczekuje rynek. Nasze działanie w oczach osób trzecich może wydawać się chaotyczne ale w rzeczywistości to jest podstawa naszego sukcesu. Nie działamy szablonowo i dzięki temu potrafimy dopasować się do każdej sytuacji. Działamy w myśl słów Alberta Einsteina "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi." Wynagrodzenie pracowników uzależnione jest od umiejętności danej osoby. Produkcja i montaż reklam wymaga kreatywności, precyzji, wyobraźni i umiejętności posługiwania się wieloma narzędziami. Nie każdy człowiek ma predyspozycje do pracy w tej branży. Wynagrodzenie za prace jest wypłacane zgodnie z regulaminem wynagrodzeń. www.imart.pl

Zostaw opinię o Imart Fabryka Reklamy Maciej Szymański - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imart Fabryka Reklamy Maciej Szymański