Off Team Tomasz Bednarek Adam Zapał

Wrocław

Opinie o Off Team Tomasz Bednarek Adam Zapał

Wiktoria

Pracę w OFFTEAM oceniam dobrze. Właściciele mają ludzkie podejście. Dużo się można nauczyć.

Jan

Rewelacyjne miejsce do rozowju i zarabiania duzych pieniedzy ale nie poprzez postawe "daj" tylko poprzez postawe "moge na nie zapracowac". Polecam wszystkim !!

Jacek

Prace w offteam oceniam bardzo dobrze. Współpracowaliśmy ponad trzy lata. Rozstaliśmy sie bo zmieniłem branże. Mała ale porządna agencja.

Paweł

a ja mam zupełnie inne zdanie. Atmosfera bardzo fajna, zarobki na jakie sie umówiliśmy ale przede wszystkim duża możliwość rozwoju. Duzo sie tam nauczyłem. Polecam.

była pracownica

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu, krótko, ale wystarczająco długo by nikomu jej nie polecać. Może po kolei, warunki pracy marne, a biorąc pod uwagę atmosferę, komfort pracy to wręcz tragiczne,na pewno poniżej krytyki. Zarobki bardzo słabe.

Zostaw opinię o Off Team Tomasz Bednarek Adam Zapał - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Off Team Tomasz Bednarek Adam Zapał