Seger Sp. z o.o.

Opinie o Seger Sp. z o.o.

Seger

Szanowni Państwo, Zmartwiona poniższymi komentarzami postanowiłam również wypowiedzieć się w temacie. Firma Seger istnieje od 25 lat i wielu z naszych pracowników buduje ją wspólnie od kilkunastu lat, są również osoby pracujące z nami krócej. Przez lata nie pojawiały się negatywne opinie, natomiast w dobie internetu oczywiście łatwiej jest wypowiadać się na forum. Opisane poniżej sytuacje są mocno przerysowane bądź nieprawdziwe, w końcu zostawiając anonimowy komentarz w internecie bardzo łatwo jest dać się ponieść emocjom, zwłaszcza po rozstaniu z pracodawcą. Równocześnie zdaje sobie sprawę, że my też popełniamy błędy i być może w danym momencie zabrakło odpowiedniej komunikacji. Zapewne wszyscy jesteśmy świadomi, że anonimowe dyskusje w internecie nigdy do niczego nie prowadzą i rzadko stają się merytoryczną dyskusją, dlatego chciałabym zaprosić osoby zainteresowane poznaniem firmy Seger lub wyjaśnieniem poniższych sytuacji do bezpośredniego kontaktu i/lub wizyty w firmie, gdzie będzie można na osobności porozmawiać z całym zespołem. Z poważaniem, Tamara Zaborowska seger@seger.com.pl PS. Administratora strony proszę o nie usuwanie moich danych kontaktowych.

Fred
@Seger 25.10.2017 20:22

W dobie internetu do którego ta firma nie jest przyzwyczajona bo po pierwsze została w latach 90 umysłowo a po drugie sprzet tam jest stary .Firma wykozystuje pracowników mobing jest w pełnej okazałości 1500 dla grafika na poczatek. Wszystkie złe opinie to prawda a Pani Tamara raczy sobie kpic nie tylko z pracowników ale i z klientów . Pracowniku nie tra czasu i nerwów bo i tak zostaniesz zwyzywany od cip idiotów lub ze masz szczekać jak pies i podpierxxxx kolegów. Wpisz szefowej byłej mojej naszczescie jestpoprostu oszustwem i przypomnę tylko Pani Tamaro ze oszukiwanie w internecie ma krótkie nogi i tez jest Karalne. ale co ty możesz wiedzieć jak corela w firmie masz starego :D

Kierownik Produkcji Seger

Łysa menda jest frajerem i podpierdalaczem i to się nie zmieni nigdy. Firma 25 lat doświadczenia w WALENIU W CHUJA. Umowy śmieciowe, tyle co się zarabia niema na papierze. Brak pracy. Mobing. Sprzątaczki na stałe. Wmawianie bzdur i robienie z pracowników idiotów. Łapówki nic więcej. W firmie niema zwolnienia L4 w tej firmie się nie choruje a jeżeli coś się zdąży to przymusowo wypisywany urlop. Opóźnienia w wypłatach. Kombinowanie. Nom stop nowi ludzie. Jeżeli ktoś jest Idiota i nie chce się rozwijać oraz z charakteru jest frajerem TO FIRMA GODNA POLECENIA. Pozdrawiam i proszę sprzątać dalej.

a to łysa menda podpierdala tam?

było to dawno nic sie nie zmieniło po za załogą

Widzę zę na necie znów reklama o przyjęciu grafika do pracy Jest to niepoważna firma która zatrudnia ciebie obiecując umowę na stałe pewnie nabrałeś się na ogłoszenie na FB po czym daje ci do podpisania umowę zlecenie i tak ciągnie oszukuje później może ci dadzą umowę na 3 miesiące nie więcej nie licz na dłużej . Dodatkowo sprawdzaj od razu czy odprowadzają składki bo ci powiedzą ze upsss . Dodatkowa informacja dla osób które chcą wytrwać w tej firmie bo jest to trudne. W firmie tej odchodzi mobbing w maxymalnym stopniu wyzwiska w twoim kierunku będą normą straszenie że za pomyłkę będziesz płacił sam a przeszkolić to cie nie przeszkolą tylko pokażą jak nie nauczysz się to jesteś tępak. Będąc grafikiem dostaniesz marne 1500 na początek :D ogólnie kim byś nie chciał tam być to tyle dostaniesz. NIE WIERZ W TO CO CI MOWIA POPRACUJESZ ZADECYDUJEMY CO DALEJ JUZ WIADOMO ZE TAM NIE POPRACUJESZ. sprzęt jest tam średniowieczny jedno jest pewne będziesz robił nie tylko grafikę ale za te 1500 będziesz sprzątał mył półki kible zamiatał podwórko tak jak inni . Wszystko nawet jak Królowa skacz powie to jest jeden w tej firmie co będzie skakał taki typowy podpier...... od samego początku będziesz wiedział kto. Tak tragicznej pracy sobie nie wyobrażałeś :) zakład ze nie wytrzymasz :) ? Pamiętaj jedno do pracy idzie się pracować a nie walczyć z "Pracodawcą"

EX

Seger? Serio? Z takim podejściem nigdy nie znajdziecie grafika na stałe, a i po co wam w komputerach do robienia grafiki w corelu i wycinaniu na ploterze gamingowe karty graficzne za 1,5 tys zł każda?

Tamara

Niepoważna firma, zatrudniają ludzi a po chwili zwalniają bez powodu wymyślając przy tym jakiś głupi pretekst i znowu dają ogłoszenie że szukają kogoś do pracy. Masz być uniwersalny i dyspozycyjny mimo że zajmujesz stanowisko w dziale graficznym to czekają cię montaże, wyjazdy po nocach, sprzątanie itd bo 20-letniej firmy o ugruntowanej pozycji nie stać na zatrudnienie sprzątaczki raz w tygodniu. Musisz być posłusznym pieskiem szefowej i aportować na każdy jej rzut patykiem wiedząc kto tu rządzi. Na koniec pracy musisz grzecznie spytać czy możesz iść już do domu bo może coś jeszcze trzeba zrobić i każdy na każdego patrzy kto się wyłamie i wyjdzie z firmy jako pierwszy. Zatrudnili studentów do wyrywania folii to przy okazji wszystkie kibelki i biuro wyszorowali. Zarobki nieco niższe niż gdzie indziej, na plus kwoty na umowie, ogólnie nie polecam, są lepsze miejsca do pracy.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Seger Sp. z o.o., czy prowadzi jakieś rekrutacje? Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Seger Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seger Sp. z o.o.