Opinie o GERMAN24 Kamila Glemp w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GERMAN24 Kamila Glemp. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w GERMAN24 Kamila Glemp o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GERMAN24 Kamila Glemp w Bydgoszcz

Mikołaj Nowy wpis

Czy firma płaci składki ?

gronek Nowy wpis

Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. mam nadzieję , że jak uda mi się dostać tutaj to wytrzyma ona dłużej

Ona

Witam proszę o kontakt. Bardzo wazna sprawa dotyczacą Kamili Glemp - Mazur

Zaz Nowy wpis
@Ona

Interesuje mnie kontakt do pani K. Glemp Mazur w Polsce.

gronek

praca w niemczech przez glemp24 z Bydgoszczy to nie zawsze taka super fucha. Znam osoby , które nie wracały zbyt szczęśliwe po pobycie z tą firmą za naszą zachodnią granicą. Kilka z nicch które znałem mówiły , że gdyby miały możliwość powtórnego wyboru to nie wyjechałyby z kraju ,a szukały zatrudneinia na miejscu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GERMAN24 Kamila Glemp? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
mieszko

mi się wydaje, że szansa na pewno istnieje @bvgb i możesz pytać w samej firmie o to, ale też popatrz na ogłoszenia od nich czy czasem nie wystawili czegoś, bo też mogą co jakiś czas publikować konkretne rzeczy. Czekam na informacje odnośnie tego co na temat pracy uważają sami pracownicy. pozdrawiam wszystkich

Viola

wspolpracowalam z ta panią i nie narzekam, Co prawda mialam wyplate kilka dni pozniej niz mi obiecano,ale poza tym bylo wszystko w pożądku. dlatego moge ją z czystym sumieniem polecić. Violka

ulcia

german 24 the best!polecam

kasia

moja mama jezdzilla i byla nawet zadowolona, tylko miala trudny przypadek, bo pan nie spal w nocy i musiala cIAGLE PRZY NIM CZUWAC.pieniadze miala na czas, tylko ze (usunięte przez administratora)euro to troche malo, jak na taka prace

gabi

uwielbiam (usunięte przez administratora) jest super babka, równa, nie wywyzsza sie i fajna.

Drogie panie, ja pracuje u pani (usunięte przez administratora) 7 miesiecy. na poczatku balam sie , bo wpisalam na internecie nazwe firmy i tak odnalazlam ta strone. Poszlam, umowilam sie z pania (usunięte przez administratora)na spotkanie, poswiecila mi 2godziny, wypilam herbate. Po 3 tygodniach wyjechalam.Dziadek w nienajlepszej formie,demencja, wiec oferta srednia,ale super pieniazki, wiec wracam znowu do tego pana. Pensje odbiera moja cora, ktora placi mi w polsce zus. Nie bylo nigdy poslizgu.moze pani kamila miala problemy,j a tego niewiem, ale teraz raczej ich nie ma , bo wkrecilam tez kolezanke ,pojechala i pensja miala na koncie co do dnia.pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

zgadzam się z poprzedniczką!!!!To tylko internet i kazdy wszystko moze tu wypisywać.jestem opiekunką,ale ja jezdze prywatnie moje panie.

Wpadłam na to forum przypadkiem.Wierzyć mi się nie chce,że takie rzeczy się dzieją.Kochane Panie dlaczego po pierwszym miesiącu pracy i nie otrzymaniu wypłaty od (usunięte przez administratora)ie zgłosiliście tego rodzinie niemieckiej.A po drugie jeżeli ta firma daje Paniom chociażby umowę zlecenia to zgłasza się to tez do PiP w Polsce.

goska128

hej drogie panie,a mi jakos (usunięte przez administratora)wszystko zaplacila, mily kontakt, mysle tez ,ze konkurencja tu nie spi, wypisywac w internecie mozna wszystko,ale ten kto ma rozum w to wszytko nie wierzy.pozdrawiam panie;

zaniepokojona

polecam panstwowa inspekcje pracy, bo inaczej sie z takimi ludzmi nie da!!!

niemcypracuj

(usunięte przez administratora)ma byc zaplacone ubezpieczenie i podatek a nie sa.Po uplywie 4 tygodni pracy jeszcze nie ma formularza uprawniajacego do swiadczen zdrowotnych!!!!

karo

To wszystko prawda! (usunięte przez administratora)nie płaci składek zus i niewypłaca wynagrodzenia! Niema z nią żadnego kontaktu. Jeśli tak dalej będzie to sprawa musi trafić nie tylko do sądu ale prasy i telewizji i to nie tylko w Polsce ale również w Niemczech ,aby ostrzec opiekunki oraz klientów. Telewizja Niemiecka zrobi napewno super program :-) Pani (usunięte przez administratora)na skale miedzynarodową ! A nazwisko napewno bardzo pomoże :-((usunięte przez administratora)

Pani Jadziu, ja też jestem opiekunką w tej firmie i ja czekam 3 mc za moją wypłatą. To nie są poślizgi to jest po prostu (usunięte przez administratora)! Nie płaci ludziom pensji i nie opłaca zusu i ubezpieczeń. Wiem że opiekunki występują na drogę sądową bo niema innej szansy odzyskania pieniędzy. Ogólnie to opiekunki uciekają z tej firmy.

janka

dotąd było dobrze. Za lipiec nie otrzymałam wynagrodzenia. Brak kontaktu. Zaczynam się obawiać o to zaległe wynagrodzenie.

to nie bzdury... za pracę po prostu nie jest zapłacone i tyle. Od miesiąca czekam za wypłatą a kontaktu z (usunięte przez administratora)ak nie było tak nie ma...

ziaba

nie znam osobiscie ale moja żona pracowała dla tej pani i powiem szczerze serdecznie nie polecam przedewszystkim z powodu zalegania z wypłatą ciężko zarobionych pieniędzy,brak osobistego kontaktu ,telefon tylko poczta głosowa a panie w biurze raczej nie pomogą nawet gdyby chciały

Zostaw merytoryczną opinię o GERMAN24 Kamila Glemp - Bydgoszcz

GERMAN24 Kamila Glemp