California Agencja Reklamowa

Opinie o California Agencja Reklamowa

julia

bardzo polecam prace dla Californi. Ania, która jest odpowiedzialna za akcje zawsze jest pod telefonem, ma duże pokłady cierpliwości, zawsze sluzy rada. Wyplata zawsze po akcji bez najmniejszego problemu.

Wika

Bardzo polecam prace u nich. za promocje odpowiada Ania, która na prawde wszystko stara się dokładnie przekazac a w razie problemów zawsze jest pod telefonem i sluzy pomocą. stawki bardzo dobre i co ważne wyplata po akcji bez najmniejszego problemu. Polecam

karolina

Jak najbardziej polecam współprace. Z Ania odpowiedzialna za promocje bardzo dobrze się pracuje. wyplata od razu po akcji.

Paweł

Polecam agencję.Ciekawe propozycje i wysokie stawki.Wypłata od razu po zakończeniu pracy, a to się ceni.Dziewczyny w porządku, dobry kontakt, w razie problemu służą radą.Warto podjąć współpracę :)

Gosia

A ja jak najbardziej polecam współpracę z tą agencją. Wypłatę otrzymałam następnego dnia po akcji, atmosfera w pracy super :) Dziewczyny są miłe, podchodzą do swoich pracowników z wielkim szacunkiem oraz na luzie bez żadnych spin. Gdy jest jakiś problem wystarczy do nich zadzwonić i starają się pomóc. Zarobki też jak najbardziej ok :) już dawno żadna agencja pracy nie zaproponowała mi tak dobrej stawki za bycie hostessą. Jednym słowem: POLECAM!!!

roz

NIE POLECAM STANOWCZO ODRADZAM NA POCZĄTKU PŁACĄ A PUZNIEJ JAK SIE NAZBIERA SPORA SUMKA JEST PROBLEM SĄ NIEWYPŁACALNI BANDA OSZUSTÓW JAK DLA MNIE

Zostaw opinię o California Agencja Reklamowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie California Agencja Reklamowa