Ragus Sp.j. J. Ragus M. Ragus Przedsiębiorstwo Poligraficzne

Pilawa

Opinie o Ragus Sp.j. J. Ragus M. Ragus Przedsiębiorstwo Poligraficzne

Nijaka

Przecież nikt nikogo nie zmusza żeby tam pracować. Nie podoba sie nie pracuj. Chyba takie komentarze piszą desperaci ktorych nigdzie nie chcą. Przecież sami sie zgadzacie na takie warunki i traktowanie. Więc do kogo pretensje, chyba tylko do samego siebie.

Robol

Pani S potrafi zniechęcić do pracy wszystkich.dba tylko o to żeby mąż się nie zmęczył w pracy.Szefostwo albo nie widzi albo nie chce widzieć co ona wyprawia. Żenada.

SS

Super firma, świetne warunki pracy, bardzo przyjazna i rodzinna atmosfera. Polecam

Szukasz pracy?

prostak

Praca w drukarni Ragus ma swoje plusy i chyba tylko dwa minusy które są dość istotne. Na minus można zaliczyć marne zarobki, które trzeba przyznać są żenujące, a mało tego ich forma wypłacania też jest dość żenująca. Plusem w tym miejscu jest fakt, że kasa jest co miesiąc i nie trzeba się o nią prosić. Drugim minusem jest przerost ilości zatrudnionych osób w biurze/administracji. A tak poza tym jest naprawdę spoko, atmosfera między pracownikami dobra, na ogół jest śmiesznie, zdarza się oczywiście ciśnienie na pracę ale wtedy każdy się stara i pracuje jak mrówka.

Detektyv Obiektyw

Kobieto, najpierw zbij gorączkę, a potem napisz coś po trzeźwemu. Proszę wybaczyć ale życzliwość dawno zwiała stamtąd wzdłuż torów. Do reszty zalet nawet nie potrafię się ustosunkować bo są zbyt abstrakcyjne w tym przypadku. Jak można tak słodko mówić o miejscu gdzie asertywność = bierz kij i naparzaj w łeb! Bez kija nie podchodź! pozdrawiam.

Zostaw opinię o Ragus Sp.j. J. Ragus M. Ragus Przedsiębiorstwo Poligraficzne - Pilawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ragus Sp.j. J. Ragus M. Ragus Przedsiębiorstwo Poligraficzne