Opinie o Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa w Brzeg Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa w Brzeg Dolny

kawer19bb Nowy wpis

Witam Nie polecam współpracy z ta agencja, kłamią nie wywiązują się z zobowiązań. Zmieniają maile nr tel.....zero profesjonalizmu. Szkoda nerwów i czasu.

witek Nowy wpis
@kawer19bb

a podwykonawcom nie płaci, przeciąga, kombinuje... szkoda że nie ma metody na wykluczenie takiej postaci z rynku dziwne, że takiemu człowiekowi poważna instytucja państwowa dzierżawi pomieszczenia

kawer Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tym człowiekiem, kłamie (usunięte przez administratora) ludzi, nie wywiązuje się z żadnych ustaleń.

Ile jest zmian w Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa?

Kinga

Czy agencja przyjmuje studentów ?

@Kinga

może i przyjmuje ale od 2020 nie płaci za faktury

malina
@witek

O tak, to prawda od 2020 r tez mi nie płacą, ale właściciel ma tyle różnych wymówek, że w swoim życiu nie spotkałam tylu i czekam dalej aż przyjdzie koza do woza....

@malina

miesiąc temu wpadłem tam i połowę odzyskałem na początku października znowu wlece....wspólny nalot?

@witek

Może pozew zbiorowy, co Ty biedny cały czas będziesz tylko nachodził z każdej strony, niedługo się znieczulą na to i będzie problem. ;)

witak
@Aneta

Bardzo dobry pomysł. Działamy. Proszę o kontakt: butkiewicz@post.pl

@witek

Może podeślij ponaglenie, bo wątpię, żeby pamiętał o jakimś Witku z 2020 roku, oczywiście bez urazy, ale wiesz takich Witków to mnóstwo się tam przewija. ;p Co nie zmienia faktu, że chamsko jeśli dalej zalegają Ci z czymś. xd

@Aneta

Pamięta, pamięta...3 razy w roku jak jadę w góry to próbuję go odwiedzić. Kłamie wtedy, że zaraz zapłaci, ucieka, itp. W ten sposób połowę już odzyskałem połowę kasy. 3 firmy odzyskujące należności nie dały rady. Powoli kończą mi się numery telefonów, których nie zna.

@witek

Ja to bym chyba musiała to zobaczyć na własne oczy, bo to wręcz komiczne się wydaje, przecież jesteście dorosłymi ludźmi, ja bym zrozumiała takie coś wśród dzieci, ale tutaj?

Byla pracownica A.
@witek

Jako byla pracownica powiem tyle, że bez mrugnięcia okiem mówił swoim podwykonawcom, ze opłacił fv, co oczywiście mijało się z prawdą. Nas pracowników również sciemnal, i jak tylko ktoś go poznał to zwalniał się. Z dala od 3r i jego właściciela

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

witek

Jak już tam będziesz to zapytaj kiedy mi zapłaci za fakture z 2020 roku :)

Irena
@witek

A ile jest Ci dłużny i czy gdzieś to zgłaszałeś?

Zuza

Czy firma normalnie funkcjonuje, tak rzadko korzystacie z forum .

@Zuza

funkcjonuje tak, żeby nikt tu nie pisał - nie lubią płacić za faktury

Zibi

Może nie dało się przeczytać ze względu na słownictwo w nim zawarte?

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Brzeg Dolny.

Miłosz

Nie wiem jaki jest jako pracodawca, ale z punktu widzenia klienta powiem NIGDY WIĘCEJ TEJ AGENCJI. Właściciel kłamie, oszukuje, jest niesłowny, nierzetelny, jak zwykły (usunięte przez administratora) kłóci się z dyrektorem firmy strasząc przedsądowymi wezwaniami do zapłaty, przy czym cały czas wzywany jest pismami do usunięcia usterek - zamowienie wykonał niezgodnie z jego treścią i wymaganiami określonymi w umowie!!!! Uważajcie na takiego wykonawcę, bo z nim są same problemy. Jakość żadna, kontakt beznadziejny, zarozumiały i butny właściciel nie wywiązuje się z umowy!

Kolejna była pracownica

Moja opinia też zniknęła :) Myślę, że z jedną przedmówczynią na pewno się znam :P Dołączam się do każdego słowa, nic dodać, nic ująć :) Jeśli chcesz marną jałmużnę, ściemy na każdym kroku idź do 3R :P Tylko się nie przepracuj, bo się nie opłaca :P Jeśli czyta to wlaściciel, to chcę powiedziec,ze po 100 kolejnych niespelnionych obietnicach olałam starania i buszowałam po internecie ściemniajac jak on :)

Była pracownica

Zgadzam się z opinią, wydaje mi się, że nawet się znamy :) Potwierdzam każde słowo i nie rozumiem dlaczego poprzednie opinie zostały skasowane, ja również obsmarowałam (w sposób możliwie kulturalny) ową 3R Agencję oraz jej właściciela. Najgorsza porażka w życiu to praca u tego krętacza, co 3 miesiące mamił, że za kolejne 3 m-ce da podwyżkę i tak w kółko, w koncu się zwolniłam po kolejnych kilku obietnicach ( a robi to świetnie - kręci, ściemnia, nawet swoich klientów). pracownik to tylko maszynka do robienia kasy, a sam od siebie nic nie daje w zamian! Potwierdzam, że wypłata marna i zawsze z poślizgiem! śmiech na sali! Nie polecam! Jedyny plus to, że zdobyłam doświadczenie, w sumie teraz nieprzydatne, bo pracuję w innej branży. Pozdro

Była pracownica

Była pracownica (jedna z wieeelu)

Nie rozumiem, dlaczego poprzednie opinie nie widnieją na tej stronie? sama osobiście dałam jedną... Więc nie omieszkam przypomnieć, co niej więcej pisałam: otóż u pseudo agencja składa się obecnie z dwóch osób, właściciela i jego matki. Oboje siebie warci. Nie radzę nawet iść na rozmowę, bo obiecane 2.000 zł. netto w ogłoszeniu to jedna wielka ściema, a właściciel mami, kłamie (a robi to świetnie), że co 3 miesiące podwyżka. Stek bzdur. Znam się z byłymi pracownikami i każdy wyraża o tym Panu jednakową opinię, nikt nie pracuję u niego zbyt długo, każdy zwiewa jak tylko pozna na tyle owego Pana. Z tych pracownikow , co ja znam osobiscie przewinęło się 7 w przeciągu około 2 lat, średnio dowiadują się po 3 miesiacach jaki z niego naciągacz i kłamca i po prostu zwalniają się sami! a on dalej szuka naiwnych. Zapomnij o zarobkach większych nić na początek może łaskawie da 900 zł netto, ewentualnie jak Ci się poszczęści to i może 1.000 netto., zapomnij o podwyżkach jakichkolwiek, umowa śmieciowa do grobowej deski. Największy krętacz jakiegokolwiek w życiu poznałam, a ostrzegali mnie przed pracą u tego gościa, ale wiadomo czasy sa jakie są, to się poszło. A i najwazniejsze, wypłate w terminie miałam moze 2 razy, zawsze był poślizg! Nie polecam! Trzymajcie się z daleka od 3R w Brzegu Dolnym

Zostaw merytoryczną opinię o Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa - Brzeg Dolny

• Jak się pracuje w Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa?

Zobacz opinie na temat firmy Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa?

Gruś Sylwiusz 3R Agencja Reklamowo Marketingowa
  • Wilcza 8