Opinie o Zakład Ogólnobudowlany Hatterm Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Ogólnobudowlany Hatterm Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Ogólnobudowlany Hatterm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ogólnobudowlany Hatterm Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Firma Zakład Ogólnobudowlany Hatterm Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Blacharz. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Beata Nowy wpis

Hej, w 2019 z tego co piszecie wynika, ze stawka wynosiła 2400... ile jest na ten moment? Najniższa krajowa, czy coś więcej?

Justyna Nowy wpis

Widzę opinię, że jest to super pracodawca. Hmm może ktoś napisze coś więcej, dlaczego jest to super pracodawca? Chętnie przeczytam o szczegółach współpracy?

Byly pracownik Nowy wpis

Jesli chodzi i wykonywana prace to jest na byle jakich materialach. Ludzie sie znaja na tym co robia lecz nie kazdemu sie chce. Ale jesli chodzi o wyplaty to zenada, za caly miesiac dostac 2400 zlotych, w tym dojerzdza sie 2 godziny busem w jedna strone i 2 w druga strone za co niema placone bo twierdzi, ze jazda to sama przyjemnosc i sie smieje. Wysmiewa sie z ludzi.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Ogólnobudowlany Hatterm Sp. z o.o. na stanowisko DEKARZ bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Monter szkieletów meblowych (nie wymagamy doświadczenia)
HR Partner Monika Pszuk
Pronar Sp. z o.o.
(1061 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Krystyna

Chciałabym ocenić firmę jako klientka. Mieszkam w bloku przy Bachledy w Fordonie, który został przez tę firmę ocieplony. Jestem zachwycona efektem pracy pracowników tej firmy. Robota wykonana profesjonalnie, b. starannie i bez większych utrudnień dla mieszkańców. Po wykonanej pracy bardzo starannie posprzątane, zresztą w trakcie prac też sprzątano na bieżąco. Pierwszy raz obserwowałam taką firmę na moim (ogromnym) osiedlu. Gratulacje dla szefa Firmy Hatterm.

johny

super pracodawca, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ogólnobudowlany Hatterm Sp. z o.o. - Solec Kujawski

Zakład Ogólnobudowlany Hatterm Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wojska Polskiego 57
    87-700 Solec Kujawski
  • NIP: 8880400947 REGON: 910502289 KRS: 0000203258

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Ogólnobudowlany Hatterm Sp. z o.o.