Zabłocka Agnieszka Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych

Sulejówek

Opinie o Zabłocka Agnieszka Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych

TRUSIA

Witam A ja chyba miałam kiedyś do czynienia z Panem ( usunięte przez administratora ) z powiatu kozienickiego I naprawdę nie polecam nikomu współpracy z tym Panem. Zresztą to co tu wypisuje mówi samo za siebie

ŁUKASZ

Witam To co wypisuje Pan Radek to jest jakiś stek bzdur. Jest to z pewnością kolejny sfrustrowany pracownik. Akurat ja mam jak najlepszą opinię o tej firmie i jej właścicielce. To bardzo miła, kulturalna osoba. Nasza współpraca układała się znakomicie. Po prostu jest to sumienny, rzetelny wykonawca.

Zostaw opinię o Zabłocka Agnieszka Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zabłocka Agnieszka Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych