Jedność Wydawnictwo Drukarnia im. A. Półtawskiego

Kielce

Opinie o Jedność Wydawnictwo Drukarnia im. A. Półtawskiego

byly pracownik

hahah swiete slowa , niestety ta firma nie jest taka swieta jaka powinna byc i powinni sie nimi zainteresowac PIPi US ale to katolicka firma nalezaca do biskupa wiec sie rozumie , ze kontrole ich nie obowiazuja , mam nadzieje ze ten czas[usunięte przez moderatora] co udaje swietych minie i w koncu dobiora im sie do [usunięte przez moderatora] a ci co byli ich poplecznikami tez za to bekna. pozdrawiam

tomeczku

Napisz teraz po kilku miesiącach czy nadal jest tak kolorowo, pewnie już się obudziłeś, powiedz wszystkim że płacą ci na prawo i lewo itd.

Zostaw opinię o Jedność Wydawnictwo Drukarnia im. A. Półtawskiego - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jedność Wydawnictwo Drukarnia im. A. Półtawskiego