3r Agencja Reklamowo-Marketingowa Sylwiusz Gruś

Brzeg Dolny

Opinie o 3r Agencja Reklamowo-Marketingowa Sylwiusz Gruś

Kolejna była pracownica

Moja opinia też zniknęła :) Myślę, że z jedną przedmówczynią na pewno się znam :P Dołączam się do każdego słowa, nic dodać, nic ująć :) Jeśli chcesz marną jałmużnę, ściemy na każdym kroku idź do 3R :P Tylko się nie przepracuj, bo się nie opłaca :P Jeśli czyta to wlaściciel, to chcę powiedziec,ze po 100 kolejnych niespelnionych obietnicach olałam starania i buszowałam po internecie ściemniajac jak on :)

Była pracownica

Zgadzam się z opinią, wydaje mi się, że nawet się znamy :) Potwierdzam każde słowo i nie rozumiem dlaczego poprzednie opinie zostały skasowane, ja również obsmarowałam (w sposób możliwie kulturalny) ową 3R Agencję oraz jej właściciela. Najgorsza porażka w życiu to praca u tego krętacza, co 3 miesiące mamił, że za kolejne 3 m-ce da podwyżkę i tak w kółko, w koncu się zwolniłam po kolejnych kilku obietnicach ( a robi to świetnie - kręci, ściemnia, nawet swoich klientów). pracownik to tylko maszynka do robienia kasy, a sam od siebie nic nie daje w zamian! Potwierdzam, że wypłata marna i zawsze z poślizgiem! śmiech na sali! Nie polecam! Jedyny plus to, że zdobyłam doświadczenie, w sumie teraz nieprzydatne, bo pracuję w innej branży. Pozdro

Była pracownica

Była pracownica (jedna z wieeelu)

Nie rozumiem, dlaczego poprzednie opinie nie widnieją na tej stronie? sama osobiście dałam jedną... Więc nie omieszkam przypomnieć, co niej więcej pisałam: otóż u pseudo agencja składa się obecnie z dwóch osób, właściciela i jego matki. Oboje siebie warci. Nie radzę nawet iść na rozmowę, bo obiecane 2.000 zł. netto w ogłoszeniu to jedna wielka ściema, a właściciel mami, kłamie (a robi to świetnie), że co 3 miesiące podwyżka. Stek bzdur. Znam się z byłymi pracownikami i każdy wyraża o tym Panu jednakową opinię, nikt nie pracuję u niego zbyt długo, każdy zwiewa jak tylko pozna na tyle owego Pana. Z tych pracownikow , co ja znam osobiscie przewinęło się 7 w przeciągu około 2 lat, średnio dowiadują się po 3 miesiacach jaki z niego naciągacz i kłamca i po prostu zwalniają się sami! a on dalej szuka naiwnych. Zapomnij o zarobkach większych nić na początek może łaskawie da 900 zł netto, ewentualnie jak Ci się poszczęści to i może 1.000 netto., zapomnij o podwyżkach jakichkolwiek, umowa śmieciowa do grobowej deski. Największy krętacz jakiegokolwiek w życiu poznałam, a ostrzegali mnie przed pracą u tego gościa, ale wiadomo czasy sa jakie są, to się poszło. A i najwazniejsze, wypłate w terminie miałam moze 2 razy, zawsze był poślizg! Nie polecam! Trzymajcie się z daleka od 3R w Brzegu Dolnym

Zostaw opinię o 3r Agencja Reklamowo-Marketingowa Sylwiusz Gruś - Brzeg Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3r Agencja Reklamowo-Marketingowa Sylwiusz Gruś