GERMAN24 Kamila Glemp

Bydgoszcz

Opinie o GERMAN24 Kamila Glemp

gronek

Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. mam nadzieję , że jak uda mi się dostać tutaj to wytrzyma ona dłużej

Ona

Witam proszę o kontakt. Bardzo wazna sprawa dotyczacą Kamili Glemp - Mazur

Zaz
@Ona 24.09.2015 16:20
Witam proszę o kontakt. Bardzo wazna sprawa dotyczacą Kamili Glemp - Mazur

Interesuje mnie kontakt do pani K. Glemp Mazur w Polsce.

gronek

praca w niemczech przez glemp24 z Bydgoszczy to nie zawsze taka super fucha. Znam osoby , które nie wracały zbyt szczęśliwe po pobycie z tą firmą za naszą zachodnią granicą. Kilka z nicch które znałem mówiły , że gdyby miały możliwość powtórnego wyboru to nie wyjechałyby z kraju ,a szukały zatrudneinia na miejscu

mieszko

mi się wydaje, że szansa na pewno istnieje @bvgb i możesz pytać w samej firmie o to, ale też popatrz na ogłoszenia od nich czy czasem nie wystawili czegoś, bo też mogą co jakiś czas publikować konkretne rzeczy. Czekam na informacje odnośnie tego co na temat pracy uważają sami pracownicy. pozdrawiam wszystkich

Viola

wspolpracowalam z ta panią i nie narzekam, Co prawda mialam wyplate kilka dni pozniej niz mi obiecano,ale poza tym bylo wszystko w pożądku. dlatego moge ją z czystym sumieniem polecić. Violka

ulcia

german 24 the best!polecam

kasia

moja mama jezdzilla i byla nawet zadowolona, tylko miala trudny przypadek, bo pan nie spal w nocy i musiala cIAGLE PRZY NIM CZUWAC.pieniadze miala na czas, tylko ze ( usunięte przez administratora )euro to troche malo, jak na taka prace

gabi

uwielbiam ( usunięte przez administratora ) jest super babka, równa, nie wywyzsza sie i fajna.

Drogie panie, ja pracuje u pani ( usunięte przez administratora ) 7 miesiecy. na poczatku balam sie , bo wpisalam na internecie nazwe firmy i tak odnalazlam ta strone. Poszlam, umowilam sie z pania ( usunięte przez administratora )na spotkanie, poswiecila mi 2godziny, wypilam herbate. Po 3 tygodniach wyjechalam.Dziadek w nienajlepszej formie,demencja, wiec oferta srednia,ale super pieniazki, wiec wracam znowu do tego pana. Pensje odbiera moja cora, ktora placi mi w polsce zus. Nie bylo nigdy poslizgu.moze pani kamila miala problemy,j a tego niewiem, ale teraz raczej ich nie ma , bo wkrecilam tez kolezanke ,pojechala i pensja miala na koncie co do dnia.pozdrawiam. ( usunięte przez administratora )

zgadzam się z poprzedniczką!!!!To tylko internet i kazdy wszystko moze tu wypisywać.jestem opiekunką,ale ja jezdze prywatnie moje panie.

Wpadłam na to forum przypadkiem.Wierzyć mi się nie chce,że takie rzeczy się dzieją.Kochane Panie dlaczego po pierwszym miesiącu pracy i nie otrzymaniu wypłaty od ( usunięte przez administratora )ie zgłosiliście tego rodzinie niemieckiej.A po drugie jeżeli ta firma daje Paniom chociażby umowę zlecenia to zgłasza się to tez do PiP w Polsce.

goska128

hej drogie panie,a mi jakos ( usunięte przez administratora )wszystko zaplacila, mily kontakt, mysle tez ,ze konkurencja tu nie spi, wypisywac w internecie mozna wszystko,ale ten kto ma rozum w to wszytko nie wierzy.pozdrawiam panie;

zaniepokojona

polecam panstwowa inspekcje pracy, bo inaczej sie z takimi ludzmi nie da!!!

niemcypracuj

( usunięte przez administratora )ma byc zaplacone ubezpieczenie i podatek a nie sa.Po uplywie 4 tygodni pracy jeszcze nie ma formularza uprawniajacego do swiadczen zdrowotnych!!!!

karo

To wszystko prawda! ( usunięte przez administratora )nie płaci składek zus i niewypłaca wynagrodzenia! Niema z nią żadnego kontaktu. Jeśli tak dalej będzie to sprawa musi trafić nie tylko do sądu ale prasy i telewizji i to nie tylko w Polsce ale również w Niemczech ,aby ostrzec opiekunki oraz klientów. Telewizja Niemiecka zrobi napewno super program :-) Pani ( usunięte przez administratora )na skale miedzynarodową ! A nazwisko napewno bardzo pomoże :-(( usunięte przez administratora )

Pani Jadziu, ja też jestem opiekunką w tej firmie i ja czekam 3 mc za moją wypłatą. To nie są poślizgi to jest po prostu ( usunięte przez administratora )! Nie płaci ludziom pensji i nie opłaca zusu i ubezpieczeń. Wiem że opiekunki występują na drogę sądową bo niema innej szansy odzyskania pieniędzy. Ogólnie to opiekunki uciekają z tej firmy.

janka

dotąd było dobrze. Za lipiec nie otrzymałam wynagrodzenia. Brak kontaktu. Zaczynam się obawiać o to zaległe wynagrodzenie.

to nie bzdury... za pracę po prostu nie jest zapłacone i tyle. Od miesiąca czekam za wypłatą a kontaktu z ( usunięte przez administratora )ak nie było tak nie ma...

ziaba

nie znam osobiscie ale moja żona pracowała dla tej pani i powiem szczerze serdecznie nie polecam przedewszystkim z powodu zalegania z wypłatą ciężko zarobionych pieniędzy,brak osobistego kontaktu ,telefon tylko poczta głosowa a panie w biurze raczej nie pomogą nawet gdyby chciały

jadzia

a ja wiem ,ze sa w firmiepoślizgi z zaplata, ale prosze nie piszcie panie bzdur, ze nie macie zaplacone za prace.

Karo

Własnie dowiedziałam sie że( usunięte przez administratora )znów nie zapłaciła kilku osobom! Proszę na tą firme uważać i jej nikomu nie polecać!

leila

Ja pracuje w German od dawna. Jak dotąd byłam zadowolona. To co czytam tu bardzo mnie szokuje i przeraż! Własnie zaczynam się bać że mnie tez nie zapłacą! ( usunięte przez administratora ) jak pani tak może???Czy nie ma pani sumienia??? Przcież to dzięki naszej cieżkiej pracy pani zarabia i to nie takie mała pieniądze. Po tym co tu przeczytałam powaznie zastanawiam sie nad zmianą pośrednika.Już nikomu tej firmy nie będę polecać.

kk

firma german24 to (usunięte przez administratora)! nie wypłacają wynagrodzenia za przepracowane miesiące! wykorzystują biedne kobiety chcące zarobić parę groszy! Ludzie! nie wierzcie( usunięte przez administratora )

mm

moja mama zaczęła jeździć z Germanem i była bardzo niezadowolona... ;/ później kuzynka poleciła jej firmę z Gdyni ((usunięte przez administratora)-mają swoją stronę internetową). jeździ od roku i sobie chwali, wszystko na czas, opłacany zus (sprawdzała bo jej na tym zależy)...

teresa.k.

( usunięte przez administratora )! nie placi skladek za pracownikow do zusu, a od ludzi pieniadze za skladki kasuje!! Odciaga z pensji skladki za prywatne ubezpieczenia, a polisy ludzie na oczy nie widza!!!

zgadzam sie ze ( usunięte przez administratora ) nie oplaca ZUSU a tym bardziej nie placi pensji tylko non stop biega po sklepach i fryzjerach,ale to jest do czasu w koncu komornik zajmie konta i zamiast do oltarza pojdzie do paki heheh

marianna

Precz z ( usunięte przez administratora ) Ludzie nie dajcie sie oszukac wlascicielka tej firmy u( usunięte przez administratora )ktore dla niej pracuja!!!!

Zostaw opinię o GERMAN24 Kamila Glemp - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GERMAN24 Kamila Glemp