JS sp z oo

Lublin

Opinie o JS sp z oo

Tolek

Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisze? Mam nadzieję, że w firmie są zmiany na dobre !!

Agnieszka

@Fredi, a Ty dlaczego tak uważasz? Jakie masz doświadczenia z firmą?

Agnieszka

@kiwi, dlaczego piszesz, że niemożliwa do osiągnięcia?

kiwi

Co za bzdury ktoś wypisuje, jakie przejrzyste zasady? Nic bardziej pokręconego nie można chyba wymyślić. Płaca wysoka, ale tylko na papierze, bo w rzeczywistości niemożliwa do osiągnięcia. (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@Dający Usługę, a jakie benefity oferuje JS sp z oo? Czy organizowane są szkolenia dla pracowników?

Nie polecam. ostatnio odeszło stamtąd czterech Przedstawicieli - daje do myślenia. Nie podpisywać umowy bez konsultacji z adwokatem.

Dający Usługę
@pracownik 04.04.2017 18:11

Reprezentuje firmę JS i informuję , że przedstawiciele handlowi nie "odeszli " ale dwóch z nich zostało zwolnionych za słabe wyniki sprzedaży oraz nie przestrzeganie określonych zasad . Jeden nie przyjął nowych zasad wprowadzających nowoczesne technologie w procesie sprzedaży i sam się zwolnił . A jeden znalazł inną pracę. Nie wiem z jakiego powodu to zrobił ? Być może inna propozycja była lepiej płatna a może także postawione nowe zadania mu nie odpowiadały. Podpisujemy jasne i przejrzyste umowy. Określamy w nich wszelkie obowiązki stron. Wypełniamy bez jakichkolwiek wyjątków wszelkie obowiązki które są zapisane po stronie JS i oczekujemy aby obowiązki zapisane dla drugiej strony były także wypełniane. Za dobrą pracę oferujemy bardzo dobre warunki płacy ale wymaga to z drugiej strony przestrzegania okreslonych standardów.

Agnieszka

Pojawiły się nowe oferty pracy! Poszukują osób m.in. na stanowiska: Przedstawiciel handlowy oraz sprzedawca. Pracował ktoś już w JS sp z oo na którymś z tych stanowisk?

maiako

ja niestety nie wiem, ale powiedzcie jak jest u nich z pracą jako Inspektor Techniczny, bo tu wyższa półka chyba.

oloo

witam a jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na stanowisko pracownik sekretariatu?? mozne ktos cos napisac???

igorrr

no to że firma poszukuje nowych pracowników to ja wiem, mam w domu internet, ale niestety nie wiem na jakie konkretnie na jakie stanowiska i na jakich warunkach są to rekrutacje. dlatego właśnie aby zdobyć od was te infiormacje (proszę) wszedłem tutaj na forum. licze szczerze na wasza pomoc merytoryczną

Lover

tak jak drewniak zauważył firma w dalszym ciągu poszukuje nowych pracowników, ale nie wiele jest konkretnej informacji odnośnie stanowisk. Sądząc po ogłoszeniu poszukują menadżera, który przyczyni się do rozwoju hurtowego centrum dystrybucji. Wobec tego można liczyć u nich na podstawowe narzędzia pracy oraz niekoreśloną czasowo umowę o pracę ? mam zamiar skierować się na rozmowę kwalifikacyjną. pozdrawiam

burgundia

To są dosyć elastyczne cechy, które większość pracowników raczej spełnia. Zastanawiam się tylko jak wygląda proces rekrutacji i na podstawie czego podejmują wybór, że właśnie akurat ci a nie inni pracownicy będą zatrudnieni. Może ktoś powiedzieć czym się kierują i co dają na start pracownikowi - płaca, socjal?

Optymista

ludzie po przeczytaniu waszych komentarzy wiem dlaczego0 nie macie nic swojego bo tylko widzicie złe strony wszystkiego co was otacza zmiecie myslenie a reszta sama przyjdzie pozdrawiam

paweł

praca jak na początek ok

Słowa kojarzące się z JS sp z oo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .rozwojowa Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?2000 Najbardziej podobało mi się w JS sp z oo: Najbardziej nie podobało mi się w JS sp z oo:

Zostaw opinię o JS sp z oo - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JS sp z oo