Lift-Malko Przedsiębiorstwo Konserwacji Dźwigów

Opinie o Lift-Malko Przedsiębiorstwo Konserwacji Dźwigów

marek

Witam chciałem się zapytać na jakie pieniądze można liczyć na stanowisku konserwatora jaką podstawa brutto i czy roboty dodatkowe sa płatne np wymiana lin koła ciernego czy jakieś modernizacje i czy jest jakiś pakiet socjalny i jak jest płatny dyzur i ile trwa

a
@marek 12.10.2015, 17:32

Podstawa jest ustalana indywidualnie, wszelkie wymiany dodatkowe płatne, dyżur jest kilka razy w miesiacu i trwa 1 dzien oczywiscie dodatkowo platny

Witam poszukuję pracy jako pomocnik konserwatora.Największy minus że nie skończyłem szkoły elektrycznej.Niewiecie gdzie można się załapać do takiej pracy albo może ktoś ma do załatwienia taką pracę jestem w stanie nawet zapłacić za załatwienie pracy.Dzięki i czekam na odpowiedz na maila [usunięte przez moderatora].Pozdrawiam

kamil

Witam czy nie może jakiś przyjęć do pracy na pomocnik konserwatora dzięki za info na maila [usunięte przez moderatora]

Pańcio

Zdecydowanie to wszystko się zmieniło i jest odwrotnie.Nikt nie dba o dżwigi brud syf i cud że to jeszcze pracuje i nikomu się jeszcze nic nie stało.BHP to nieporozumienie A mają z 1000 dżwigów.Kompletny brak nadzoru nad personelem.Liczą się tylko pieniądze .Aby tylko się" nachapać ".Dawniej za dobrą robotę to i premia była i dobre słowo.A teraz trzech wspólników i każdy głupa pali ża nie może.po prostu dno!!!!!

Ven
@Pańcio 15.04.2012, 08:43

Widać konkurencja nie wie nawet o czym pisze, ponieważ premie zawsze są i zawsze były. Komentarz jest oderwany od rzeczywistości bo o BHP dbają konserwatorzy, wiec jeżeli pracowałeś w tej firmie (w co watpię) to sam odpowiadałeś za to by było czysto! I co rozumiesz przez "brak nadzoru nad personelem"? To ze firma opiera sie na zaufaniu i panuje w niej rodzinna atmosfera?

Zostaw opinię o Lift-Malko Przedsiębiorstwo Konserwacji Dźwigów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lift-Malko Przedsiębiorstwo Konserwacji Dźwigów