Valuepack Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Szprotawa

Opinie o Valuepack Sp. z o.o. Oddział w Polsce

NemoomeN

To potwierdzam w 100% zawiść ponad wszystko, chamskie teksty od bab w stosunku do pomagających tam chłopaków. Szefostwo jest ok, to ludzie są dla siebie dziadami. Pozdrawiam te grube spocone babska.

Wasza zmora

Witam szczerze mowic praca jak praca wymagaja poniewaz firma by splaitowala gdyby wszyscy chcieli sie opierd**** najgorsze jest tylko w tej firmie ludzie zawistni i usmiechaja sie do ciebie a w plecy wbijaja noz tragiczna polska mentalnosc. Klamia oszukuja kreca sa perfidni jakby wyszkoleni zeby ci spierdzielic twoje zycie i prace tylko zeby sie lepiej poczuli ze komus cos zrobili

SZ-WATP

Odświeżam temat, jak wyglądają warunki pracy na dzień dzisiejszy?

NemoomeN

A ja tam pracuję i robota jak robota- wszędzie trzeba zapier...ć. W poprzedniej też mi było źle bo gonią i gonią. Wszędzie mierzą cykl i zdaje im się że człowiek utrzyma takie tempo przez 8h :D no pójdziesz siku i zrobisz mniej wiadome. Fakt faktem tempo jest przesadne ja na początkach byłem zajechany jak maratonczyk (chyba z tego względu pytali mnie o kondycję fizyczną hah). Zaś szprotawianie to o tyle głupi naród że godzą się pracować za takie pieniądze. Fakt nabijanie kabzy burżujom. Prowincjonalni krezusi mają po 5 aut, willę itp a my rowerami. Wierzcie mi są miejsca są miejscowości gdzie ludzie za mniej niż 12 / 13zł na h nie pójdą wogóle do pracy. Szczerze to taką "pensję" można "zbić" nie wychodząc z domu. Niestety u nas jest tak że nie będę pracował ja to przyjdzie 50 innych. I tak koło się zamyka.

@@@@

Mobing !!! Poniewieranie ludzi i nic więcej

******
@@@@@ 05.11.2014 10:06
Mobing !!! Poniewieranie ludzi i nic więcej

Pracodawca powinien się zastanowić kogo zatrudnia na brygadzistę jeszcze przez to wszystko będzie miał kłopoty z zatrudnieniem ludzi . Można się dorobić nerwicy przez Panią M Nie polecam tego zakładu

były pracownik

(usunięte przez administratora) Wierzcie mi na słowo, naprawde nie warto się tam pchac. Jak kasa jest dobra to można przeboleć stres i inne szkodliwe czynniki ale tam ani kasy, ani warunków ani spokoju.

XXX

omijać z dala... szerokim łukiem!!!

Zostaw opinię o Valuepack Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Szprotawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valuepack Sp. z o.o. Oddział w Polsce