Opinie o Artpin Office Rafał Kupczyk Wojciech Kruczyński w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Artpin Office Rafał Kupczyk Wojciech Kruczyński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Artpin Office Rafał Kupczyk Wojciech Kruczyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artpin Office Rafał Kupczyk Wojciech Kruczyński w Poznań

Były pracownik Nowy wpis

Odradzam pracy w tym biurze architektonicznym wszystkim osobom kreatywnym, a w szczególności fotografom. Właściciel firmy jest osobą nieuczciwą i nie szanuje pracowników. Sytuacja, której ja tam doświadczyłem przychodząc do pracy jako fotograf: obiecywano mi przed podpisaniem umowy pracę na pełen etat, ustalone wynagrodzenie i sprzęt służbowy. Żaden z tych warunków nie został spełniony, wręcz przeciwnie. Po kilkudniowej pracy tam bez podpisanej umowy (rzekomo przygotowywała ją księgowość) Pan Rafał zaproponował mi ostatecznie pracę na pół etatu, za 2000 zł miesięcznie (stawka głodowa, żaden fotograf nie pracuje za takie pieniądze miesięcznie), na początku chciał mi wypłacać połowę wynagrodzenia „pod stołem”, przez cały okres trwania umowy pracowałem na swoim sprzęcie fotograficznym, dostępny w pracy program do obróbki graficznej był nielegalnie zainstalowany. Co do pracy z Panem Rafałem: zadania jakie mi powierzał były chaotyczne, nieprecyzyjne, a czasu na ich wykonanie pomimo ich szczegółowości, jaki w normalnych i okolicznościach trzeba byłoby na to poświecić - było zdecydowanie za mało. Wymagania i oczekiwania wysokie, brak technicznego wsparcia. Jadąc w dane miejsce inwestycji, żeby ją sfotografować żaden z klientów nie był wcześniej poinformowany, że będę tego dnia robić zdjęcia. Czasami stałem pod drzwiami przez 40 minut, czekając na udostępnienie mi wnętrza przez osoby decyzyjne. Brak uczciwości, przejrzystości i profesjonalizmu ze strony szefa biura architektonicznego - tak mogę szczerze podsumować naszą współpracę. Na plus mogę docenić jedynie pozostałych współpracowników architektów: wspaniali, inteligentni i ciężko pracujący ludzie.

inwestor

bardzo niemiły kontakt, zwłaszcza ze stron młodych "pań"

Zostaw merytoryczną opinię o Artpin Office Rafał Kupczyk Wojciech Kruczyński - Poznań

Firma Artpin Office Rafał Kupczyk Wojciech Kruczyński prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Menadżer / Menadżerka projektu, Poznań - Maj 2023
  • Asystent/ Asystentka Prezesa, Poznań - Wrzesień 2021
  • POSZUKIWANY ARCHITEKT Z DOŚWIADCZENIEM, Poznań - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Artpin Office Rafał Kupczyk Wojciech Kruczyński lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Artpin Office Rafał Kupczyk Wojciech Kruczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Artpin Office Rafał Kupczyk Wojciech Kruczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Artpin Office Rafał Kupczyk Wojciech Kruczyński
  • Grudzieniec 54A