Huevo Agencja Internetowa

Poznań

Opinie o Huevo Agencja Internetowa

wujek-j

pracowalem tam kilka lat, wspominam dobrze. fajni ludzie, projekty jak to projekty, ale mialem wolna reke w wielu kwestiach. zarobki przecietne, ale w skali miasta nienajgorsze. duzo sie nauczylem.

MK

Ja jestem zadowolony. Szkoda tylko, że Fejsa nikt nie aktualizuje.

Martin

Może darmowych obiadów nie było, ale nikt nie siedział po godzinach. Dużo sie nauczyłem, bo projekty niemałe. Spoko.

temp

Wpis codefix chyba jest sponsorowany przez właściciela agencji;) Żaden z pracowników tak dobrze o tej firmie by nie napisał. Firma w której pracują może z 4 osoby. Wiecznie brak nowych zleceń wciąż te same projekty i praca po godzinach. O urlopie nie ma mowy. Właściciel z zegarkiem sprawdza czy drzwi są otwarte w firmie o 9 a zamknięte nie wcześniej niż o 17. Poza tym firma działa ledwo ledwo opierając się już tylko na dawno pozyskanych klientach.

codefix

To ciekawe, bo pracowałem w huevo ponad 3 lata i nie zauważyłem "niesamowitej rotacji" o której pisze kolega w komentarzu. Praca jak to praca w nie za dużej firmie - wszyscy się dobrze znają i jest OK. Czym się firma wyróżnia to duzi klienci, różne projekty nie na wordpressach i właśnie tym, że po godzinach siedzieć nie trzeba. Także kolega chyba z konkurencji pisze. Zmieniłem pracę, bo trafiła się okazja w bardzo dużej organizacji i chciałem spróbować czegoś nowego.

Zostaw opinię o Huevo Agencja Internetowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huevo Agencja Internetowa