Ld - Dom Dariusz Świątek

Grodzisk mazowiecki

Opinie o Ld - Dom Dariusz Świątek

Dariusz

Firma, którą prowadzę profesjonalnie administruje nieruchomościami. Swoją pracę w charakterze administratora wykonuję z ogromną pasją, dlatego gwarantuję wspólnotom mieszkaniowym pełne zaangażowanie i profesjonalizm w zakresie administrowania nieruchomościami. Zapraszam do współpracy.

Agnieszka

Polecam wszystkim wspólnotom mieszkaniowym, poszukującym profesjonalnej obsługi i dbałości o nieruchomość Firmę prowadzoną przez P. (usunięte przez administratora) . Nasza Wspólnota jest zadowolona.

Katarzyna

Pan (usunięte przez administratora) jest profesjonalistą, zarządza naszą wspólnotą od 10 lat.

Zostaw opinię o Ld - Dom Dariusz Świątek - Grodzisk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ld - Dom Dariusz Świątek