Darkstone & Cardinal Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Darkstone & Cardinal Sp. z o.o.

oszukany

To była powszechna praktyka tej agencji, żeby zatrudniać studentów od czarnej roboty na bezpłatne staże. Ale cóż... Diabłek uwielbia kamuflaż i wyzysk.

ja

rewers - 2012-03-16 03:33:39 Myślę, że robili zlecenia na bardzo wysokim poziomie. Gdyby było inaczej nie obsługiwali by tych, których obsługiwali. Ale jak to w biznesie bywa, jak czegoś nie dopilnujesz albo masz zbyt miękkie serce/tyłek, to potem stajesz się kolejnym kapitalistą [usunięte przez moderatora] który "siedzi na jednej ze swoich tropikalnych wysp" (jednocześnie mieszkając w bloku, wynajmując mieszkanie za 800PLN, zastanawiając się za co kupić jedzenie i myśląc jak wyjść z tej ciemniej [usunięte przez moderatora].) Zniszczyć kogoś wypisując bzdury jest bardzo łatwo. Gorzej to naprawić. W moim przekonaniu [usunięte przez moderatora] nie zasługuje na to, by nazywać go oszustem. Znam jego sytuację (kontakt mam z Nim do dzisiaj) i wiem, że próbuje się wydostać na wierzch tych wszystkich pomyj, które na niego wylano. Ale jak wspomniano koniec firmy Darkstone, to 'poważna sprawa'. Kiedy zaczynasz wszystko praktycznie od zera to nie tak łatwo się podnieść. Zwłaszcza jak bez przerwy ktoś podcina Ci nogi. 10tyś? SamTaki on święty, że muszę się teraz na komisariacie tłumaczyć z kontaktów z tym panem. Wyłudził kredyt, oszukał masę ludzi i zniknął. Mnie udało się odzyskać całość zaległej wypłaty: szczęśliwie dość szybko się zorientowałem, postraszyłem i oddał. Tyle, że było to ładnych lat temu, kiedy jeszcze z zewnątrz wszystko wyglądało ślicznie.

bartek

Pan [usunięte przez moderatora] jest nieuczciwym naciągaczem zalegającym mi z płatnością od 3 lat. Przez ten okres nie było możliwe jakiekolwiek skontaktowanie się z nim , więc myślę że jakakolwiek uczciwość jest mu obca. PS. Sądzę że skończy bez zębów w rynsztoku.(czego oczywiście mu nie życzę). Jeśli w końcu chce oddać dług zostawiam telefon [usunięte przez moderatora].(Moje Marzenie)

rewers c.d.

Sam pożyczyłem Mu 45, ale wierzę, że kiedyś wyjdzie z tego i odda długi. Możecie mówić, że jestem naiwny. PAX

rewers

Myślę, że robili zlecenia na bardzo wysokim poziomie. Gdyby było inaczej nie obsługiwali by tych, których obsługiwali. Ale jak to w biznesie bywa, jak czegoś nie dopilnujesz albo masz zbyt miękkie serce/tyłek, to potem stajesz się kolejnym kapitalistą [usunięte przez moderatora], który "siedzi na jednej ze swoich tropikalnych wysp" (jednocześnie mieszkając w bloku, wynajmując mieszkanie za 800PLN, zastanawiając się za co kupić jedzenie i myśląc jak wyjść z tej ciemniej [usunięte przez moderatora]) Zniszczyć kogoś wypisując bzdury jest bardzo łatwo. Gorzej to naprawić. W moim przekonaniu [usunięte przez moderatora] nie zasługuje na to, by nazywać go oszustem. Znam jego sytuację (kontakt mam z Nim do dzisiaj) i wiem, że próbuje się wydostać na wierzch tych wszystkich pomyj, które na niego wylano. Ale jak wspomniano koniec firmy Darkstone, to 'poważna sprawa'. Kiedy zaczynasz wszystko praktycznie od zera to nie tak łatwo się podnieść. Zwłaszcza jak bez przerwy ktoś podcina Ci nogi. 10tyś? Sam

ciekawe

Ciekawe bo w dniu kiedy piszesz tego posta firma praktycznie nie istnieje, a wszyscy ludzie którzy byli zaangażowani w nią się pozwalniali. Został tylko pan prezes [usunięte przez moderatora] - jak już ktoś gdzieś napisał [usunięte przez moderatora] niezły naciąg. Aktualnie pewnie siedzi na jednej ze swoich "tropikalnych wysp" bo kontaktu z nim nie ma, a kasa niezapłacona i nie chodzi o tysiąc złotych. Nawet nie o 10tys. Poważna sprawa. Odradzam kontakty z tym panem. Zwykły [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Darkstone & Cardinal Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darkstone & Cardinal Sp. z o.o.