Bernaś Wiesław Wimer Zakład Produkcyjno-Usługowy

Lublin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Bernaś Wiesław Wimer Zakład Produkcyjno-Usługowy
0 0 6 1

Opinie o Bernaś Wiesław Wimer Zakład Produkcyjno-Usługowy

Tomek

Ale bredzisz koleś... Pan [usunięte przez moderatora] powinien przenieść swoją działalność do Senegalu może tam warunki które oferuje będą ludziom odpowiadać.. Jeśli chcesz stracić zdrowie za marne pieniądze do tego pracując na czarno zatrudnij się u pana [usunięte przez moderatora] a jak przestaniesz być potrzebny nie usłyszysz nawet do widzenia, szanowny pan Bernaś każe Ci czekać na telefon bo kto wie może za miesiąc dwa się przydasz... "były pracownik"

Zostaw opinię o Bernaś Wiesław Wimer Zakład Produkcyjno-Usługowy - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bernaś Wiesław Wimer Zakład Produkcyjno-Usługowy