Opinie o Darkstone & Cardinal Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Darkstone & Cardinal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Darkstone & Cardinal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darkstone & Cardinal Sp. z o.o. w Wrocław

QWERTY Nowy wpis

Cześć, mało konkretne te wpisy tutaj, więc muszę zapytać, bo takie podstawowe kwestie potrzebuję: czy firma zatrudnia ludzi od marketingu na praktyki? Skończyłem studia i chciałbym gdzieś nabrać doświadczenia po prostu, nie mam żadnych kosmicznych wymogów. Chyba że do nich ciężko się dostać?

Krzysztof Nowy wpis

Bardzo dobra atmosfera, prezes często zabawia nas opowieściami o swoich podróżach i wynalazkach.

Wanda Nowy wpis
@Krzysztof

To, że atmosfera dobra to spoko a co z zarobkami? To też pewnie ciekawa sprawa, więc ile obecnie tu wynoszą?

Adiu72 Nowy wpis
@Krzysztof

Haha dobre Krzychu dobre :D zaraz po zobaczeniu Twojego materiału na YT - przedni żart :D

Jesteście zadowoleni ze swoich umów czy według Was coś powinno być do zmiany ?

oszukany

To była powszechna praktyka tej agencji, żeby zatrudniać studentów od czarnej roboty na bezpłatne staże. Ale cóż... Diabłek uwielbia kamuflaż i wyzysk.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Darkstone & Cardinal Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

rewers - 2012-03-16 03:33:39 Myślę, że robili zlecenia na bardzo wysokim poziomie. Gdyby było inaczej nie obsługiwali by tych, których obsługiwali. Ale jak to w biznesie bywa, jak czegoś nie dopilnujesz albo masz zbyt miękkie serce/tyłek, to potem stajesz się kolejnym kapitalistą [usunięte przez moderatora] który "siedzi na jednej ze swoich tropikalnych wysp" (jednocześnie mieszkając w bloku, wynajmując mieszkanie za 800PLN, zastanawiając się za co kupić jedzenie i myśląc jak wyjść z tej ciemniej [usunięte przez moderatora].) Zniszczyć kogoś wypisując bzdury jest bardzo łatwo. Gorzej to naprawić. W moim przekonaniu [usunięte przez moderatora] nie zasługuje na to, by nazywać go oszustem. Znam jego sytuację (kontakt mam z Nim do dzisiaj) i wiem, że próbuje się wydostać na wierzch tych wszystkich pomyj, które na niego wylano. Ale jak wspomniano koniec firmy Darkstone, to 'poważna sprawa'. Kiedy zaczynasz wszystko praktycznie od zera to nie tak łatwo się podnieść. Zwłaszcza jak bez przerwy ktoś podcina Ci nogi. 10tyś? SamTaki on święty, że muszę się teraz na komisariacie tłumaczyć z kontaktów z tym panem. Wyłudził kredyt, oszukał masę ludzi i zniknął. Mnie udało się odzyskać całość zaległej wypłaty: szczęśliwie dość szybko się zorientowałem, postraszyłem i oddał. Tyle, że było to ładnych lat temu, kiedy jeszcze z zewnątrz wszystko wyglądało ślicznie.

bartek

Pan [usunięte przez moderatora] jest nieuczciwym naciągaczem zalegającym mi z płatnością od 3 lat. Przez ten okres nie było możliwe jakiekolwiek skontaktowanie się z nim , więc myślę że jakakolwiek uczciwość jest mu obca. PS. Sądzę że skończy bez zębów w rynsztoku.(czego oczywiście mu nie życzę). Jeśli w końcu chce oddać dług zostawiam telefon [usunięte przez moderatora].(Moje Marzenie)

rewers c.d.

Sam pożyczyłem Mu 45, ale wierzę, że kiedyś wyjdzie z tego i odda długi. Możecie mówić, że jestem naiwny. PAX

rewers

Myślę, że robili zlecenia na bardzo wysokim poziomie. Gdyby było inaczej nie obsługiwali by tych, których obsługiwali. Ale jak to w biznesie bywa, jak czegoś nie dopilnujesz albo masz zbyt miękkie serce/tyłek, to potem stajesz się kolejnym kapitalistą [usunięte przez moderatora], który "siedzi na jednej ze swoich tropikalnych wysp" (jednocześnie mieszkając w bloku, wynajmując mieszkanie za 800PLN, zastanawiając się za co kupić jedzenie i myśląc jak wyjść z tej ciemniej [usunięte przez moderatora]) Zniszczyć kogoś wypisując bzdury jest bardzo łatwo. Gorzej to naprawić. W moim przekonaniu [usunięte przez moderatora] nie zasługuje na to, by nazywać go oszustem. Znam jego sytuację (kontakt mam z Nim do dzisiaj) i wiem, że próbuje się wydostać na wierzch tych wszystkich pomyj, które na niego wylano. Ale jak wspomniano koniec firmy Darkstone, to 'poważna sprawa'. Kiedy zaczynasz wszystko praktycznie od zera to nie tak łatwo się podnieść. Zwłaszcza jak bez przerwy ktoś podcina Ci nogi. 10tyś? Sam

ciekawe

Ciekawe bo w dniu kiedy piszesz tego posta firma praktycznie nie istnieje, a wszyscy ludzie którzy byli zaangażowani w nią się pozwalniali. Został tylko pan prezes [usunięte przez moderatora] - jak już ktoś gdzieś napisał [usunięte przez moderatora] niezły naciąg. Aktualnie pewnie siedzi na jednej ze swoich "tropikalnych wysp" bo kontaktu z nim nie ma, a kasa niezapłacona i nie chodzi o tysiąc złotych. Nawet nie o 10tys. Poważna sprawa. Odradzam kontakty z tym panem. Zwykły [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Darkstone & Cardinal Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Darkstone & Cardinal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Darkstone & Cardinal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darkstone & Cardinal Sp. z o.o.?

Darkstone & Cardinal Sp. z o.o.
  • Wrocław
  • NIP: 8942888892 REGON: 020435886 KRS: 0000270658

Darkstone & Cardinal Sp. z o.o.