Termopary

Suchy Dwór

Opinie o Termopary

Pann

Właściciel firmy to człowiek nerwowy i drażliwy. Bywa arogancji prze składaniu reklamacji, których nie uznaje. Coraz gorsza jakość produktów i gorsza obsługa. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY.

gość

Właściciel firmy to z zamiłowania fotograf amator niesamowicie zainteresowany gdyńską motoryzacją, który dzielnie przemierza spokojne ulice Gdyni ze swoim aparatem fotograficznym, z narażeniem życia robiąc fotki autom, które mu wpadły w oko. Zainteresowani wiedzą o co chodzi :)

Pann
@gość 01.07.2014 10:36

Zostaw opinię o Termopary - Suchy Dwór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termopary