Propaganda Studio Reklamy Marta Nizińska

Przysucha

Opinie o Propaganda Studio Reklamy Marta Nizińska

seba

Firma ok naprawdę maja super rozwiązania i bez problemu wykonają reklamę jak ktoś im dostarczy swoje materiały. Ja dostarczyłem blachę i okleili mi szyldy naprawdę super nikt w okolicy tak nie chciał a oni nie widza problemu polecam w 100%

Karolo

Reklamy tej firmy są tandetne i prymitywne. Projekty w stylu kopiuj w klej z tego co w necie. Wydruki kiepskiej jakości z "pikselozą". Czas realizacji bardzo długi często terminy przesuwane z zwalaniem winy na podwykonawców. Nie potrafią się przyznać do błędu. Opieszałość i brak szacunku do klienta dyskredytują tą firmę na rynku, jednakże monopol na usługi w naszym rejonie pozwala im dalej istnieć. Nie polecam!

Zostaw opinię o Propaganda Studio Reklamy Marta Nizińska - Przysucha

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Propaganda Studio Reklamy Marta Nizińska