Opinie o Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych w Skierniewice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych w Skierniewice

Arkadiusz Nowy wpis

Jako inżynier współpracujący z Fermot przy projektach, cenię ich za fachowość i doświadczenie. Nasza współpraca przebiega na dobrym poziomie.

Beniamin Nowy wpis

Praca w Fermot to dla mnie ogromna satysfakcja. Jako inżynier doceniam możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i na najwyższej jakości sprzęcie CNC. Firma naprawdę inwestuje w rozwój pracowników i oferuje wyjątkowe szkolenia, dzięki czemu czuję się cenionym członkiem zespołu.

Denis Nowy wpis

Trochę mnie dziwi opinia Zawiedzionego, bo z tego co się orientuję, to wymiana kadry w Fermocie jest bardzo mała. Chyba więc nie jest tak źle, jak pisze. Czy ktoś może potwierdzić?

Pracownik Nowy wpis
@Denis

Rotacja pracowników w ogóle nie występuje. Większość kadry pracuje tutaj od lat. Nie wiem zupełnie skąd ta opinia Denisa. Pracuje tutaj coś koło 7 lat.

Zawiedziony

Niestety pracodawca jest nastawiony na przemiał pracowników, nie interesuje się zatrzymaniem tych doświadczonych, pracujących od dłuższego czasu w firmie. Brak jasnych zasad awansu/podwyżek. Czasami odnosiłem wrażenie, że najchętniej zatrudniałby za przysłowiową miskę ryżu. Szkoleń, jak na lekarstwo.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Skierniewice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Skierniewice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
admin

Sądzisz, że masz wiedzę o firmie Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych które może zaskoczyć internautów? Podziel się nią z innymi na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych - Skierniewice

• Jak się pracuje w Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych?

Zobacz opinie na temat firmy Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych?

Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych

Fermot S.A. Fabryka Narzędzi Specjalnych